Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor podstawówki w Borzechowie za kołnierz nie wylewa

Utworzony przez kruk, 25 kwietnia 2010 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Jaka partia tacy członkowie -jeden wali na Lubelskiej Starówce ,drugi pod kościołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z palikocizmem, sawicyzmem, łątkarstwem i kołtunerią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholizm nie jest sprawą polityczną. To choroba, cierpią strasznie najbliżsi, żona, dzieci. Trzeba takiego upodlenia, by ktoś zrobił zdjęcia i podał do prasy. Może to pijaka - wykształconego, na stanowisku -otrzeźwi. Pijak to zły człowiek, ma w du*** cierpienia innych, ich upokorzenie i wstyd. Pijak zanim spróbuje odłączyć się od cugu miażdży tych którzy go kochają. Ma ich w du***, liczy się tylko kielonek, sranie i rzyganie. Pijak to patologia kich i mózgu. Jeśli macie obok siebie pijaka nie miejcie dla niego litości albo krzyż który wam zgotował będziecie nieść przez całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczny sweterek - widać gość z KLASĄ Tacy ludzie powinni nas reprezentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
esta napisał:
Alkoholizm nie jest sprawą polityczną. To choroba, cierpią strasznie najbliżsi, żona, dzieci.
Nie próbuj tłumaczyć tym durniom na forum, ze alkoholikiem staje się nieżależnie od opcji politycznych jakie się wyznaje. Temu człowiekowi trzeba pomóc a nie wyśmiewać się bo zalany w trupa leżał pod kościołem. Tym bardziej wstyd dla tych co wychodzili z tego kościoła i mu nie pomogli. Alkoholizm jest chorobą przede wszystkim osoby która w nią wpadła a przy okazji też i najblizszej rodziny jednak wielu ludzi zamiasta szukać pomocy bagatelizuje problem, bo jak tatuś sobie wypije od czasu do czasu nieco więcej i spokojnie przyjdzie do domku i położy się spać to problemu nie ma. Inaczej bywa kiedy tatuś bierze się do bicia. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za to, że temu człowiekowi nikt nie pomógł, nie wysłał na leczenie czy terapię ale wiem, ze każdego z nas może spotkac to samo, zwłaszcza jak nie potrafimy odmówić kolejnego piwa czy kieliszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, oj wybory tuż, tuż czy to nie jest celowa prowokacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... ale wiem, ze każdego z nas może spotkac to samo, zwłaszcza jak nie potrafimy odmówić kolejnego piwa czy kieliszka.
to zrob to co ja - nie pij wcale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to zrob to co ja - nie pij wcale
A gdzie napisałem, ze piję? We wszystkim trzeba zachować umiar i kontrolę nad sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawicki, nie kompromituj się więcej! Poza wyznawcami palikocizmu nikt nie uwierzy w to, że Kołtunowi podano środki odurzające, po których miał 1,4 promila alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Darek~ napisał:
Sawicki, nie kompromituj się więcej! Poza wyznawcami palikocizmu nikt nie uwierzy w to, że Kołtunowi podano środki odurzające, po których miał 1,4 promila alkoholu.
Idiota z ciebie. Temu człowiekowi nalezy współczuć bo wpadł w nałóg i zniszczył życie sobie i swojej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idiota z ciebie. Temu człowiekowi nalezy współczuć bo wpadł w nałóg i zniszczył życie sobie i swojej rodzinie.
Ja tam nie współczuję. To takie proste na to zachorować, wystarczy odkręcić butelkę, wlać do naczynia albo i nie, i już możemy się zacząć zarażać. Tak samo te je***e tłuściochy, co się delektują niezdrowym żarciem i wpier***ają łakocie dla rozkoszy podniebienia. A Współczuć to można chorym na raka, poszkodowanym w wypadkach etc. Swoją drogą to każdy, kto zna tę sprawę od podszewki, czyli od dawna, jest zdumiony jak ten człowiek mógł tak długo przetrwać w oświacie. Przez te wszystkie lata nie krył się specjalnie ze swoim nałogiem. No ale cóż, to jest Polska właśnie, wystarczy pić z kim trzeba i dostanie się posadkę dyrektora... co prawda na zadupiu, ale tam wszyscy piją, więc nie będzie to takie zauważalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Kołtunowi trzeba pomóc, obojętnie do jakiego ugrupowania należy. Najpierw należało podłożyć mu pod główkę poduszeczkę i przykryć kocykiem, a nie od razu zawracać spokój miejscowej i kraśnickiej policji. Za godzinkę by wytrzeżwiał, i byłoby po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wyłącznie prowokacja za którą stoi wójt zenon madzelan-to człowiek bardzo mściwy i bez żadnych skrupułów potrafi zniszczyć drugiego człowieka, niestety nie potrafi on wyciągnąć ręki do człowieka aby pomóc, potrafi ludzi niszczyć jeżeli ktoś robi nie po jego myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to jest wyłącznie prowokacja za którą stoi wójt zenon madzelan-to człowiek bardzo mściwy i bez żadnych skrupułów potrafi zniszczyć drugiego człowieka, niestety nie potrafi on wyciągnąć ręki do człowieka aby pomóc, potrafi ludzi niszczyć jeżeli ktoś robi nie po jego myśli.
TAK TU CHODZIŁO ABY ZNISZCZYĆ CZŁOWIEKA I KTO TO ROBI OJ NIE ŁADNIE PANIE WÓJCIE NIE ŁADNIE WSTYD....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WÓJT ZENON MADZELAN-CZŁÓWIEK PODŁY. JEGO OSTATNIM CELEM BYŁO ZNISZCZENIE PANA KOŁTUNA, BO DZIAŁAŁ DLA DOBRA LUDZI A NIE PO MYŚLI WÓJTA. ZNISZCZYŁ DYREKTORA,PRACUJĄCEGO W TAMTEJ SZKOLE 10 LAT. DZIWNE ,ŻE PO TAKIM CZASIE OKAZAŁO SIĘ, ŻE NIE PASUJE WÓJTOWI . KIEDY JEŻDZIŁ MADZELAN Z PANEM KOŁTUNEM WĘŻYKIEM PO BORZECHOWIE TO BYŁO DOBRZE......PRZYKRO ,ŻE WÓJT NISZCZY WŁAŚNIE LUDZI CENNYCH I UCZCIWYCH ALE CHYBA PRZED WYBORAMI CHCIAŁ SIĘ POZBYĆ MOCNEGO KONKURENTA I DLATEGO PODŁOŻYŁ MU TAKĄ ŚWINIĘ I KAZAŁ ŚLEDZIĆ . ALE KTO POD KIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA..... CZEKAMY NA LEŻĄCEGO, UPODLONEGO WÓJTA......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
WÓJT ZENON MADZELAN-CZŁÓWIEK PODŁY. JEGO OSTATNIM CELEM BYŁO ZNISZCZENIE PANA KOŁTUNA, BO DZIAŁAŁ DLA DOBRA LUDZI A NIE PO MYŚLI WÓJTA. ZNISZCZYŁ DYREKTORA,PRACUJĄCEGO W TAMTEJ SZKOLE 10 LAT. DZIWNE ,ŻE PO TAKIM CZASIE OKAZAŁO SIĘ, ŻE NIE PASUJE WÓJTOWI . KIEDY JEŻDZIŁ MADZELAN Z PANEM KOŁTUNEM WĘŻYKIEM PO BORZECHOWIE TO BYŁO DOBRZE......PRZYKRO ,ŻE WÓJT NISZCZY WŁAŚNIE LUDZI CENNYCH I UCZCIWYCH ALE CHYBA PRZED WYBORAMI CHCIAŁ SIĘ POZBYĆ MOCNEGO KONKURENTA I DLATEGO PODŁOŻYŁ MU TAKĄ ŚWINIĘ I KAZAŁ ŚLEDZIĆ . ALE KTO POD KIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA..... CZEKAMY NA LEŻĄCEGO, UPODLONEGO WÓJTA......
ZGADZAM SIĘ W ZUPEŁNOŚCI-TO BYŁO ZACHOWANIE KTÓRE NIE PRZYSTOI WÓJTOWI-TAK CZŁOWIEKA ZNISZCZYĆ TO OKROPNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zimny napisał:
Ja tam nie współczuję. To takie proste na to zachorować, wystarczy odkręcić butelkę, wlać do naczynia albo i nie, i już możemy się zacząć zarażać. Tak samo te je***e tłuściochy, co się delektują niezdrowym żarciem i wpier***ają łakocie dla rozkoszy podniebienia. A Współczuć to można chorym na raka, poszkodowanym w wypadkach etc. Swoją drogą to każdy, kto zna tę sprawę od podszewki, czyli od dawna, jest zdumiony jak ten człowiek mógł tak długo przetrwać w oświacie. Przez te wszystkie lata nie krył się specjalnie ze swoim nałogiem. No ale cóż, to jest Polska właśnie, wystarczy pić z kim trzeba i dostanie się posadkę dyrektora... co prawda na zadupiu, ale tam wszyscy piją, więc nie będzie to takie zauważalne.
A JA WSPÓŁCZUJĘ CZŁOWIEKOWI KTÓRY WPADŁ W SIDŁA ZAŁOŻONE PRZEZ WÓJTA.PODŁOŻYŁ MU ŚWINIĘ A POTEM ROBIŁ ZDJĘCIA. POPROSTU MUSIAŁ ZLIKWIDOWAĆ KONKURENTA PRZED WYBORAMI.ALE W POLSCE NISZCZY SIĘ LUDZI CENNYCH ABY MIEJSCE MIELI SKORUMPOWANI I UDAJĄCY WIELKICH DOBRODZIEII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
A JA WSPÓŁCZUJĘ CZŁOWIEKOWI KTÓRY WPADŁ W SIDŁA ZAŁOŻONE PRZEZ WÓJTA.PODŁOŻYŁ MU ŚWINIĘ A POTEM ROBIŁ ZDJĘCIA. POPROSTU MUSIAŁ ZLIKWIDOWAĆ KONKURENTA PRZED WYBORAMI.ALE W POLSCE NISZCZY SIĘ LUDZI CENNYCH ABY MIEJSCE MIELI SKORUMPOWANI I UDAJĄCY WIELKICH DOBRODZIEII.
Obcując z dziećmi trzeba trzymać fason, a ten gostek już od lat miał skłonności do włóczenia się po barach. Tak to się może prowadzić extra stolarz, murarz, mechanik, ale nie nauczyciel, dyrektor szkoły... nawet bardzo dobry fachowiec. A zakładając komórkę partyjną trzeba mieć świadomość, że idzie się na wojnę, właśnie o stanowiska, no bo o co innego... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to jest wyłącznie prowokacja za którą stoi wójt zenon madzelan-to człowiek bardzo mściwy i bez żadnych skrupułów potrafi zniszczyć drugiego człowieka, niestety nie potrafi on wyciągnąć ręki do człowieka aby pomóc, potrafi ludzi niszczyć jeżeli ktoś robi nie po jego myśli.
taki on już jest sam coś wiem na ten temat A jak będzie podskakiwał to mam ciekawe rzeczy na jego temat - 1 ciekawe zdjęcie o którym on nie wie i jeszcze coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witek napisał:
Obcując z dziećmi trzeba trzymać fason, a ten gostek już od lat miał skłonności do włóczenia się po barach. Tak to się może prowadzić extra stolarz, murarz, mechanik, ale nie nauczyciel, dyrektor szkoły... nawet bardzo dobry fachowiec. A zakładając komórkę partyjną trzeba mieć świadomość, że idzie się na wojnę, właśnie o stanowiska, no bo o co innego... ?
WÓJT RÓWNIEŻ POWINIEN TRZYMAĆ FASON, A SĄ DOWODY NA TO ŻE NIE STRONI OD KIELISZKA-TYLKO JESZCZE NIKT TEGO NIE UPUBLICZNIŁ. POPROSTU NIKT NIE CHCĘ BYĆ TAKĄ ŚWINIĄ I RUJNOWAĆ KOMUŚ ŻYCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...