Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogowcy: Będzie rondo w Wysokiem

Utworzony przez Gość, 29 stycznia 2009 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Mamy znaki trzeciej generacji... statystyki nie są aż tak fatalne... w ciągu 5 lat doszło tam do 12 wypadków, w których zginęły 3 osoby...jest juz plan budowy...jak sie uporamy z papierami, to być może jeszcze w tym roku ruszymy z inwestycją.... Ot, cały Gwozda - dużo gada a nic nie robi a ludzie dalej będą ginęli na skrzyżowaniu w Wysokim bo.....może ruszymy z inwestycją, jak uporamy sie z papierami..... SKANDAL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te statystyki śą chyba bardzo zaniżone!!! Raczej Pan miał na mysli wypadki z ofiarami śmiertelnymi, bo wszystkich wypadków było duzo więcej. Cały czas sie słyszy o wypadku w Wysokiem, nie mam miesiąca bez kraksy. A ilu kierowcom uda sie przejechać bez zderzenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie giną tu miejscowi lecz "obcy" kierowcy, jadący wcześniej wiele kilometrów drogą z pierwszeństwem przejazdu. Dlaczego tak źle oznakowane są takie skrzyżowania. I nie chodzi tu o ilość informacji-znaków, ale jakość ich przekazania. Może pulsujące żółte światło, delikatne poprzeczne tralki na drodze(tuż przed skrzyżowaniem) skuteczniej uprzedziłyby o niebezpieczeństwie.... I nie ma co mówić o znakach trzeciej generacji. Jeśli są częste wypadki - w tym miejscu - to oznakowanie jest złe!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...te statystyki, o których wspomina pan dyrektor Gwozda zdaje się, że są z lekka zaniżone... Co do budowy ronda, to jakoś nie chce mi się wierzyć, że coś ruszy w najbliższym czasie... Tradycyjnie obiecują, aby uciąć temat...i aby prasa przestała nagłaśniać sprawę. Rondo może i zostanie wybodowane, przy okazji modernizacji trasy Lublin - Biłgoraj ze środków UE...o ile dobrze pamiętam do 2012 roku prace mają zostać zakończone. Czyli na rondo w Wysokiem szansa jakaś tam jest...tylko ilu jeszcze ludzi musi tam zginąć do tego czasu...?? :-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może od strony Kraśnika i Krasnegostawu zamiast tego zółtego światała powiesić świecący , błyskający znak STOP. To juz by załatwiło sprawę, bo te żółte światła to najczęściej wystepują nad przejściami dla pieszych i to tez może uspic czujność!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tą drogą kilka razy z Kraśnika do Chełma ,na odcinku Wysokie -Krasnystaw -MAKABRA-to nie jest droga ,to jakiś dukt z osiemnastego wieku, wstyd ,że takie coś jeszcze istnieje. A Wysokiem pod górę lub z niej szkoda gadać "POLSKA ZZ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest normalne, dobrze oznakowane skrzyżowanie. Wystarczy tam stosować się do znaków drogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"apteczka i łom" he..he pozdrawiam p. Hamerlę ale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj ocenialiście władze województwa, m.in. marszałka , wiekszość pochwał i superlatyw. Chcę powiedzieć, że droga z Chełma do Kraśnika, w tym odcinek z Krasnegostawu do Wysokiego do droga wojewódzka. Ponieważ często tamtędy jeżdżę to zastanawiam się dlaczego ktos zapomniał o tym odcinku? Podobno na przy tym odcinku mieszka nawet senator. czyżby nie miał siły przebicia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może ja nutkę optymizmu przyniosę swoim komentarzem. Otóż byłem sobie przy tym skrzyżowaniu dziś. Wygląda na to, że geodeci już działali, ponieważ stoją betonowe słupki wyznaczające nowe granice pasa drogowego. Znalazłem trzy, czwartego nie udało mi się, ale to możliwe z powodu kolejnego wypadku, widać że auto było wbite w rów, gdzie wg mnie mógł stać słupek. Trzymajmy kciuki za szybką budowę ronda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sami sobie mogliście zbudować to rondo a nie narzekać całe życie. Najlepiej czekać na cud. A teraz stał się cud i rondo powstało. Ave! Ja też mieszkam w Wysokiem - żeby było jasne. A ten Wójt jest najlepszy w moim mniemaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...