Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie można zwalać całej winy na motocyklistów podobnie jak i na kierowców. Zarówno w jednej jak i w drugiej grupie są ludzie, których celem jest tzw. 'szpan' poprzez szybką jazdę. Nie jeden raz byłem wyprzedany przez kierowców samochodów przy prędkości ~100 km/h na wąskiej drodze pomiędzy małymi miejscowościami. Nie mam nic przeciwko sprawdzaniu możliwości swoich pojazdów ale jeżeli już to na obwodnicy przy małym ruchu a nie w centrum miasta. Myślę, że akcja policji jest skierowana właśnie do takich posiadaczy jednośladów którzy nie mają jeszcze wystarczającego doświadczenia a uważają się za bogów na drodze. Uważam, że podobnym zjawiskiem są dzieci, które jeżdżą skuterami w wieku 13 lat a nie mają pojęcia o przepisach ruchu drogowego, a z tego co obserwuję ich odsetek ciągle wzrasta. Być może takie nazwy wprowadzone w akcjach są dla niektórych obraźliwe ale czy jeśli stosowałoby się łagodne słowa akcja miałaby jakąś siłę przebicia? Śmiem wątpić w to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
po prostu jesli widzisz moto tzn ze juz zadnych manewrow nie powinienes robic bo nie zdazysz, czy to jest takie trudne do zrozumienia ? nie mozesz poczekac tych 5 sekund ? ty wyprzedzac samochod przed toba bedziesz 20 sekund, ja na moto 3 - czesto jeszcze bardziej w tym momencie przyspieszam aby taki burak jak ty nie mial czasu mnie zabic bo sie nagle zdecyduje ze "jednak zdazy"
Przepis jest przepis - jeśli jedziesz 150km/h w mieście, to Ty go łamiesz, a nie ja wyjeżdżając z podporządkowanej, w momencie, kiedy Ty jesteś dobry kawałek od skrzyżowania. To samo wyprzedzanie na trasie - rozumiem, można nagiąć prędkość, ale nie w ten sposób, jak Wy (motocykliści) bardzo często to robicie. Uwierz mi - nie potrzebuję 20s na wyprzedzenie samochodu na trasie. Twój argument, że Ty potrzebujesz 3 jakoś do mnie nie przemawia - mówiliśmy tutaj o zgoła innej sytuacji: chcę rozpocząć manewr wyprzedzania i sprawdzam w lusterku, czy nic za mną nie ma, nie ma, więc się za to wyprzedzanie zabieram. Ty w tym momencie przejedziesz te 150 metrów, ktore nas dzieli i mamy zagrożenie, o którym pisałem. PS. Ciekawe, czy miałbyś takie same podejście do tematu, gdyby motocyklista zabił Ci kogoś z rodziny, bo wydawało mu się, że ma wystarczające umiejętności do tego, żeby jeździć 150, czy 200km/h po mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocykliści to buruki napisał:
a ja cI gwarantuję, że nie tylko lusterko cI urwę
możesz mi naskoczyć buraku wsiowy w 2 paskowym dresie i golfie I z naklejka na tylnej szybie ALPINE he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dario napisał:
jeśli spotakam cię na ulicy to gwarantuje na 100% że będziesz miał urwane lusterko za takie teksty PALANCIE!!!
Jeśli urwiesz mi lusterko to gwarantuje Ci,że na 100% przelecę Ci żonę PALANCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/865610257
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie motory się podobają. szkoda tylko że mnie niestać. http://www.youtube.com/watch?v=lsJs4AYa8sU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupieNerkę napisał:
Jeśli urwiesz mi lusterko to gwarantuje Ci,że na 100% przelecę Ci żonę PALANCIE!!!
he he trzeba miec najpierw czym a po za tym nie mam (jeszcze) żony ale możesz spełnić swoje marzenie bo mam psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Dario' date='23.04.2009, 11:44:20' post='120187'] he he trzeba miec najpierw czym a po za tym nie mam (jeszcze) żony ale możesz spełnić swoje marzenie bo mam psa [/quote Czy jesteś półdeb***em?Masz problemy ze zrozumieniem treści?Ja piszę o żonie a nie o psie...chyba,że będziesz się żenił z psem- jeśli tak..to nie przelecę Twojej żony...a jeśli chcesz się ożenic z psem-to lecz się człowieku,lecz-bo jesteś zboczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to sie popisałeś inteligencją koluniu... weź już nic nie mów bo strasznie ci wali z mordy wsią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dario napisał:
no to sie popisałeś inteligencją koluniu... weź już nic nie mów bo strasznie ci wali z mordy wsią...
Swój swojego zawsze pozna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy jak zawsze wszystkich wrzucacie do jednego worka, tylko ze jak koles bez prawka po pijaku jedzie i zabija samochodem kilka osób to takiej dyskusji nie ma, sam jestem motocyklistą i jezdze samochodem, troche wzajemnej kultury i zrozumienia i bedzie sie zyło lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dario napisał:
no to sie popisałeś inteligencją koluniu... weź już nic nie mów bo strasznie ci wali z mordy wsią...
Widać kolego Twój poziom wypowiedzi... Po prostu przyspieszenie Twojego kilkunastoletniego przecinaka spowodowało wypłynięcie mózgu i tyle. Jajeczka pewnie sobie przysiadłeś na swoim muturku i ptaszek usechł i teraz się bulwersujesz... Ale nic to - idzie wiosna, będą warzywa. Życzę Ci tylko, żebyś zabierając się na drugą stronę nie zabrał ze sobą nikogo innego, bo rodzice będą mieli wyrzuty sumienia, że Ciebie za młodu nie potrafili wychować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dario napisał:
możesz mi naskoczyć buraku wsiowy w 2 paskowym dresie i golfie I z naklejka na tylnej szybie ALPINE he he
A czym ty jeździsz?? Pochwal się proszę... Może niedługo będziesz musiał zmienić na inny pojazd - wózek inwalidzki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok pośmialiśmy się, popisali głupoty ale prawda jest taka że nie można mówić o motocyklistach jako o WSZYSTKICH poruszających się ludzi na motocyklach. Jedni jeżdzą jak normalni ludzie a inni nie, i dotyczy to tak samo kierowców puszek jak i motocykli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co wam powiem, wczoraj specjanie polatałem po mieście na moto i to według przepisów a czasem przekraczając prędkośc ale tylko wgranicach 10km/h. I co sie okazuje...? Gdy jadę po mieście 60km/h to puchy mnie wyprzedzaja a młotki w nich się patrza na mnie jak na idiotę i czasem ktoś sie puka w czoło na mnie patrząć. Niech teraz który mądry się wypowie dlaczego nigdy nie mówi się o puszkarzach śmigających w mieście w granicach 100km/h? ale oczywiście jak ja na moto jadę 100km/h to już jestem bandyta, idiota i dawca nerek tak??? Gdzie tu logika???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dario napisał:
ok pośmialiśmy się, popisali głupoty ale prawda jest taka że nie można mówić o motocyklistach jako o WSZYSTKICH poruszających się ludzi na motocyklach. Jedni jeżdzą jak normalni ludzie a inni nie, i dotyczy to tak samo kierowców puszek jak i motocykli.
I na tym zakończmy tę rozmowe.Dario przepraszam,że nazwałem Cie zboczeńcem i penisem :-) tak na prawdę Kocham Cię...i mozesz urwać mi lusterka. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
739487394 napisał:
I na tym zakończmy tę rozmowe.Dario przepraszam,że nazwałem Cie zboczeńcem i penisem :-) tak na prawdę Kocham Cię...i mozesz urwać mi lusterka. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dario napisał:
wiecie co wam powiem, wczoraj specjanie polatałem po mieście na moto i to według przepisów a czasem przekraczając prędkośc ale tylko wgranicach 10km/h. I co sie okazuje...? Gdy jadę po mieście 60km/h to puchy mnie wyprzedzaja a młotki w nich się patrza na mnie jak na idiotę i czasem ktoś sie puka w czoło na mnie patrząć. Niech teraz który mądry się wypowie dlaczego nigdy nie mówi się o puszkarzach śmigających w mieście w granicach 100km/h? ale oczywiście jak ja na moto jadę 100km/h to już jestem bandyta, idiota i dawca nerek tak??? Gdzie tu logika???
Zawsze coś komuś nie będzie pasowało - taki naród. Jak masz głowę myślącą, to jej używaj, jeśli Ci szkoda, do przynajmniej się stosuj do przepisów. A organy chcecie oddawać - wasza sprawa, ale nie zmuszajcie do tego innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo napisał:
Coś śmierdzi z twojego posta..co to? zesrałeś się C I O T O z podniecenia,że udało Ci się wymyśleć coś na miarę twojej inteligencji
Dzięki . Fajnie się przedstawiłeś! Kompleksiki, kompleksiki. Prawda????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapsel napisał:
Zawsze coś komuś nie będzie pasowało - taki naród. Jak masz głowę myślącą, to jej używaj, jeśli Ci szkoda, do przynajmniej się stosuj do przepisów. A organy chcecie oddawać - wasza sprawa, ale nie zmuszajcie do tego innych.
a ty kapsel to wogole to o czym piszesz bo wcale nie odpowiedziales na to co napisalem wiec po co wogole otwierasz jape???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...