Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duża awaria w PGE. Nie działają liczniki przedpłatowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2018 r. o 09:48 Powrót do artykułu
Energią rządzi mafia i nie mam zamiaru nic zgłaszać. Za te rachunki z kosmosu i podwyżki sami sobie sprawdzajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jacy odbiorcy mają liczniki przedpłatowe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzw liczniki przedpłatowe są montowane odbiorcom którzy wielokrotnie uchylali się od płacenia za pobraną energię elektryczną. Teraz by korzystać z energii muszą wcześniej uiścić abonament-jak za telefon na kartę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jednym z pierwszych użytkowników, którym założono licznik przedpłatowy, jest to bardzo dobre rozwiązanie, nie mam chorych przewidywań, nadpłat i w następnym roku równie wysokich rachunków po których znowu wychodzi nadpłata. Było to powodem kłótni z zakładem energetycznym i zaproponowano mi w ramach testów taki licznik. Nie zamienię go na żaden inny, polecę każdemu. Przez niemal 20 lat bez problemów, co kilka lat wymieniają bo tego wymaga legalizacja, uważam to za bardzo dobre rozwiązanie. Niestety awarie czasem wszędzie są, mam nadzieję, że szybko rozwiążą problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczniki przedpłatowe z powodu wysokiego ich kosztu montuje się tylko i wyłącznie odbiorcom, którzy kradli energię lub wielokrotnie zalegali z opłatami. Do wyjątków należy montaż takiego licznika u "normalnego" odbiorcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska technologia jak zwykle na najwyższym poziomie :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to naprawiać za te kasę co płacicie preziom z naszych kieszeni. Niech prezio wsadzi łapu do kabli z kombinerkami i probówką. Kumbinerki w łapska i do roboty, co to ma być, tylko przytulać po 200 tys co miesiąc, na co ci taka kasa? do dołu ją ze sobą weźmiesz? Jeden z drugim. Naprawiać i to szybko, bo ja i moi sąsiedzi nie zamierzamy płacić na święta, skoro nic nam nie dostarczyliście do tej pory, ja na święta mam wyliczone grosiaki, nie to co wy łajdusy. nie mogę sobie pozwolić na płacenie przed świętami tak jak wy zgarniając naszym kosztem nieprzyzwoitej wielkości kwot. Tak, że kombinerki w łapska i do roboty, lenie, trutnie w sam raśne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz widać, za co trutnie prezie pobierają taaaką kasę co miesiąc, za nieudacznictwo na najwyższym poziomie. na co dzień siedzi taki w stołek pierdzi i kasiorę zgarnia, a jak awaria to dopiero wyłazi ignorancja i niemoc. Po co takich wsadzają na stołki za tak nieprzyzwoicie niewyobrażalną kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
energia pobrana poprzez taki licznik przedpłatowy jest stosunkowo droższa od tej z "normalnego" licznika. Tu też pobierane są różne składniki jakie występują np. opłata stała, zmienna, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pan taki kram "historyk socjolog i paru nieudaczników" to się wszystko sypie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że wspaniałe PGE nie wspomniało, że awaria dotyczy zarówno liczników przedpłatowych jak i zwykłych ponieważ nie działa cała infolinia ale tylko użytkownicy przedpłatowych dostrzegają problem bo ich problem dotknął najbardziej w momencie nie otrzymania od infolinii kodu doładowującego pomimo uregulowania faktury. Natomiast na zana PGE otwarte było normalnie lecz panie tam będące nie pozwalały nawet pobierać numerków mówiąc iż nic im nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z woj. łódzkiego - Dzisiaj -03 grudnia 2018 (godz.już 16.40) także nie da rady sie zalogować do eBOK :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...