Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To co już w tym kraju na parkingu poleżeć nie wolno... A może zajął komuś miejsce parkingowe...... Ja tam chłopa nie potępiam...... A redaktorzy DW niech piszą tytuł artykułu bez błędu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją postawą udowodnił jednynie że nie nadaje się do pełnienia odpowiedzialnej funkcji Dyrektora szkoły a teraz się ośmiesza ponownie twierdząć, ze to nic takiego. Takie argumenty po prostu zwalają z nóg. Ile osób na odpowiedzialnych stanowiskach można spotkać jak leżą brudne i pijane na chodniku czy tak jak w tym przypadku, pod kościołem? To co "wypada" menelowi nie może się zdarzać dyrektorowi szkoły, gdyż oprócz pełnionej funkcji powinien dawać dobry przykład uczniom a pijackie zamroczenie nim nie jest. Ten pan zamiast odwoływania się od wyroku powinien raczej udać się na leczenie odwykowe, z korzyścią dla siebie i innych. Inaczej za jakiś czas historia się powtórzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dobrą radę dla andrzeja k. panie dyrekotorze zapisz sie do PO wpłać składkę. a zgodnie z wyrokiem prokuratury lubelskiej wszyscy, którzy cie szkalowali bedą musieli cie publicznie przeprosić i odpowiedzą za nieudzielenie pomocy medycznej. bo przecież każdy moze się potknąć i stracić przytomność, a stało sie tak ponieważ byłes osłabiony i piłeś wcześniej syrop. palikot to ci załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy trudno jest doczytać się najistotniejszej informacji zawartej w artykule? Przecież ów nieszczęśnik leżał na placu kościelnym, a nie na ulicy, jak jakiś, nie przymierzając....alkoholik! To powinno być najmocniejszym argumentem w całej sprawie. Sad musi wziąć pod uwagę tez niezaprzeczalnie istotny fakt, ze człowiek nie koniecznie musiał być w stanie upojenia, tylko na ten przykład.... ....hm...no co....w uniesieniu religijnym utracił przytomność doznając oświecenia. Gdyby był pedałem, komunista, lub zwykłym lumpen...nie znaleźliby go przed kościołem! Obawiam się, ze u podstaw całej nagonki na pana dyrektora leży niechęć Palikota do ludzi prawych i oddanych sprawie przeistaczania zwykłych obywateli w prawdziwych Polaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olaboga, gdyby leżał krzyżem przed kościołem byłby niewinny a on, jak widać, leżał na boku, z lekką tendencją na krzyż. Dobry prawnik potrafi udowodnić, że miał postawę wyjściową do ułożenia się na krzyż, a zatem może być ułaskawiony a jego czyn uznany za chwalebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryjan napisał:
Olaboga, gdyby leżał krzyżem przed kościołem byłby niewinny a on, jak widać, leżał na boku, z lekką tendencją na krzyż. Dobry prawnik potrafi udowodnić, że miał postawę wyjściową do ułożenia się na krzyż, a zatem może być ułaskawiony a jego czyn uznany za chwalebny.
Rowniez bardzo sluszna teza. Nie calkiem krzyz, ale w pozycji wyjsciowej.... Dlatego powinien byc odlany w brazie i przeniesiony przez harcerzykow pod Palac Prezydecki! A moze na ´Wawel? o ile jest jeszcze miejsce! pan Dziwisz powinien natychmiast przejrzec ewidencje dostepnosci odpowiednich miejsc. Wspolnie z Kurskim na pewno potrafia uzasadnic takie poczynania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A proboszcz pewnie leżał po drugiej stronie płotu a może mohery go zataszczyły na plebanię.Odpust zupełny na 100 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='malone' date='16.07.2010, 10:33:26' post='316496'] mam dobrą radę dla andrzeja k. panie dyrekotorze zapisz sie do PO wpłać składkę. a zgodnie z wyrokiem prokuratury lubelskiej wszyscy, którzy cie szkalowali bedą musieli cie publicznie przeprosić i odpowiedzą za nieudzielenie pomocy medycznej. bo przecież każdy moze się potknąć i stracić przytomność, a stało sie tak ponieważ byłes osłabiony i piłeś wcześniej syrop. palikot to ci załatwi. Ten Pan juz się zapisał do PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate1 napisał:
Ten Pan juz się zapisał do PO
No co ty? szybciej do pis-u bo co innego by robił pod kościołem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa byłaby odpowiedź na pytanie, kto takiego człowieka mianował dyrektorem szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No co ty? szybciej do pis-u bo co innego by robił pod kościołem?
A widzisz, bardzo się mylisz, bo należy do PO!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
A widzisz, bardzo się mylisz, bo należy do PO!!!!!!!!!!
I w PO też zdarzają się idioci i alkoholicy ale jest ich zdecydowanie mniej niż w pisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I w PO też zdarzają się idioci i alkoholicy ale jest ich zdecydowanie mniej niż w pisie.
Proszę dobrze policzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD KIEDY TO LEKARZ ZALECA PICIE ALKOHOLU W CZASIE ZWOLNIENIE LEKARSKIEGO I NA JAKĄ CHOROBĘ A TAK POWAŻNIE TO KLIENT PRZYZNAJE ŻE ZWOLNIENIE WYKORZYSTYWAŁ NIEZGODNIE Z ZALECENIEM .CO NA TO POWIE ZUS ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~psikus~ napisał:
OD KIEDY TO LEKARZ ZALECA PICIE ALKOHOLU W CZASIE ZWOLNIENIE LEKARSKIEGO I NA JAKĄ CHOROBĘ A TAK POWAŻNIE TO KLIENT PRZYZNAJE ŻE ZWOLNIENIE WYKORZYSTYWAŁ NIEZGODNIE Z ZALECENIEM .CO NA TO POWIE ZUS ,
WAŻNE ŻE TO NIE BYŁ KOMUNISTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...