Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tyle się mówi o pijanych kierowcach, pokazuje się spoty w TV o skutkach jazdy pod wpływem.... ale jak widać Polak ma we krwi picie i nie zdawanie sobie sprawy ze skutków... aż się nie chce komentować, po prostu ręce opadają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Tyle się mówi o pijanych kierowcach, pokazuje się spoty w TV o skutkach jazdy pod wpływem.... ale jak widać Polak ma we krwi picie i nie zdawanie sobie sprawy ze skutków... aż się nie chce komentować, po prostu ręce opadają....
Tylko nieuchronnosc kary, a nie wywalanie kasy w bzdurne akcje billboardowe i spotowe. Jak znam zycie to zlapany za tydzien bedzie juz jezdzil autem, a lapiacy bedzie mial problemy prawne. Patrzac na to z czysto komercyjnego punktu widzenia to nie w interesie bilbordzistow i spotowcow jest zeby ludzie przestali siadac po kielichu za kolko bo by zlecen na "weekendy bezpieczne" nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he,he ale dobre dopiero po pół godziny przyjechała polocja ???-ciekawe co robili pewnie pisali coś w swoich notatnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz tylko patrzec jak sie cieplo zrobi i podobnych "kwiatkow" bedzie wiecej patrz. pojezierze leczynsko-wlodawskie.... jak co roku zreszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata, psiakrew. Co to jest dwa lata za spowodowanie zagrożenia dla zycia tylu ludzi???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Dominik tak a policja nie czekać 30 minut na policję to zgroza!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 min. czekał na policje to swiadczy o tym , ze ci stróże prawa, zasługują na nagane w pracy, ponieważ opieszale wykonują swoje obowiazki służbowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla chłopa a na mendownie trzeba było czekać 30 min..pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca napisał:
Tylko nieuchronnosc kary, a nie wywalanie kasy w bzdurne akcje billboardowe i spotowe. Jak znam zycie to zlapany za tydzien bedzie juz jezdzil autem, a lapiacy bedzie mial problemy prawne. Patrzac na to z czysto komercyjnego punktu widzenia to nie w interesie bilbordzistow i spotowcow jest zeby ludzie przestali siadac po kielichu za kolko bo by zlecen na "weekendy bezpieczne" nie bylo.
Brawa dla Pana za złapanie potencjalnego mordercy! Niestety znając Polskę... Miałam do czynienia z takim pijanym typem, co jadąc mocno uszkodził mi samochód, gość we krwi miał prawie 0,9 promila po ok. 2h od zdarzenia, do tego nie miał prawa jazdy bo już kiedyś za coś stracił. Wydaje się, że jasna sprawa i czeka gościa sroga kara. Niestety, dostałam pismo, że NIE MA PODSTAW DO UKARANIA! 0,9 we krwi i brak uprawnień to za małe podstawy dla Pana Eksperta Wydz. ds. Wykroczeñ podinspektora mgr. inz. Nic, nie moja sprawa. Facet dalej sobie jeździ samochodem bez uprawnień, pracuje w firmie ochroniarskiej, często widzę jak maszeruje ze sklepu z puszkami piwa a za 2-3h już gdzieś jedzie. Tak jak ktos napisal-mozliwe, ze juz jutro pijany gosc wyruszy w dalsza droge. Szkoda Pana stopy, mimo wszystko jeszcze raz brawo dla Pana, bo jak widać policja się nie śpieszyła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak 2 lata więzienia dla potencjalnego mordercy na drodze, mniejsza kara niż jak złapią studenta z maryśką. Przypominam, że alkohol to najcięższy narkotyk po morfinie i kokainie, dodatkowo niszczy całe rodziny alkoholika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod prąd drogą na Kraśnik Często jeżdżę tamtą drogą,ale zawsze dojeżdżałem do Kraśnika.Nigdy jeszcze nie udało mi się dojechać NA Kraśnik.Pytałem też wielu ludzi jak można dojechać NA kraśnik,ale nikt nie potrafił odpowiedzieć A co do samego zachowania p.Dominika,to można ocenić różnie.Postąpił po obywatelsku,ale jednocześnie stworzył zagrożenie w ruchu drogowym.Ścigał się z piratem,zajeżdżał mu drogę......A niechby pijaczyna sobie jechał.Najprawdopodobniej zanim został zatrzymany-zatrzymał by się na którymś z przydrożnych drzew. Potrzebna jest selekcja wśród pijanych kierowców (oraz tych szczyli z beemek),nie wspominając o małoletnik półgłowkach z motocykli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Dominik! Wiedziałem, że wyrośnie z Ciebie porządny facet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trabanciarz napisał:
pod prąd drogą na Kraśnik Często jeżdżę tamtą drogą,ale zawsze dojeżdżałem do Kraśnika.Nigdy jeszcze nie udało mi się dojechać NA Kraśnik.Pytałem też wielu ludzi jak można dojechać NA kraśnik,ale nikt nie potrafił odpowiedzieć A co do samego zachowania p.Dominika,to można ocenić różnie.Postąpił po obywatelsku,ale jednocześnie stworzył zagrożenie w ruchu drogowym.Ścigał się z piratem,zajeżdżał mu drogę......A niechby pijaczyna sobie jechał.Najprawdopodobniej zanim został zatrzymany-zatrzymał by się na którymś z przydrożnych drzew. Potrzebna jest selekcja wśród pijanych kierowców (oraz tych szczyli z beemek),nie wspominając o małoletnik półgłowkach z motocykli
patrzac na twoje wypociny na forum pod róznymi artykułami to ..odnosze wrazenie ze juz nudzi ci sie na wakacjach sfrustrowany małolacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawa godna naśladowania.Dwa lata i...powinno być....konfiskata prawa jazdy i samochodu.Przecież to powinno być traktowane jak usiłowanie zabójstwa i to z premedytacją.Na dodatek powinni też odpowiadać Ci co z nim pili i widzieli że jedzie,no chyba że to alkoholik i pił do wstecznego lusterka,to na leczenie i to takie z wpie... na dwa lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJBARDZIEJ PORAŻA ORGANIZACJA TZW. SYSTEMU ŚCIGANIA POLSKIEJ POLICJI, FACET GONI PIRATA NA SWÓJ KOSZT, RYZYKUJĄC SWOJE ŻYCIE I ZDROWIE,DZWONI DO TYCH BARANÓW A ONI DOPIERO JAK GOŚĆ ZŁAPAŁ PIJAKA, PODJECHALI GO PRZEJĄĆ!!JA P...CO TO ZA DNO!!ZAMIAST K...NA KLER I SZEMRANE INWESTYCJE, DANO BY KASĘ NA POLICJĘ,BO ZBLIŻAJĄ SIĘ WIELKIMI KROKAMI ZAWODY PIŁKARSKIE:EURO 2012, A ORGANIZACJA POLICJI, SŁUŻB RATOWNICZYCH, PRZYPOMINA TRZECI ŚWIAT A NIE KRAJ W EUROPIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę pomimo ciągłego pieprzenia w mediach nikt się pijanymi na drodze nie przejmuje co widać po reakcji policji.Brzmi medialnie walka z pijanymi za kierownicą i tyle.Dzwoń chłopie do nich i czekaj 30 min na reakcję bo jesteś na pustyni w USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawurowa akcja policji - jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działania policji w odpowiedzi na takie sygnały wołają o pomstę do nieba! Około miesiąc temu jechałem za pijanym kierowcą w dostawczym mercedesie, pierwszy telefon - facet był w Chodlu - wykonałem do dyżurnego KPP Opole Lub. Drugi i trzeci telefon wykonałem przy wjeździe i wyjeździe do Bełżyc (zgłosił się dyżurny komisariatu w Bełżycach) Czwarty telefon wykonałem na wyjeździe z Konopnicy (znó dyżurny z Bełżyc, który opier...lił mnie, że on teraz już nic nie zrobi, ale przekaże telefonogram (czy jak to się tam u nich nazywa) do Lublina (tu pragnę naznaczyć, że jeszcze przed Konopnicą mijaliśmy się z radiowozem ).... ...w efekcie facet wykonał rajd około 45km, na skrzyżowaniu Związkowej i Sp. Pracy odechciało mi się już obywatelskich postaw i pojechałem do domu. W zasadzie mógłbym pajaca wywlec z auta, ale potem sam miałbym problemy.... Szkoda tylko,że nie doszło do żadnego zdarzenia z udziałem wyżej opisanego kierowcy, wtedy ktoś musiałby się tłumaczyć... ... zresztą i tak będzie musiał, bo do KWP wpłynęła piękna skarga traktująca o bezradności policji polskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
patrzac na twoje wypociny na forum pod róznymi artykułami to ..odnosze wrazenie ze juz nudzi ci sie na wakacjach sfrustrowany małolacie.
Widzę starcze,że masz problemy ze zrozumieniet tego,na co patrzysz.A to trzeba czytać a nie patrzeć przekrwionymi oczami.Nie podoba ci się-ni czytaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły frajer:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...