Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przypominam ze na taki tez nie mozna sie "nauczyć" na wynik pracujesz całe 6 lat Kobieto. A mnie wkurzają osoby "kozaczące"... nie chwali sie dnia przed zachodem słonca! Pochwalmy sie "łatwością" testu, gdy juz otrzymamy wyniki pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był bardzo trudny! W dodatku nam dali taki łatwy próbny . A teraz??!! KATASTROFA!!! Nie dość ,że był trudny to jeszcze nie można było zdążyć. U nas w klasie większa połowa nie zdążyła! Z 20 max. możęęęęę będę miała .... ((((( W tamtym roku był nawet łatwy to teraz dali bardzo trudny. Normalnie się popisali ci co wymyślali ten test ! JA nie mam słów na to .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALA :((( napisał:
Test był bardzo trudny! W dodatku nam dali taki łatwy próbny . A teraz??!! KATASTROFA!!! Nie dość ,że był trudny to jeszcze nie można było zdążyć. U nas w klasie większa połowa nie zdążyła! Z 20 max. możęęęęę będę miała .... ((((( W tamtym roku był nawet łatwy to teraz dali bardzo trudny. Normalnie się popisali ci co wymyślali ten test ! JA nie mam słów na to .......
Spokojnie jeszcze nic nie jest wiadome xD musimy byc dobrej mysli ^^ ale test był masakryczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to??!! Już wszystko wiadomo!!!!! Ja mam z odpowiedzi zaznaczanych 14 albo 15 albo 16 na 20!!!!! To źle??? Tylko szczerze.... Tyle że co mi te punkty dają jak z matmy nie zrobiłam w ogóle..... ;/ będę miała 22 max!!!!!!!! ;/ a na próbnych???? 34!!!! od w górę a teraz??? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1C 2D 3B 4C 5D 6C 7A 8A 9B 10A 11C 12B 13B 14C 15C 16D 17D 18D 19C 20A 21 zakładam że pszenica -> mysz -> lis -> orzeł [mogę się mylić] 22 - Amelia; Wszystkie Pensjonaty są niedaleko przystani dla żaglówek [?] 23. P - Pole działki w kształcie równoległoboku P = a * h P = 120 * 75 = 9000 m2 9000:2500=3,6 Nie można kupić niecałej paczki, dlatego Należy kupić co najmniej 4 paczki. 24. 40 * 2 = 80 km 80 : 100 = 0.8 0.8 * 6.5 = 5.2 5.2*4.8 = 24.96 Będzie kosztowało 24,96 zł Oczywiście, mogę się mylić. Pozdrawiam, Licealistka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ NIE PRZESADZAJCIE AŻ TAKI STRASZNY NIE BYŁ. cO PRAWDA PIERWSZE I DRUGIE I DWUNASTE BYŁO KOSZMARNE, ALE PO ZA TYMI NIE BYŁO AŻ TAK BARDZO BARDZO ŹLE! MAM NADZIEJE ŻE JEDNAK POSZEDŁ WAM ŚWIETNIE I TEGO WAM ŻYCZE I SOBIE Z RESZTĄ TEŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test..żall..;/ Średnia 4.9.. a pkt. z test PEWNIE ledwo 20.;/ a z matmy 2 było trudne ;[ x[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był jeden z trudniejszych, sama matematyka! Zero z histori, mało z polskiego, tylko matematyka i przyroda, a ja wole przedmioty humanistyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO NIE MÓWIE ŻE BYŁ TAKI ŁATWY BO W TAMTYM ROKU BYŁ ŁATWIEJSZY. tEŻ PIERWSZE PYTANIE POŁOŻYŁAM I DRUGIE BYŁ ŚREDNIO TRUDNY CHOĆ MIAŁAM ŚR. 5.15 NIE ZBYTNIO MI SIE PODOBAŁ. MÓWIE 1 2 12 NAJGORSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm ... jezeli te odpowiedzi podane tutaj sa poprawne to mam zle lancuch pokarmowy i jeden maly w zadaniu z matmy .. Jak myslicie ile moze byc punktow za lancuch pokarmowy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dupy ten test ;/ Z próbych miałam 37 ^^ A teraz !? Moooże (bo nic nie wiadomo) będę miała coś koło 30-32 .. Cyyyrk .!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga napisał:
Hmmm ... jezeli te odpowiedzi podane tutaj sa poprawne to mam zle lancuch pokarmowy i jeden maly w zadaniu z matmy .. Jak myslicie ile moze byc punktow za lancuch pokarmowy??
Też bym chciała wiedzieć, bo się wyłożyłam. ^^ Skąd ja niby miałam wiedzieć, że orzeł zjada lisa? >.<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem matematyki i dziś zasiadałam w komisji jako przewodnicząca, zgadzam się z wami drodzy uczniowie test nie należał do łatwych, powiedziałabym nawet najtrudniejszy z dotychczas pisanych! Sowją drogą to nie sprawiedliwe, że jednego roku daje się łatwy test a drugiego o wiele trudniejszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie byl trudny. Probny poszedl mi o wiele lepiej (40 ) Za duzo z przyrody, nie wiedzialam, ze jastrzab zjada lisa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to nawet poszło dobrze nawet łańcuch pokarmowy rozwiązałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pomysłowości komuś, kto ten test układał. Chyba 12 zadań matematycznych i dla ułatwienia zadania przeciwnikowi - opowiadanie. To wszystko w ciagu 60 minut. Swoja drogą szóstoklasici są genialni. Mamy super dzieciaki. Spuśćmi zasłonę milczenia na tych układajacychtekst. To ludzie, którzy z edukacją maja niewiele wspólnego. Zapomniał wół, jak cielęciem był. Czy nikogo nie zastanawia fakt, że CKE nie opublikuje w tym roku odpowiedzi? Piłat umywa ręce. Może nie czytali tego tekstu? Taki egzamin należalby się im.Oj, chyba niektórzy by go nie zdali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to zadanie o rozpiętości skrzydeł boćka i wróbla? poprawna odpowiedź to 175? tak czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi poszło nawet dobrze nie myślałam że naqwet az tak , moim zdanie sprawdzian był łatwy wystarczyło się troche pouczyć ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test rozwiązywałam sama, w 15 min i jak widzę, wszystko dobrze [odpowiedzi podałam na górze], mimo iż w niektórych miałam wątpliwości. Swoją drogą, CKE zawsze coś wymyśli... na moim gimnazjalnym dali charakterystykę, której większość moich kolegów w życiu nie pisało. Kochana polonistka przez 3 lata wmawiała nam, że na 100% będzie rozprawka z Oświecenia. Tutaj widzę, sporo zadań z matmy, mało polskiego. Mi by to pasowało, jednak spora grupa osób woli przedmioty humanistyczne. Wynik z testu tak właściwie nie ma znaczenia w przyjmowaniu do gimnazjum. Znam osoby, które z wynikiem ok 13 p. dostały się do najlepszych gimnazjów w mieście, mimo że nie był to ich rejon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licealistka napisał:
Test rozwiązywałam sama, w 15 min i jak widzę, wszystko dobrze [odpowiedzi podałam na górze], mimo iż w niektórych miałam wątpliwości. Swoją drogą, CKE zawsze coś wymyśli... na moim gimnazjalnym dali charakterystykę, której większość moich kolegów w życiu nie pisało. Kochana polonistka przez 3 lata wmawiała nam, że na 100% będzie rozprawka z Oświecenia. Tutaj widzę, sporo zadań z matmy, mało polskiego. Mi by to pasowało, jednak spora grupa osób woli przedmioty humanistyczne. Wynik z testu tak właściwie nie ma znaczenia w przyjmowaniu do gimnazjum. Znam osoby, które z wynikiem ok 13 p. dostały się do najlepszych gimnazjów w mieście, mimo że nie był to ich rejon.
Czyli na 5 odpowiedź jaka jest poprawna? a.1975 b.175 c.23 d.8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...