Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennik budowy S17: Pracują 24 godziny na dobę

Utworzony przez M.Agryppa, 30 września 2011 r. o 18:37 Powrót do artykułu
"W okolicy węzła Bogucin ruch pojazdów przełożono na drogę objazdową, a w okolicy węzła Sielce na skraju jezdni ustawiono betonowe zapory." W okolicy Węzła Sielce od 10 dni też jest droga objazdowa, niech Pan Nalewajko bywa lepiej zorientowany, zamiast wklejać co tydzień to samo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by dodać, że jesli chodzi o zadanie 3 i 4.1 to nie Urząd Wojewódzki się opieprza w wydawaniu decyzji tylko RDOŚ. Wnikliwie analizują dokumentację, może chca znaleźć jakąś żabę albo innego robaka, co mogło by przeszkodzić przy budowie drogi. Dla mnie największymi robalami to sa Ci urzędnicy w RDOŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie widziałem dzisaj jak pracują . na wysokości Bogucina są prowadzone roboty drogowe. stałem w 2 kilometrowym korku (ruch wahadłowy) i myślałem, ze mnie szlag trafi jak zobaczyłem powód.o godz 12.20 pracowała JEDNA OSOBA !! to juz jest arogancja wobec kierowców nikt nie szanuje ich czasu ani paliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik napisał:
Trzeba by dodać, że jesli chodzi o zadanie 3 i 4.1 to nie Urząd Wojewódzki się opieprza w wydawaniu decyzji tylko RDOŚ. Wnikliwie analizują dokumentację, może chca znaleźć jakąś żabę albo innego robaka, co mogło by przeszkodzić przy budowie drogi. Dla mnie największymi robalami to sa Ci urzędnicy w RDOŚ.
Popieram w całej rozciągłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle do 9 października, a potem to ch... z tym. skończą się korki i budowanie, wróci normalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
właśnie widziałem dzisaj jak pracują . na wysokości Bogucina są prowadzone roboty drogowe. stałem w 2 kilometrowym korku (ruch wahadłowy) i myślałem, ze mnie szlag trafi jak zobaczyłem powód.o godz 12.20 pracowała JEDNA OSOBA !! to juz jest arogancja wobec kierowców nikt nie szanuje ich czasu ani paliwa.
ja bym powiedziala, ze chamstwo wobec tego JEDNEGO pracowanika, ktory zostal sam na postertunku narazony na agresje ze strony kierowcow. uwazasz, ze on sie lepiej czul niz Ty w takiej sytuacji? mam cos takiego, ze jak jade samochodem, to piesi mnie irytuja. natomiast gdy sama jestem piesza, uragam na " nieodpowiedzialnych kierowcow"... to tak jakos dziala... w wiekszosci przypadkow u kazdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalewajko powinien karnie przejechac 2 x co dziennie ten odcinek w godzinach szczytu - to by sie szybko nauczył jak planowac tego typu inwestycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24h? To tak jak 35 lat temu na budowie "teatru w budowie"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...