Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dla mnie porażka, jak co roku ten sam program tylko koncerty inne nic się nie zmienia od 10 lat i jeszcze te bilety z jakiej racji?? impreza jest fundowana ze srodków gminnych, niegdyś były to dni bychawy ale władze sie wycwaniły i zmieniły nazwe na terazniejsza by móc ciagnać kase z biletów tego nie ma nigdzie nie powinno sie [płacic za wejsce na ta impreze!! Apeluje do dziennikarzy by sie tym blizej zainteresowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie znalazła się w odpowiednim miejscu! Na festiwalu pierogów heheheheh, bravo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda bedzie w końcu promowała swojego pieroga ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm Mistrzostwa w Zjadaniu Pierogów a nie widze w programie punktu o jedzeniu pierogów, o so chosi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak Doda nareszcie będzie miała gdzie promować swojego PIEROGA a że jest obleśna to na pierogi nie jedziemy ze znajomymi ,bo moglibyśmy dostać torsji ! Ale fakt ona pasuje na taki festyn tam ma fanki i fanów z remizy !!!Tylko czego psuć tak dobrze zapowiadające się święto pierogów taką osobą -fuj obleśna ohyda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda będzie rozdawała autografy za darmo czy za pieroga?,a jak ktoś od niej zechce "pieroga"to da?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam pierogi sa za darmo? czy trzeba za nie placic? jak sie daje 10zl za wstep to zarcie powinno byc chyba za darmo, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zniewaga dla pierogów skazywać je na towarzystwo tej deb***ki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyszlo Dodzie w Nowym Jorku gdzie w sali przeznaczonej na 5 tysiecy osob miala niecale 400 polonusow to teraz podbija Bychawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Oj tak Doda nareszcie będzie miała gdzie promować swojego PIEROGA a że jest obleśna to na pierogi nie jedziemy ze znajomymi ,bo moglibyśmy dostać torsji ! Ale fakt ona pasuje na taki festyn tam ma fanki i fanów z remizy !!!Tylko czego psuć tak dobrze zapowiadające się święto pierogów taką osobą -fuj obleśna ohyda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Oj tak Doda nareszcie będzie miała gdzie promować swojego PIEROGA a że jest obleśna to na pierogi nie jedziemy ze znajomymi ,bo moglibyśmy dostać torsji ! Ale fakt ona pasuje na taki festyn tam ma fanki i fanów z remizy !!!Tylko czego psuć tak dobrze zapowiadające się święto pierogów taką osobą -fuj obleśna ohyda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Oj tak Doda nareszcie będzie miała gdzie promować swojego PIEROGA a że jest obleśna to na pierogi nie jedziemy ze znajomymi ,bo moglibyśmy dostać torsji ! Ale fakt ona pasuje na taki festyn tam ma fanki i fanów z remizy !!!Tylko czego psuć tak dobrze zapowiadające się święto pierogów taką osobą -fuj obleśna ohyda .
no,no... ciekawa jestem jak TY" beduin" wyglądasz, skoro tak lekko przychodzi Ci krytykowanie innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5CDF2C napisał:
no,no... ciekawa jestem jak TY" beduin" wyglądasz, skoro tak lekko przychodzi Ci krytykowanie innych?
Na tyle atrakcyjnie że mogę sobie pozwolić na krytykę takiej niezbyt rozgarniętej tandeciary i choć bardzo rzadko krytycznie mówię o Kobietach to to coś zasługuje tylko na tyle .Ohyda jak gębę otworzy to całkowita obora ,szkoda mi tylko tych pierogów ,ale trudno zrobię sobie sam albo z sąsiadką !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el ninio napisał:
dla mnie porażka, jak co roku ten sam program tylko koncerty inne nic się nie zmienia od 10 lat i jeszcze te bilety z jakiej racji?? impreza jest fundowana ze srodków gminnych, niegdyś były to dni bychawy ale władze sie wycwaniły i zmieniły nazwe na terazniejsza by móc ciagnać kase z biletów tego nie ma nigdzie nie powinno sie [płacic za wejsce na ta impreze!! Apeluje do dziennikarzy by sie tym blizej zainteresowali.
Weś sie zastanów wątpie żeby takie małe miasteczko bylo w stanie same zasponsorować Dodę !! =/ Proste że za koncert jej trzeba zapłacić trochę.. a 10 zł ... to sory ale bardzo mało!;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że napiasaliście o tym, że będzie doda bo gdyby nie to to bym pojechał na imprezę a tak to dzięki Wam oszczędzę sobie tego przecież jest wiele tańszych początkujących (lepszych) próbujących śpiewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i posuje festyn tym swoim wystepem,ze tez zapraszaja ja na imprezy,a moze juz tylko na takie sie nadaje?Festiwale nalesnikow i kaszanki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka,tylko kilometrów natłukłem.10 zł za wstęp żeby pooglądać stragany odpustowe i może (poza pierogami)chińskie badziewie kupić to paranoja.Bo nie każdy ma ochotę czekać i słuchać baby co ma więcej komórek w tyłku niż w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTESCIE NIE NORMALNIE CIGLE NARZEKACIE CO ZA NAROD MATKOOOOOOOOOOOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja własnie sie dziwie ze doda zgodziła sie przyjechac na taką wieś jak bychawa!!!!!to jest reklama dla tej wiochy!!!!! hahhahaha a ta miss to przegięcie pały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bychawa-miasto żydowskie. ludzie mowia tu jeszcze gwarą :/ nie dosc, ze kupa brudasow, chamow, to jeszcze porzadnym ludziom z samochodów kradli spojlery, kołpaki, wycieraczki (chyba najnowszy trend w bychawie-ukrasc wycieraczki. widzialam kupe samochodow z pozostawianymi miejscami po wycieraczkach) na dodatek odkrecali kola, nawet zbili w jednym szybe.a to wszystko sie dzialo wtedy, kiedy spiewala doda.to bylo do przewidzenia. ze kiedy doda odwroci uwage ludzi, to dzikusy wyjda w teren obory narobic.pare samochodow poobrzucanych bylo trawa, a na jeszcze innych poprostu spuscili sie na klamki od drzwi. i nie dziwie sie wcale dodzie, ze na poczatku do tej żydowskiej wioski nie chciala przyjechac, bo tam jeszcze ludzie samochodu na oczy nie widzieli. bo po co??? lepiej słome wozic jeszcze na wozie niz w samochodzie. brak kultury, kupa nawalonych alkoholikow, awanturnikow i o bojke nie latwo. ciekawe kogo sciagna za rok na ta zacofana wioske??? moze kogos, kto by ich kultury dla ludzi nauczyl :/ ale doda dala czadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...