Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie,zawsze byly festyny i sylwestra nie było,pochrzanilo wam sie,tera tylko uzywac argumentu ze dzieci nie beda miały festynu,dobry wymysl
Pretensje miejcie do swojego posła, który stanowi takie prawo i do waszego wójta,że tego prawa nie zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/sygnaltelefonu Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawo według mnie jest głupie. ale wójt powinien szanować to prawo, a nie łamać je. Dura lex sed lex... On został wybrany m.in. po to , aby pilnować przestrzegania prawa w gminie- więc niech go pilnuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest szara strefa dlaczego ja przedsiębiorca mam płacić karę za wszystko co nie ta pytam dlaczego mimo iz jest prawo w kazdej szkole organizuje sie choinki,sylwester wszystko pod płaszczykiem komitetu dla dzieci , guzik prawda dlaczego ja mam płacić podatek vat a ktoś inny na czysto ma kase w kieszeni? jakaś fikcja i absurd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...