Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co ta pis-da znowu wypisuje, skrzyżowanie Szkolnej i Lubelskiej oznakowane jest znakami D-1 - stoją jak c..j a raczej jak 2 c..je, i szczególnie plebania powoduje że ten odcinek jest niebezpieczny ha ha, niech wszyscy jadą zgodnie z przepisami i nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasak dojdzie do tragedii podobnej jak w Krasieninie, kiedy TIR wjechał w sklep urzędnicy się obudzą. A wtedy będzie za późno panowie dyrektorzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ta pis-da znowu wypisuje, skrzyżowanie Szkolnej i Lubelskiej oznakowane jest znakami D-1 - stoją jak c..j a raczej jak 2 c..je, i szczególnie plebania powoduje że ten odcinek jest niebezpieczny ha ha, niech wszyscy jadą zgodnie z przepisami i nie ma problemu.
Rozebrać plebanię. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym proponował zamknąć ten odcinek dla ruchu kołowego - tylko jak okoliczni mieszkańcy dojadą w niedzielę ,,namsze,, ? Znaki ograniczające były ustawione na czas remontu najpierw mostu a potem trasy i Wielmożni Państwo z Jakubowic już się przyzwyczaili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może postawić znak 10 km/h będzie jeszcze bezpieczniej. Brawo Zarząd Dróg. Ze statystyk wynika że ta droga jest bezpieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać nie potrzebnie ją remontowano. Proponują ją zamknąć dla ruchu jak mieszkańcom ona przeszkadza. Zastanówcie się jakie ograniczenie a co z tym ma wspólnego plebania. Mieszkańcy jak widać nie potrzebowali remontu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 km na godzinę to jest prędkość na super ostre zakręty a nie na takie miejsce......ja takiej potrzeby nie widzę.. ps. dzięki za drogę rowerową na tej trasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My to znaczy kto, my naród polski ? czy my trzy dewotki. jeżdżę tamtędy dość często i jakoś nie zauważyłem potrzeby ograniczenia do 30km/h. faktem jest że mało kto jedzie 50, większość ok 70 a są tacy co jadą koło 100, ale to raczej sprawa policji i przestrzegania przepisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj już tam suszyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem i nie uważam iż ograniczenie do 30 km/h jest potrzebne.  Żadnego listu nie podpisywałem a nawet o nim nie słyszałem. Jest teraz chodnik/ścieżka rowerowa jest OK. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnie chcą ograniczenia do 30 km/h jezeli i tak jest 50 km/h i to co wystarczy. Na dodatek nasyłają jeszcze policje na kierowcòw ktòra i tak czai sie na kazdym kroku i czeka aby upierd.. za byle gòw..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...