Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten test nie był taki zły. Ja go napisałam w porównaniu do próbnych testów całkiem dobrze. W próbnych miałam za każdym razem 29 i 33 pkt.Zawsze wykładałam się na matematyce. Teraz na szczęście dobrze zrobiłam tekstowe z czego się najbardziej cieszę. Uczę sie dobrze a w tamtych testach wypadałam masakrycznie, chociaż jestem dobra z matmy. Nasza pani od polskiego powiedziała że to jest najgorszy i najtrudniejszy w historii testów. Jeszcze takiego trudnego nie było. Nawet nauczyciele co robili test wykładali sie na banalnych pytaniach! Jedna nauczycielka na forum kłóciła sie że są 2 dobre odpowiedzi w 19 ! żal.pl C i D Uważam że było za mało historii i polskiego a za dużo matmy i przyrody. Dzieci zazwyczaj są słabe z matmy a oni jeszcze jej dokładają. Ja nawet dobrze sobie poradziłam. Tylko wyłażyłam sie na 10. Zobaczcie! Tam nie jest dokładnie napisane czy tam jest minus czy pauza. Ja myślałam żę pauza i że dostaje się jeden punkt za błedną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę... Nie martwcie się tak ! Ja z próbnego testu rok temu miałam 29p, a z właściwego 26p.. xDD Haha. A średnią 5.25 ^^ Na tym teście świat się nie kończy ! Zacznijcie się martwić tym w 3 gim. xdd Pozdrawiam ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zawsze miałam z próbnych testów po 35/ 36 punktów, a ten sprawdzian w tym roku był tak beznadziejny, w ogóle to byla sama matma, więc ja nie wiem czy będe teraz miała 30 punktów... Ale naszczęście nie ma czym sie martwic bo te kompetencje były tylko dla zabawy . Szczerze mówiąc wolałabym pisać ten test jeszcze raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżli w zadaniu 23 z matmy zaokrągliłam do 4 paczek, ale w odpowiedzi zagapiłam się i napisałam 3 to ile punktów mi odejdą? proszę o szbką odpowiedź! błagam jeżeli ktoś wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm.. wiecie co? ;p jeden dzien po waszym tescie mialam historie i kazdy smial (łacznie z nauczycielem historii) ze test byl B A N A L N Y. a jestem w 3 gim.. ale naprawde.. ja mialam o duzo gorszy ;pp fajnie bo jak dla 6 klas jest latwy to czesto jest tak ze i dla 3 klas gim. jest latwy ;pp oby sie sprawdzilo;pp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam że ten test był beznadziejny! Co to w ogóle było?! Pytania takie poje***e, że nawet dziewczyna, która jest najlepsza z mojej klasy, a raczej nawet któreś tam z 3 miejsc w szkole popełniła błędy w matmie i jej źle całe wyszło, więc za dużo pkt. nie będzie mieć. Ja miałam na początku z tym spalaniem dobrze, ale końcówki nie zrobiłam i mam zły przy mnożeniu, bo mi wyszło 11, 04 Co do tej pomyłki to jeżeli masz zadanie dobrze, obliczenia znaczy się a w odpowiedzi źle to myślę, że odejmą Ci 1 pkt. albo w ogóle, chociaż myślę, że 1 bo się czepiają cholernie. Ja z tymi 3 głupimi zwierrzątkami nie wiedziałam. Skąd miałam wiedzieć, które prawdziwe jest? To głupie jak but było Oni testów tworzyć nie potrafią. Dla mnie to strarsznie trudne było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ten test pisałam... I mi się wydaje że był baaaaaaaardzo prosty!!! :^)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie to było głupie jak but.....wypracowanie banalne ale ta matma.....żal mi tego ja się dobrze uczę i na próbnym miałam 30 pkt ale teraz nie wiem ile bede miała oni sobie żartują chyba lole....mam tego dosyć czemu my musimy na tym tracic oni sobie napisali test a my mamy się meczyc żal mi tych ludzi a ja jeszcze miałam nr. 1 to juz w ogóle mam dosyć tej 6 klasy tylko przez ten test w poprzednich latach było takie łatwe ;/;/;/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był prosty więc jeżeli ktoś kto jest niby jednym z najlepszych uczniów w szkole tak naprawdę nim nie jest ja sie do sprawdzianów nie uczę więc do tego wyjątku też nie robiłem z 2próbnych miałem po 35pky.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałem rok temu test pt "Jasne jak słońce" i nie był taki bardzo trudny. Mój kolega co miał średnią 4,9 a ja miałem średnią zaledwie 3,5 napisał na tyle samo punktów co ja czyli 24pk hehe teraz w gimnazjum się pogorszył i nie będzie miał z paskiem a co rok miał z paskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banałek(jak dla mnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pomylilem sie w zadaniu matematycznym(nie wiem ktore). napisalem ze 1/3 a trzeba bylo 1/4(chyba). pomylilem sie w lancuchu pokarmowym(nigdy by mi do glowy nie przyszlo ze orzel zjada LISA!!! i pomylilem sie w 22 zadaniu. polozenie pensjonatow napisalem ze sa oddalone od siebie co 50 metrow(to tez prawda). te dwa ostatnie zadania co wymienilem to byly troche oszukancze!!! nie wiem czy z tym panem Kowalskim napisalem 26,44 czy 26,46. kurde troche niedobrze:((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh..AJ to nie wiem wszystko to było porypane! heh..U nas w klasie najwieksza punktacje miała dziewczyna miała 28 punktów!! KuJoN<33:** i Wogole przestancie sie tu wykłocac i chwalic sie swoimi powalonymi punktam co??? Wszyscy:P Chorzy Jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!! wypierdki natury i Kujony co niektórzy!! Zal mi was!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był prosty, pytania typowe nie powinny sprawić problemu dobrym i bardzo dobrym uczniom. Jeśli ktoś ma średnią 5,5 albo wyżej, a z testu dostał mniej niż 35 punktów to po prostu ma ponaciągane nieuczciwie oceny. Powtarzam, pytania typowe jeśli nauczyciele nie przerobili tego typu zadań to kiepsko z nimi. Wszystko to niestety wina źle wykształconych nauczycieli . Pozdrawiam PS. Test pisałam trzy lata temu i miałam maksa, mój brat jest w drugiej klasie podstawówki i umiał odpowiedzieć na wiele pytań z tego testu(zamkniętych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i sie stalo! stracilem az 5 punktow w oststnim zadaniu! 32 punkty:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 32lata,szkołę ukończyłam dawno.Test rozwiązałam w 25 minut (wszystkie okazały się poprawne),także na wypracowanie dużo czasu by zostało.Uważam że test jest banalny.Albo macie słaby poziom nauczania,albo nie uczycie się po prostu.Dodam że od 10lat siedzę w domu na roli i nie mam dziecka w wieku szkolnym.Mamom radzę pogonić dzieciaki do nauki,a zresztą z dziećmi trzeba pracować w domu od 1klasy.A te teksty nauczycielek są żałosne,widać po nich że słabiutko możecie kształcić.Może tylko niech słabsi mają 1,5godziny.Ale test banalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema ja dzis pisAŁAM ten test jako próbny naprawdę zdaje sie trudny w 2 pierwszych miałam po 39 pkt, poloniska za obydwowa razami odjeła mi ten pkt, teraz sie spodziewam ze 35 , no cuz ja tam matme lubie ale bez przesady tyle matmy dawacx a histy nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...