Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry auto skup?

Utworzony przez eautoskup.pl, 7 marca 2013 r. o 11:03
Robert Ch. - czyli jednak wstydzi się pan swojego nazwiska ? I pisze Pan posty pochwalne na swój temat mijając się z prawdą, jest pan megalomanem.   A spróbujcie zadzwonić do scar by kupić jakieś auto-już nie jest miło, pan Robert Ch. jak sam siebie nazywa już nie ma w sobie tej uprzejmości, jaką popisuje się na forum.   Obłuda.
Nie rozumiem w czym tkwi  problem? Czy ktoś ciągnie za uszy i każe sprzedać auto w skupie samochodów? Układ jest jasny warunki są jasne czytelne i klarowne. Decyzja o sprzedaży należy do sprzedającego komu gdzie i za ile sprzedaje. Auto jest warte tyle ile ktoś chce za nie zapłacić nie tyle ile wydawało by się sprzedającemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel s-car Pan Choinski Robert to bardzo kulturalny człowiek. Miałem przyjemność z nim dwukrotnie rozmawiać, bardzo miła rozmowa.
Ooo Ho Ho ! rozpoczął się wielki lament ktoś o kimś powiedział dobre słowo pochwalił kogoś ktoś bo był zadowolony z efektów jego pracy . Nie do wiary to nie możliwe ! oburzyły się Polaczki  ktoś w Polsce zrobił coś dobrze? naprawdę udało mu się? nie możliwe trzeba opluć zdeptać! zaszczuć! czym prędzej zanim będzie za późno zanim mu się uda , to nie prawda to na pewno cham!! Cham i złodziej dodał ktoś ! Oj Polaczki Polaczki  łatwiej opluć zniszczyć zaszczuć niż powiedzieć dobre życzliwe słowo o ziomalu przez gardło by Wam nie przeszło ale z Was nabita hi hi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham to ty jesteś a nie  Choinski i kłamca. Nie kupiłeś ode mnie tej Vitary, dlaczego kłamiesz ?? Sam sobie komentarze piszesz.
Sorki czy ktoś moderuje to forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   spróbujcie zadzwonić do s-car.pl  by sprzedać jakieś auto-  jest bardzo  miło, pan Robert Ch.  ma w sobie wiele uprzejmości, to prawda co opisują  na forum.   Pochwała.
Polecam firmę holuje.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez polecam firmę holuje.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam portal sprzedamgo.pl wycena online, oczywiście jako propozycja. Wystawiłem, po tygodniu dwóch kupców i jeden zabrał auto zadowolony. Ja rownież. Handlarze ze skupów samochodowych proponowali bardzo śmieszne ceny, dosyć żenujące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do skorzystania z naszej oferty: selcar.pl - skupujemy auta na terenie całego kraju. Pieniądze wypłacamy od ręki. Kontakt pod nr: +48 789 101 102 lub +48 789 102 103
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam auta i tak wszedłem na to forum i widzę niezbyt pochlebne opinie, a raczej oszczerstwa na tameat pana Roberta, więc kilka słów na ten temat. Byłem u właściciela s-car pana Roberta kilka razy i miałem okazję słyszeć jak "załatwia" sprawy przez telefon. I za każdym razem był miły, szczerze odpowiadał i doradzał odnośnie aut. Czasami nawet doradzał żeby samemu sprzedać aniżeli miałaby dojść jeszcze jego prowizja. Klientom o minusach auta ZAWSZE mówił nieczego nie zatajał. Więc być może ktoś z tego forum faktycznie miał okazję trafić na jego zły dzień - każdy z nas taki ma, jaki by miły by nie był - ale wątpię. Bo patrząc na te posty które tu są powypisywane, to są to posty konkurencji która zwyczajnie rzuca na niego oszczerstwa oraz na drugich i tyle. Czy polecam s-car.pl? Tak. I to głównie ze względu na pana Roberta. A jeśli ktoś ma jakies wątpliwości to niech zadzwoni i sam się przekona. Konkurancja będzie się pluć a klienci będa wiedzieć lepiej.   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się wypowiem o firmie z postu wyżej - jeśli chodzi o selcar, to transakcje są naprawdę ok. Sprzedawaliśmy na szybko samochód wujka - miał wypadek w pracy, pilnie potrzeba było kasy na leczenie. Mieliśmy ją po 2 dniach, wiadomo, że nie 100% ceny rynkowej, ale niewiele mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe rozumiem tego zachwytu firmą s-car ze Świdnika. Jasne, że są mili, ale za samochód wartości 5000 z ubezpieczenia (wiadomo, ubezpieczyciel też zaniża jak może) zaproponowali mi 1500zł, bo muszą zarobić co najmniej 2 tysia. Jasne, że braliśmy pod uwagę fakt, że nie dostaniemy ceny rynkowej, a zależało nam na szybkiej sprzedaży, ale to upokażające jest.
Bo te pozytywne komentarze produkuje firma która się zajmuje profesjonalnie pisaniem pozytywnych opini za pieniadze na zlecenie różnych firm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę. Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat.
Widziałem że firma s-car.pl sponsoruje koncert Drugie życie dla Szymona na Dni Świdnika 2015 wielki szacun tak dalej trzymaj s-car
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mieszkałem w opolskim to korzystałem z firmy wigmet pamiętam mogę szczerze polecić współpraca bardzo udana, auto sprzedane bez problemowo a i kasa wleciała do ręki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s-car sam sobie pisze pochlebne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniana reklama w internecie jest tyle że można zgłupieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna wiadomo,że dobra reklama jest najważniejsza. Ludzie czasami nie wiedzą jak zabrać się za internet i wrzucają do niego byle co, robiąc sobie tym krzywdę. Bo przecież po co zabierać się za co o czymś nie mamy zielonego pojęcia. Jeżeli mowa o reklamie i marketingu internetowym to podaję stronę godną polecenia  http://blog.inb-digital.pl Genialna agencja content marketingowa ;)
Ostatnio edytowany 9 września 2015 r. o 11:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzwoniłem do tego s-car.pl ten facet jest naprawdę konkretny w tym co robi na początku myślałem że to podpucha po krótkiej rozmowie stwierdziłem że napiszę ten komentarz bo mu się po prostu należy nie sprzedałem u nich auta nawet go nie widziałem na oczy ale dobrze mnie pokierował zrobiłem jak powiedział i jestem Mu bardzo wdzięczny za uczciwość zresztą poczytajcie artykuły na jego stronie link daję tutaj;    http://www.s-car.pl/skup-samochodow/faq/59-czy-warto-sprzedac-auto-w-skupie-aut     sami się przekonacie albo zadzwońcie pod nr 502-600-336 zapytajcie co macie zrobić z uszkodzonym pojazdem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie sobie ten auto skup http://skup.aut.co.pl/. Plus jest taki, że skupują wszystkie auta bez względu na markę i model. Rocznik też jest nie ważny. Można u nich sprzedać praktycznie wszystko. Idealne jest również to, że płacą gotówką przy odbiorze auta. podpisują umowę kupna-sprzedaży. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź co www.s-car.pl napisał o nieuczciwych handlarzach którzy podszywają się pod markę auto skup :       http://www.s-car.pl/wazne-informacje-skup-samochodow/118-uwaga-na-oszustow-podszywajacych-sie-po-skup-aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S car to chyba skopiował, a nie napisał ha ha ha. Wielki mi autoskup, reklamuje sie ze kupi każde auto w każdym stanie, a to nieprawda !!! internet nie śpi, internet czuwa. Ja polecam www.skup.aut.co.pl, przynajmniej oddzwaniają nie to co scar. I kupują auta w każdym stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Miałem wysłużony wózek, który przez 7 lat woził mnie do pracy. Nastał jego kres. Znalazłem s-car gdzieś w internecie,wysłałem do nich moja propozycję. Na miejsce przyjechał facet, który na pierwszy rzut oka może stwarzać pozory kolesia, który chce nas zrobić dobrze w konia. Gość z długim nosem naprawdę jest rzeczowy,konkretny i nie maże się niepotrzebnie tylko dązy do sfinalizowania tranzakcji. W moim przypadku jestem zadowolony z usług S-CAR i mogę polecić go wszystkim wymagającym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...