Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Tomasz Dudziński usiłował przekonać dziennikarzy "Newsweeka", żeby o sprawie nie pisali. Zwłaszcza, że jego zdaniem sprawa nie jest specjalnie ciekawa" Ten pan ma zupełną rację. On sam jest nieciekawą postacią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak dla niezorientowanych dodać, panie dudi, że Tomasz Dudziński jest posłem z okręgu wyborczego nr 7 Chełm, co? A gdyby już chcieć być bardzo dokładnym to można byłoby też napisać, że pochodzi z Parczewa (tam się 1 lutego 1972 r. urodził). Ale tego w "Newsweeku" już nie napisali, to skąd "dziennikarz" dudi ma to wiedzieć, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jak na dłoni widać jak politycy Prawa i Sprawiedliwości są zakłamani. Pouczają innych, wyciągają i chłostają innych nawet niesprawdzonymi informacjami, aby tylko komuś dołożyć. Dobrze się tu zasłużył propagandzista Dudziński. Taka jest formacja P I S - owska, zaczynając od góry, a na dwulicowym szefie Michałkiewiczu kończąc. Podłość chamstwo dwulicowość - wy mnie tylko wybierzcie a ja was urządzę - to jest motto i cel P I S. Zobaczymy czy nie będzie tak, że Dudziński powie, że to atak polityczny????????? i dalej będzie swoje bzdury toczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się czepiają, jak sama nazwa parti wskazuje to Prawy i Sprawiedliwy a do tego bardzo zaangażowany człowiek. To że jest magistrem prawa niczego nie zmienia jego koleżanaka partyjna jest administratywistą a każe nazywać sie prawnikiem. Ponadto bierze przykład z prezesa zatrudniającego adwokata choć nie jednokrotnie podkreślającego że jest doktorem prawa i skromnie przemilczającego że prawa pracy. Dziennikarze to hieny czepiają się takiego porządnego człowiek jak by nie mieli jakiegoś platformesa czy lewicowca,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja postępuję chytrze spółki mam zarejestrowane na Cyprze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nastepny Prawy i Sprawiedliwy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby "Przekrętacze i Spryciarze"............?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan poseł musi przecież zabezpieczyć się finansowo bo na kolejną kadencję do sejmu już go nikt nie wybierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymieńmy ich na lepsze modele nowszej generacji http://sebastianjablonski.blog.onet.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...