Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennik pielgrzyma

Utworzony przez reweler, 22 sierpnia 2008 r. o 13:14 Powrót do artykułu
Genialone! Nie wiedziałem, że oprócz wokalnego Sławek obdarzony jest talentem pisarskim! Gratuluje i zachęcam do dalszego pisania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reweler napisał:
Genialone! Nie wiedziałem, że oprócz wokalnego Sławek obdarzony jest talentem pisarskim! Gratuluje i zachęcam do dalszego pisania
gratuluję z całgo serca ,piękna sprawa - pielgrzymowanie - zazdroszczę .Mi ciągle brak odwagi aby zebrać siły i wymaszerować ,podziwiam za wytrwałość . Dziękuję za ujawnienie pamiętnika na forum , jest to dla mnie lekcja i czas na refleksję .Niesienie spraw do stóp Maryji musi być pieknym wyzwaniem. Zazdroszczę z całego serca i cieszę się ,że są tacy ludzie jak TY. Może kiedyś się odważę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie tak wygląda to nie ma co sie dziwić ze na pielgrzymki chodzi. Lump i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zobaczyłam to zdjecie to mi się od razu wasza poprzednia pielgrzymka przypomniała...wtedy z moim tatą, a waszy kolegą przyjechałam do chodla was witać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak sie tak wygląda to nie ma co sie dziwić ze na pielgrzymki chodzi. Lump i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZIMIENNEMU ODPOWIADAM: co ma do tego wygląd lumpa? co ma do tego, że ktoś przykrył się pałatką bo lało? wyluzuj, a owszem na pielgrzymki też chodzą "potrąceni", spróbuj kiedyś zabrać się i wystartować. pozdrawiam-pięknie wyglądającą/cego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...