Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rzeź niewiniątek, a nie układanie list kandydatów do Sejmu RP. Tak rozwalić tzw. "antysystem" i wypuścić powietrze z altruistów mógł tylko system. Na listach coraz częściej pojawiają się "perełki" w żargonie służb nazywane "śpiochami". Pobudka, pobudka, pobudka! Wstać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego oni się formują? Kukiz`15 i tak wejdzie na karty podręczników dla studentów politologii jako idealny przykład na to jak skutecznie w ciągu pół roku można rozpier....olić dwudziestoprocentowy kapitał społeczny do zera. A więc "Kukiz`15- od bohatera do zera" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum się udało! RK pójdzie za ciosem i w październikowych wyborach też "będzie dobrze". Nawet 4% chłopaki mogą zdobyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to wszystko śmieszy. Wybory prezydenckie były zrobieniem sobie jaj z ludzi przez partie polityczne. Powystawiali byle jakich kandydatów (dlaczego nie było prezesów partii - bo wiedzieli że przerżną wybory i poniosą konsekwencje w postaci utraty stołka), a później się dziwili że ludzie też zrobili sobie jaja i zagłosowali na jakiegoś Kukiza. W tym całym zamieszaniu jednak trochę wyborcy przesadzili i wybrali przez nieostrożność Maliniaka, ale co tam to i tak tylko marionetka. Najśmieszniejsze jest to, że Kukiz faktycznie uwierzył, że ma takie duże poparcie i próbuje coś na tym ugrać. Niestety nikt rozsądny mu nie powie że to były tylko jaja, co prawda kilku jego kumpli już odeszło - może zrozumieli o co tu chodziło .... I tak wygląda ta cała sytuacja polityczna, ale oczywiście gazety i partie muszą kreować własną rzeczywistość, ludzie bajki piszą .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to wszystko śmieszy. Wybory prezydenckie były zrobieniem sobie jaj z ludzi przez partie polityczne. Powystawiali byle jakich kandydatów (dlaczego nie było prezesów partii - bo wiedzieli że przerżną wybory i poniosą konsekwencje w postaci utraty stołka), a później się dziwili że ludzie też zrobili sobie jaja i zagłosowali na jakiegoś Kukiza. W tym całym zamieszaniu jednak trochę wyborcy przesadzili i wybrali przez nieostrożność Maliniaka, ale co tam to i tak tylko marionetka. Najśmieszniejsze jest to, że Kukiz faktycznie uwierzył, że ma takie duże poparcie i próbuje coś na tym ugrać. Niestety nikt rozsądny mu nie powie że to były tylko jaja, co prawda kilku jego kumpli już odeszło - może zrozumieli o co tu chodziło .... I tak wygląda ta cała sytuacja polityczna, ale oczywiście gazety i partie muszą kreować własną rzeczywistość, ludzie bajki piszą .....
  sam bym tego lepiej nie ujął kwintesencja :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Listy cały czas się formują... Jest szansa, że do 25 października nawet się sformułują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szansą dla list Kukiza są autentycznie ANTYSYSTEMOWI kandydaci. Sławek Janicki niech idzie z pozycji nr 1, a Józek Godlewski z nr 2. Mam nadzieję, że tak się stanie i będzie super-lista!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce, jak czytam komentarze w tonie "referendum to porażka Platformy, Komorowskiego i Kukiza". Nie moi drodzy. To porażka TYLKO I WYŁĄCZNIE Kukiza. Dlaczego spytacie? Ano dlatego, że Komorowski zarządził cynicznie referendum licząc na uratowanie stołka, gdzie w rzeczywistości miał to wszystko już w du***. Gdyby rządzącym zależało na referendum, to trąbili by o tym w mediach dzień i noc. Jedynie Kukiz promował się na "wybawcę" Narodu, ale poza JOWami, których znaczenia poza rozwinięciem skrótu większość Polaków nie rozumie nie miał i nie ma żadnej alternatywy dla wyborców. Ludzie faktycznie dla jaj zagłosowali na Kukiza, ba! Sam na niego zagłosowałem, żeby dać "prztyczka w nos" rządzącym. Ale w drugiej turze, gdy przyszło co do czego, mając do wyboru kolejną PiSowską szuję, mamiącą Polaków populistycznymi hasełkami, a ciamciaramcię Komorowskiego, wolałem już zagłosować na ciamciaramcię. Choć za niego kilka razy jako Polak się wstydziłem, za "bul i nadzieję", za włażenie na krzesło w japońskim parlamencie, za szoguna itp. to jednak większego wstydu się najadłem słuchając, jak pan Duda skarży się prezydentowi Niemiec, że Polska nie jest krajem sprawiedliwym. Kompromitacja goni kompromitację, zamiast prezydenta wszytskich Polaków mamy prezydenta PiSu i ePiSkopatu. Kukizowi zaś, za jego butę, chamstwo i arogancję życzę 3-4% wyniku, bo na tym się jego kariera zakończy. Jak pisał przedmówca - książkowy przykład jak rozpier***ić 20% kapitał do zera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie w "ciemnych okularach" mają niezły ubaw jak garstka osób uwierzyła w transparentność, przejrzystość i oddolne układanie list. W moim przekonaniu kształt list był znany od dawna... tylko celowo nie ujawniano, aby zamieszania wśród ludzi nie wzbudzać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź ludu i głosuj ...;-)))))))))Plebany pomogą ci w wyborze dobrym....dla siebie rzecz jasna ;-))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo dziennikarze, poproście Kondrakiewicza o pełnomocnictwo, by sprawdzić czy jest koordynatorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego taki orędownik JOW jak Kukiz nie ułoży list swojego KW alfabetycznie? Rozwiązałoby to mu problemy, elektorat ma świadomy tego o co w tym chodzi, miałby kolejny argument na partyjniaków ... No, tylko kto by wybrał Sanockiego ... Rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe zasługi dla idei JOW mają bezpardonowi antysystemowcy Janicki (82 l.) i Godlewski (74 l.). Tylko oni z młodzieńczym zapałem nieśli sztandar JOW na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno osoby, które wylewały pot angażowały się dla Kukiza zostały odcięte. Wystarczyło dołączyć pod konieckampanii prezydenckiej, wbić się w koszulkę, porobić trochę sztucznego tłumu, nabić piany, pokrzyczeć, udać niby to eksperta sztucznie wyedukowanego i chop otrzymało się dobre miejsce. Na listach Kukiza brak doświadczonych osób, młodych polityków, którzy to by pociągnęli. Ta piaskownica z chłopcami w rajtuzach szybko się rozleci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że nikt oprócz Godleskiego Józefa i Janickiego Sławomiła tak nie pracował na wynik referendum Kukiza. Tylko ich widziałem od czerwca do pocz. września jak od godz. 6.00-7.00 rado do 19.00, a nawet 21.00 godzin przekonywali mieszkańców i gościów Lublina do głsowamia na JOW w referędum jak Kukiz nakazał. A inni co? Tylko walczyli o miejsca na listach Pawła Kukiza i robili burdy. 26 październmika pamiętajmy o WSPANIAŁYCH KANDYDATACH - Janicki SŁAWOMIR i Godleski JÓZEF. Tylko te typy na LISCIE Kukiza mają jakiś sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...