Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie osoby zginęły w wypadkach

Utworzony przez kolega, 14 grudnia 2008 r. o 13:46 Powrót do artykułu
tragedia całe życie Bartek miał przed sobą ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre...ale tak swoją drogą to ciekawe jaką miał predkość.Pewnie kolejny dres strupem BMW rocznik 1988.ehhhhh szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty SKALPEL to sie puknij lepiej w łeb. Skoro nic nie wiesz o człowieku to nie wypowiadaj sie na jego temat. W dresie to moze ty chodzisz i masz strupa z mózgu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna - słabe ogniwa, nie myślące o przyszłości i sposobach na przetrwanie, szybko kończą wyścig. Bywają takie ogniwa, które nie rozumieją metafory "wyścig" i mkną na łeb, na szyję, żeby tylko wyprzedzić swoją głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz ci tu dam selekcje naturalna idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sad but true napisał:
Selekcja naturalna - słabe ogniwa, nie myślące o przyszłości i sposobach na przetrwanie, szybko kończą wyścig. Bywają takie ogniwa, które nie rozumieją metafory "wyścig" i mkną na łeb, na szyję, żeby tylko wyprzedzić swoją głupotę.
a może idioto to był przypadek???obyś nigdy nie musiał czuć tego bólu co czują jego bliscy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary napisał:
Zaraz ci tu dam selekcje naturalna idioto
nikogo nie obraziłem i nie rozumiem dlaczego jestem obrażany. ja tylko stwierdzam fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a może idioto to był przypadek???obyś nigdy nie musiał czuć tego bólu co czują jego bliscy...
Deterministyczna natura Wszechświata raczej wyklucza przypadki - błędy niosą za sobą konsekwencje. A może wystarczyło zastosować się do przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego, uświadomić sobie opłakany stan polskich dróg? Szczerze współczuję bliskim, rozumiem jaka to tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sad but true napisał:
Deterministyczna natura Wszechświata raczej wyklucza przypadki - błędy niosą za sobą konsekwencje. A może wystarczyło zastosować się do przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego, uświadomić sobie opłakany stan polskich dróg? Szczerze współczuję bliskim, rozumiem jaka to tragedia.
oplakany stan?? czlowieku przejedz sie ta droga, asfaltowka ze kawe polozysz i ci sie nie wyleje ;/ widac ze zes ze wsi i jezdzisz aby polnymi ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda Bartka [*] on nie był dresem, wypadki są i zawsze będą, tylko dlaczego zawsze spotykają tych co nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szosy raczej suche, gołoledzi ani śniegu nie ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bliscy biorą w obronę, obcy mówią że dres. Każdy ma swoja rację. Ale prawda jest taka że jak się ma 200 na liczniku to odpowiedź na pytanie "dlaczego" jest tylko jedna, bez względu na to jak boli. Bardzo mi przykro [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota jeździ szybko a deb***izm jeszcze szybciej, śmierć czeka na nierozważnych i za pewnych siebie na szosach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze samochodu nie prowadził Bartek. było ślisko. proszę nie mówić o deb***izmie.. to móglby być kazdy, kto stracił kontrolę nad pojazdem.. zmarł człowiek, a Janek jest w cięzkim stanie, choć odzyskał juz przytomność.. proszę o modlitwę za niego. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak? a niby kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
tak? a niby kto?
samochód prowadziła osoba, której praktycznie nic nie jest. zgadnij dlaczego jest powiedziane , że to był Zaczek? dlatego, że nie chcą robić problemów Pawłowi..a Bartusiowi już i tak nie zrobią. ;( ale to juz nie moja sprawa. Bartkowi życia nie zwrócimy.. ja tylko proszę o modlitwę za Janka.. nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody chłopak, tragedia dla rodziny, a dla innych przestroga! Nawet jeżeli nie prowadził Bartek to i tak nikt się nie przyzna. Będzie miał kolegę na sumieniu! A przyczyną tej tragedii jest na 100% nadmierna prędkość i brak doświadczenia kierowcy. Ludzka głupota i tyle co tu można powiedzieć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
samochód prowadziła osoba, której praktycznie nic nie jest. zgadnij dlaczego jest powiedziane , że to był Zaczek? dlatego, że nie chcą robić problemów Pawłowi..a Bartusiowi już i tak nie zrobią. ;( ale to juz nie moja sprawa. Bartkowi życia nie zwrócimy.. ja tylko proszę o modlitwę za Janka.. nic więcej.
jesli nie on to powinni go wsadzic to by sie skur* nauczyl ze sie po alkoholu nie jezdzi! a tak to bedzie cale zycie bezkarny sie czul
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje jego bliskim... wiem jak to jest,bo też niedawno straciłam przyjaciela. I nie krzyczcie teraz na siebie kto prowadził a kto nie... bo prawda przyjdzie w swoim czasie a nawet gdyby było prawdą ,że kierował jeden z żyjących to napewno on niechciał zabić kolegi a po co ma isc do wiezienia skoro i tak zycia Bartkowi nie zwróci teraz nic.3majcie się mocno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczeniak i BMW to gorsze nic dżuma i ospa razem wzięte !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...