Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie strzyzewice tylko strzyzowice!!!! dzienniku wschodni jak mozesz takim ludziom dawac prace i pozwalac zeby wypisywali glupoty to juz nie pierwsza pomylka - zaprzestaje wchodzenia na wasze strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada napisał:
nie strzyzewice tylko strzyzowice!!!! dzienniku wschodni jak mozesz takim ludziom dawac prace i pozwalac zeby wypisywali glupoty to juz nie pierwsza pomylka - zaprzestaje wchodzenia na wasze strony
Co się tak dziwisz? Czy to pierwsza pomyłka dziennika? Dla nich to wszystko jedno gdzie i co się dzieje, aby coś napisać. Gdzieś coś dzwoni, ale gdzie? Prawdę mówiąc prz przeczytaniu tych bzdur byłam zaniepokojona, że to coś u nas, że może ktoś znajomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę Ciebie zmartwić. Ty wyszedłeś na nieuka bo jest miejscowość Strzyżewice :-) http://www.strzyzewice.lubelskie.pl/ a jesli to była prowokacja, to nędzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat dziennik wschodni napisał dobrze bo chodzi o gminę strzyzewice a dokładnie miejscowość borkowizna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewno pili ta nowa perle orzezwiajaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ,napsz nazwiska,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkoda, porządni ludzie, znałam ich osobiście i na pewno nic nie pili wcześniej jak tu ktoś błędnie napisał. Osierocili maluteńkie dzieci, brak mi słów to tragedia w naszej okolicy. Każdy pilnuje tego z czego żyje, w tym wypadku był to kombajn, żniwa za pasem. Sama jestem półsierotą bo mój ojciec również zginął w wypadku wiele lat temu,kiedy byłam jeszcze mała, mógły sie ktoś lepiej teraz zainteresować i pomóc jakoś wdowom i dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Mam 20 lat i szukam chłopaków lub dziewczyn do erotycznych spotkań bez zobowiązań. Jestem bardzo łądna i chętnie się spotkam. Więcej o mnie i nagie fotki na mojej stronie: http://karolina.ocom.pl ,zapraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Witam. Mam 20 lat i szukam chłopaków lub dziewczyn do erotycznych spotkań bez zobowiązań. Jestem bardzo łądna i chętnie się spotkam. Więcej o mnie i nagie fotki na mojej stronie: http://karolina.ocom.pl ,zapraszam.
Nie wiem, jak to skomentowac. Zdziczenie? Kretyńska prowokacja? Jak określic takie coś, co bez żenady, bez wstydu waży się w tym miejscu i przy takiej okazji na taki post. Czy to jeszcze człowiek, czy tylko istota, która urodziła się człowiekiem, a teraz, pod wpływem "postępowych sił", w ramach " walki z ciemnogrodem" zmieniła się w bezwolną, pustą kukłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
metalkot napisał:
Bardzo szkoda, porządni ludzie, znałam ich osobiście i na pewno nic nie pili wcześniej jak tu ktoś błędnie napisał. Osierocili maluteńkie dzieci, brak mi słów to tragedia w naszej okolicy. Każdy pilnuje tego z czego żyje, w tym wypadku był to kombajn, żniwa za pasem. Sama jestem półsierotą bo mój ojciec również zginął w wypadku wiele lat temu,kiedy byłam jeszcze mała, mógły sie ktoś lepiej teraz zainteresować i pomóc jakoś wdowom i dzieciom.
Bardzo dobrze mówisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam chłopaków z targu w Janowie Lub.Bardzo fajni, uprzejmi i widać pracowici byli,Żałuję, że już ich nie będzie w Janowie, zawsze u nich kupowałam kwiaty i inne rośliny a najbardziej żal mi rodziny, którą pozostawili w tak młodym wieku.Współczuję bardzo ojcu ,którego też znam z targu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...