Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobra robota, zaglądam tu codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też Was codziennie czytam on-line. Gratuluję i tylko jednego bym życzył - większej dbałości o język polski. Często macie newsy redagowane "na kolanie" - to cieszy, że jesteście szybcy, ale jak dopracujecie tę ostatnią kwestię, będziecie niedoścignieni Pozdrawiam redakcję i czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję i pozdrawiam ze Słupska. Czytam codziennie i uważam, że Dziennik Wschodni jest najlepszy i zasługuje na pierwsze miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tu wchdze codziennie, ale to nie zmienia faktu że większość informacji macie z błędami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!Trochę się przyczyniłem do tego:) Mieszkam teraz w Warszawie i nie chce tracić kontaktu z Lublinem i Lubelszczyzną więc czytam dziennik wsch. Duży plus, że dodajecie w ciągu dnia dużo nowych informacji, dla mnie nawet może być ich więcej. Dużo lepszy serwis niż konkurencyjnego Kuriera. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś, jak KL miał swoją starszą wersję internetową, nie taką "ogólnopolską", kolejnośc była taka, że pierwej zaglądałem na KL, a potem DW, teraz zaglądam najpierw na DW, a KL szybko, popatrzę co mają w nagłówkach i tyle- tamta strona mi nie odpowiada. Co do zawartości jest ok, ale rzeczywiście, jak to poprzednicy wytknęli, teksty czasami są mało poprawnie sformuowane. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama wam nabijam statystyki pozdrawiam forumowiczów DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka razy chciałem znaleźć szybko ogólne informacje na temat jakiejś zmiany prawnej, czy tego typu wydarzenia ogólnopolskiego, było to mi potrzebne np. do jakiejś inicjatywy we Wrocławiu, i co ciekawe bardzo często najważniejsze informacje na ten temat w jednym artykule, znajdowałem na Dzienniku Wschodnim (oczywiście szukałem przez google). Pozdrawiam redakcję DW i tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...