Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pługa sie czepcie skur***yny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img528.imageshack.us/img528/5626/burakicopy.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam lubie zapier***ac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem przypadek jak jeden z tzw. "motocyklistów" wpakował się z dużą prędkością do kabiny jadącego samochodu osobowego. Efekt??Dwa trupy. W tym niewinna istota z osobowego. Wy matołki motocyklowe myślicie że jesteście sami na ulicach? Że tak jak na filmie, po upadku z dużą prędkością nic się nie stanie ?? Mylicie się . Macie mózgi wielkości orzeszka laskowego i cierpicie na kompleks małego członka! Udowodnione naukowo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% to ludzie bez wyobraźni-karać,karać,kaarać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to choraaaa kraj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xD napisał:
Widziałem przypadek jak jeden z tzw. "motocyklistów" wpakował się z dużą prędkością do kabiny jadącego samochodu osobowego. Efekt??Dwa trupy. W tym niewinna istota z osobowego. Wy matołki motocyklowe myślicie że jesteście sami na ulicach? Że tak jak na filmie, po upadku z dużą prędkością nic się nie stanie ?? Mylicie się . Macie mózgi wielkości orzeszka laskowego i cierpicie na kompleks małego członka! Udowodnione naukowo!!!!
Coś śmierdzi z twojego posta..co to? zesrałeś się C I O T O z podniecenia,że udało Ci się wymyśleć coś na miarę twojej inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też czuje jak xD sie zesrał. zesrała si ciota !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Ja kocham policje,jak Ona się troszczy o Nas Bandytów na Motocyklach Stawiajcie Bilbordy,piszcie kolejne odezywy do Narodu żeby coś z tymi motocyklistami zrobić,może najlepiej zakaz wjazdu? Dobra koniec żartów powiem Tak,większość wypadków z udziałem motocyklistów jest spowodowana wymuszeniem pierwszeństwa kierowców samochodów przez to m.in że im oczy C I P O zaparowały,klasyczne skęty w lewo bez migacza,spychanie z drogi,wyprzedzanie na trzeciego itp.Kilka procent wypadków jest spowdowana z winy samych motocyklistów tak zgadza się.Ale to jest tylko 10% więc co reszte do jednego worka się wrzuca? Ludzie zastanówcie się nad tym co Wam w tych gazatach piszą,bzdury i jeszcze raz bzdury.Na ulicach jest tylu złodzieji,Huliganów i Bandytów,Dresów,Kiboli,i innych śmieci.Za nich się weście zacznijcie bibordy stawiać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja policji z pewnością bardzo słuszna i potrzebna, tylko chyba zbyt ambitna w swym przekazie, bowiem koledzy motocykliści mało z niej zrozumieli! Zrozumcie, że to nie po to żeby wam zrobić na żlość tylko, żeby zmusić do myślenia (wiem, że w tym przypadku małych motorowych móżdżków i członków to trudne!!!) ale spróbujcie!!!! To naprawdę nie boli, a może uratować życie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gazu z tymi motocyklistami, zganiacie wszystko na kierowców samochodów, a kto wam każe barany jedne jeździć z prędkościami ponad 200 km/h??? Sami jesteście sobie winni i nie przekona mnie żaden, że to tylko kierowcy samochodów wymuszają pierwszeństwo na motocyklistach. Nie raz i nie dwa, wyprzedzał mnie na podwójnej ciągłej jakiś deb*** na motorze. Pewnie część z was jeździ normalnie ale ogólnie mam negatywne zdanie o motocyklistach - ścigaczach... P.S. a reklamy policji są wg mnie jak najbardziej na miejscu, może do któregoś z młodych niedoświadczonych motocyklistów coś dotrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze mają vectry nieoznakowane to mają czym ganiac ich , bo swoimi motorkami to mogą aby rowerzystów dogonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo sprawa wyglada w Opolu Lubelskim.Apel do pseudo rajdowców. Najpierw trzeba się nauczyć prowadzić taką zabawkę a dopiero później szpanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zazdrośc przez was BURAKI przemawia i tyle!!! wasza inteligencja jest tak mało rozwinięta że potraficie prowadzic tylko pojazd który ma conajmniej 4 koła bo jeśli ma mniej to sie przewracacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogrodnik napisał:
do gazu z tymi motocyklistami, zganiacie wszystko na kierowców samochodów, a kto wam każe barany jedne jeździć z prędkościami ponad 200 km/h??? Sami jesteście sobie winni i nie przekona mnie żaden, że to tylko kierowcy samochodów wymuszają pierwszeństwo na motocyklistach. Nie raz i nie dwa, wyprzedzał mnie na podwójnej ciągłej jakiś deb*** na motorze. Pewnie część z was jeździ normalnie ale ogólnie mam negatywne zdanie o motocyklistach - ścigaczach... P.S. a reklamy policji są wg mnie jak najbardziej na miejscu, może do któregoś z młodych niedoświadczonych motocyklistów coś dotrze...
jeśli spotakam cię na ulicy to gwarantuje na 100% że będziesz miał urwane lusterko za takie teksty PALANCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogrodnik napisał:
do gazu z tymi motocyklistami, zganiacie wszystko na kierowców samochodów, a kto wam każe barany jedne jeździć z prędkościami ponad 200 km/h??? Sami jesteście sobie winni i nie przekona mnie żaden, że to tylko kierowcy samochodów wymuszają pierwszeństwo na motocyklistach. Nie raz i nie dwa, wyprzedzał mnie na podwójnej ciągłej jakiś deb*** na motorze. Pewnie część z was jeździ normalnie ale ogólnie mam negatywne zdanie o motocyklistach - ścigaczach... P.S. a reklamy policji są wg mnie jak najbardziej na miejscu, może do któregoś z młodych niedoświadczonych motocyklistów coś dotrze...
jeśli spotakam cię na ulicy to gwarantuje na 100% że będziesz miał urwane lusterko za takie teksty PALANCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gicior napisał:
Ale Ja kocham policje,jak Ona się troszczy o Nas Bandytów na Motocyklach Stawiajcie Bilbordy,piszcie kolejne odezywy do Narodu żeby coś z tymi motocyklistami zrobić,może najlepiej zakaz wjazdu? Dobra koniec żartów powiem Tak,większość wypadków z udziałem motocyklistów jest spowodowana wymuszeniem pierwszeństwa kierowców samochodów przez to m.in że im oczy C I P O zaparowały,klasyczne skęty w lewo bez migacza,spychanie z drogi,wyprzedzanie na trzeciego itp.Kilka procent wypadków jest spowdowana z winy samych motocyklistów tak zgadza się.Ale to jest tylko 10% więc co reszte do jednego worka się wrzuca? Ludzie zastanówcie się nad tym co Wam w tych gazatach piszą,bzdury i jeszcze raz bzdury.Na ulicach jest tylu złodzieji,Huliganów i Bandytów,Dresów,Kiboli,i innych śmieci.Za nich się weście zacznijcie bibordy stawiać ...
A jedno zasadnicze pytanie - jak ja mogę prawidłowo ocenic odległość, jak taki buc na przecinaku jedzie po mieście 150, czy 200 w miejscu, gdzie np obowiązuje 50? Wytłumacz mi to kolego?? Albo co innego - lecę sobie spokojnie - setką, wyprzedzam gościa, który jedzie wolniej. Patrzę w lustro - coś tam gdzieś za mną jest (ale jest jakieś 200 metrów). I w połowie mojego manewru wyprzedzania przelatują po mojej lewej dwaj dawcy. Co panowie motocykliści - takich, jak Wy ograniczenia nie dotyczą? Brak dwóch dodatkowych kółek ma być równoznaczny z brakiem mózgu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dario napisał:
jeśli spotakam cię na ulicy to gwarantuje na 100% że będziesz miał urwane lusterko za takie teksty PALANCIE!!!
a ja cI gwarantuję, że nie tylko lusterko cI urwę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tanie tam napisał:
Tak samo sprawa wyglada w Opolu Lubelskim.Apel do pseudo rajdowców. Najpierw trzeba się nauczyć prowadzić taką zabawkę a dopiero później szpanować.
Podpis pod zdjeciem artululu jest wymowny - nie chodzi o umiejetnosci - nawet najwiekszy mistrz nie ma prawa na drogach publicznych zachowywac sie jak szaleniec, To ze taki pseudo-motocylkista chce zginac - jego sprawa - ale niech innych nie naraza. A propos Opola Lubelskiego - jest jedna droga "testowa" dal motocyklistów - z Opola do Jozefowa n/W. 12 km. droga 824 - pieknie odremontowana rok, dwa temu. nawierzchnia super - i tam jest szalenstwo. Zobaczcie tam p.Policjanci. Wasze ople i fordy widerejestratory jak widac tam nie siegaja, nie stawiacie czola motocylkistom,,,,dlaczego,,oto jest pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocykliści to buruki napisał:
A jedno zasadnicze pytanie - jak ja mogę prawidłowo ocenic odległość, jak taki buc na przecinaku jedzie po mieście 150, czy 200 w miejscu, gdzie np obowiązuje 50? Wytłumacz mi to kolego?? Albo co innego - lecę sobie spokojnie - setką, wyprzedzam gościa, który jedzie wolniej. Patrzę w lustro - coś tam gdzieś za mną jest (ale jest jakieś 200 metrów). I w połowie mojego manewru wyprzedzania przelatują po mojej lewej dwaj dawcy. Co panowie motocykliści - takich, jak Wy ograniczenia nie dotyczą? Brak dwóch dodatkowych kółek ma być równoznaczny z brakiem mózgu?
po prostu jesli widzisz moto tzn ze juz zadnych manewrow nie powinienes robic bo nie zdazysz, czy to jest takie trudne do zrozumienia ? nie mozesz poczekac tych 5 sekund ? ty wyprzedzac samochod przed toba bedziesz 20 sekund, ja na moto 3 - czesto jeszcze bardziej w tym momencie przyspieszam aby taki burak jak ty nie mial czasu mnie zabic bo sie nagle zdecyduje ze "jednak zdazy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...