Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyspensa dla wiernych. Biskup siedlecki: Módlmy się w domu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2020 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Oj Gienek z Nałkowskich będzie płakał jak mu u będzie funduszy z tacy... Takie straty Matko Boska..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość opanuj się, bądź dorosły. boli ze Ks opeluje o rozwagę a nie kaze na sile uczestniczyć? dla niektórych i tak to okazja do ataku na Kościół. Wiara jest silniejsza od glupoty ludzkiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... żaden biskup nie odstręczy mnie do Kościoła Świętego i udziału w liturgii. Nie byłoby to godne miana Polaka i chrześcijanina! Pan Bóg chroni swoje wierne dzieci szczególnie w czasach zarazy. Hierarchowie ulegają lewackiej nowomowie i starają się zająć stanowisko neutralne! Ale w życiu wiernych nie ma miejsca na uleganie i kompromisy, ponieważ musimy dbać o dobro wspólne i pozbyć się antychrześcijańskiej swołoczy z naszego kraju. Szalejąca zaraza nie grozi wiernych katolikom, a jedynie spowoduje, że komunistyczne kanalie szlag trafi, czego im życzymy! A widziałem, co szatan robi z ich duszami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martwię się o naczelnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły dzban jesteś.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość społeczeństwa i tak nie chodzi do kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... żaden biskup nie odstręczy mnie do Kościoła Świętego i udziału w liturgii. Nie byłoby to godne miana Polaka i chrześcijanina! Pan Bóg chroni swoje wierne dzieci szczególnie w czasach zarazy. Hierarchowie ulegają lewackiej nowomowie i starają się zająć stanowisko neutralne! Ale w życiu wiernych nie ma miejsca na uleganie i kompromisy, ponieważ musimy dbać o dobro wspólne i pozbyć się antychrześcijańskiej swołoczy z naszego kraju. Szalejąca zaraza nie grozi wiernych katolikom, a jedynie spowoduje, że komunistyczne kanalie szlag trafi, czego im życzymy! A widziałem, co szatan robi z ich duszami!
 idź więc do kościoła, zaopatrzony w śpiwór i zapas wszystkiego do przetrwania, módl się za siebie i za kogo jeszcze chcesz (za kanlie się nie módl), ale pozostań tam tak długo, aż epidemia zaniknie- wtedy przyjmie cię psychiatryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w niedrzwicy koscielnej ksiądz emeryt zdradził w tajemnicy że episkopat rozważa przeniesienie komunii na jesień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... żaden biskup nie odstręczy mnie do Kościoła Świętego i udziału w liturgii. Nie byłoby to godne miana Polaka i chrześcijanina! Pan Bóg chroni swoje wierne dzieci szczególnie w czasach zarazy. Hierarchowie ulegają lewackiej nowomowie i starają się zająć stanowisko neutralne! Ale w życiu wiernych nie ma miejsca na uleganie i kompromisy, ponieważ musimy dbać o dobro wspólne i pozbyć się antychrześcijańskiej swołoczy z naszego kraju. Szalejąca zaraza nie grozi wiernych katolikom, a jedynie spowoduje, że komunistyczne kanalie szlag trafi, czego im życzymy! A widziałem, co szatan robi z ich duszami!
 Żołnierz wyklęty pewnie się przewraca w grobie że ma wnuka idiotę. ...komunistyczne kanalie szlag trafi, czego im życzymy! - tego Cię nauczył kościół święty????? Brawo!!! A jak jesteś chory to pijesz wodę święconą czy idziesz do lekarza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
«Według wiary waszej niech wam się stanie!»
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martwię się o naczelnika.
 O Polskęzbawa Kaczyńskiego??? Myślę że ma już kupioną najnowocześniejszą sterylną kabinę i sobie w niej siedzi. A różne Morawieckie, Dudu i inne Błaszczaki słuchają rozkazów przez szybkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie czyim wnukiem jesteś ale twój wnuk,może pisać,że jest wnukiem dzbana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskup myśli o wszystkich wiernych czyli o starszych i chorych...natomiast nikomu kto chce nie zabrania uczestnictwa we Mszy Św....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za jaką ciężką chorobę i jaki lekarz dał trzaskoskiemu z wawy L4 ??????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent Warszawy, kumpel Zunia z P0 wziął L4 z powodu przemęczenia... Zmęczył się patrzeniem na to jak rząd uwija się by ograniczyć ilość zakażeń. Teraz wyobraźcie sobie jaką tragedią by się skończyło gdyby ci nieudacznicy rządzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>>     Wyobraźmy sobie jak banda nieudaczników makaronow, tuSSkow i junkerSSow z Brukseli tzw "liderów" Unii,  wydając kolejne dyrektywy  zarządza z kryzysem wirusowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>>     Wyobraźmy sobie jak banda nieudaczników makaronow, tuSSkow i junkerSSow z Brukseli tzw "liderów" Unii,  wydając kolejne dyrektywy  zarządza z kryzysem wirusowym...
 Tylko poczekajmy aż nam przeleją te 7,4 mld euro na walkę z zarazą. Będzie na premie co sie po prostu należą i nie trzeba będzie grzebać po konternerach pck.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... żaden biskup nie odstręczy mnie do Kościoła Świętego i udziału w liturgii. Nie byłoby to godne miana Polaka i chrześcijanina! Pan Bóg chroni swoje wierne dzieci szczególnie w czasach zarazy. Hierarchowie ulegają lewackiej nowomowie i starają się zająć stanowisko neutralne! Ale w życiu wiernych nie ma miejsca na uleganie i kompromisy, ponieważ musimy dbać o dobro wspólne i pozbyć się antychrześcijańskiej swołoczy z naszego kraju. Szalejąca zaraza nie grozi wiernych katolikom, a jedynie spowoduje, że komunistyczne kanalie szlag trafi, czego im życzymy! A widziałem, co szatan robi z ich duszami!
 polak masz + he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martwię się o naczelnika.
 zapas papieru ma  na bank
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedaczek, a gdzie mamy składać tacę za te msze, niech poda konto parafii to będziemy ją przesyłać, i niech doliczy sobie utratę pieniędzy z pogrzebów, bo wiadomo mniej zarażonych to mniej pogrzebów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...