Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W okolicy węzła Bogucin budowana jest droga objazdowa, na którą przeniesiony zostanie ruch z "siedemnastki” oraz rozbierane budynki kolidujące z przyszłą trasą
Nie rozumiem tylko, po co te rozebrane budynki mają być przeniesione na budowaną drogę objazdową A może chodziło o to: "W okolicy węzła Bogucin budowana jest droga objazdowa, na którą przeniesiony zostanie ruch z "siedemnastki”, oraz rozbierane budynki kolidujące z przyszłą trasą". Cóż, polśka trudna jenzika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poza tym przetarg na odcinek węzeł Dąbrowica - węzeł Lubartów (a nie Dąbrowica - Lubartów, jak napisano w artykule, bo do Lubartowa wiedzie S19, a nie S17) został rozstrzygnięty dwa dni temu (http://######gddkia.gov.pl/article/9695/wybrano-najkorzystniejsza-oferte-na-budowe-s17-pomiedzy-wezlami-dabrowica-i-lubartow), co więcej - Dragados odpadł. Mógłby Pan Redaktor trochę więcej się przyłożyć i zaktualizować swoją nienajświeższą wiedzę, zamiast wprowadzać czytelników w błąd, byle załapać się na wierszówkę, jak mniemam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pójdę upić ( a nie piję) ze szczęścia, że wykorzystują stary asfalt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zz1 napisał:
Nie rozumiem tylko, po co te rozebrane budynki mają być przeniesione na budowaną drogę objazdową A może chodziło o to: "W okolicy węzła Bogucin budowana jest droga objazdowa, na którą przeniesiony zostanie ruch z "siedemnastki”, oraz rozbierane budynki kolidujące z przyszłą trasą". Cóż, polśka trudna jenzika
Człowieku ja przeczytałem artykuł i wiem dokładnie co autor miał na mysli. Ja chcesz sam redaguj teksty do artyków, może masz za dużo kompleksów, że próbujesz się poczuczać innych. Totalny deb*** i idiota.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...