Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na Czechowie buszuje lis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudy lis grasuje też w kancelarii premiera.należało by go odłowić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczesną wiosną na Górkach Czechowskich był obserwowany niedźwiedź brunatny. Widocznie migrował z Gór Świętokrzyskich na Roztocze albo na odwrót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudy lis grasuje też w kancelarii premiera.należało by go odłowić...
Ten to jest wściekły,przez Govina,he,he,he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, też widziałam, późnym wieczorem w piątek przemykał ul. organową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety i ja widziałam lisa na Czechowie w okolicy gimnazjum 16. Co najgorsze wcale sie nie bał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam na Poligonowej i nie raz widze lisy nieopodal drogi. Raz nawet zauwazylam lisa po zmroku obok skrzyzowania drog Willowej z Poligonowa. Na poligonie z pewnoscia jest ich sporo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam na Poligonowej i nie raz widze lisy nieopodal drogi. Raz nawet zauwazylam lisa po zmroku obok skrzyzowania drog Willowej z Poligonowa. Na poligonie z pewnoscia jest ich sporo :)
sarny tez czasem przychodza blisko nowych blokow 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wąwozie między LSM a Czubami mieszka kilka lisów , ostatnio przechadzały się w nocy normalnie ścieżką biegnącą w wąwozie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 dni temu widziałam lisa w centrum miasta, na ulicy Muzycznej, przechadzał się spokojnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ostatnio widziałem podgatunek sikory ubogiej z okna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czubach - dokładnie na Różanej , Sasankowej, Dziewanny co wieczór widać lisy - w ogóle sie nie boją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czubach - dokładnie na Różanej , Sasankowej, Dziewanny co wieczór widać lisy - w ogóle sie nie boją
Tak samo jest ze szczurami,w tym rejonie,nikogo się nie boją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cedntrum Lublina widać wiele osłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W autobusach często widuje świnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...