Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennik budowy S-17: Kiedy znikną ograniczenia prędkości?

Utworzony przez zenon T., 17 marca 2013 r. o 08:53 Powrót do artykułu
Dobra dobra...znaki znakami a czy ktoś widział jak się posypały pobocza ekspresówki. Nie chce panikować ale na własne oczy widziałem wyrwę pod asfaltem. Szkoda że nie zrobilem zdjęcia ale jeśli ktoś z redakcji chce mieć mocny temat to niech pojedzie drogą serwisową i zobaczy co sie dzieje na poboczu ekspresówki. Jechałem drogą serwisową od Wierzchowisk do Piask...na tym odcinku jest taka porządna wyrwa pod asfaltem powstała parę dni temu kiedy ściekała woda. Teraz, kiedy śniegu jest o wiele więcej jak wtedy to w trakcie odwilży wyrwa się poszerzy i powstaną nowe ubytki na innych odcinkach. Niech ktoś coś z tym zrobi bo szkoda aby nowa droga stała się ruiną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna napisał:
w ogóle od kiedy na drodze "ekspresowej" mogą być przystanki w biegu drogi? powinni je robić na drogach zbiorczych, a nie na głównej trasie!! chore!!
No niestety jest to jak najbardziej możliwe i zgodne z prawem. Takich esek z przystankami jest więcej. Chociażby S11 Poznań - Kórnik. Jak widać nie tylko na wschodzie takie jajca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BartekS napisał:
O jakich łapankach i nabijaniu kabzy wy mówicie. Jest ograniczenie - stosujesz się, jeśli nie to licz się z konsekwencjami i tyle. Tak samo deb***na kampania przeciwko fotoradarom - albo płacicie, albo zaczynacie jeździć zgodnie z przepisami. Rozumiem, że jesteście też za zalegalizowaniem przestępstw, których sprawcy nie zostaną przyłapani na gorącym uczynku / nagraniu ?
Widzę spolegliwy Bartku, że ty jesteś z tych którym jak dołożą na plecki jeszcze kolejny podatek od powietrza to przytakniesz i będziesz go płacić, jak ci postawią na ekspresówce 20 km/h to też będziesz tak jechać bo tak widocznie ma być. My tu mówimy absurdzie TEJ sytuacji. Na tej drodze powinno być DAWNO ograniczenie do 120 km/h a nie do 70. Społeczeństwo ma dość tej głupoty,nieudacznictwa i wyzysku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurdę,ten Bartek to ma takie inicjały jak ja... Ale to nie ja, jakby co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...