Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kaśka napisał:
tez czekam na odpowiedzi języka niemieckiego? czy ktoś wie, gdzie moge je znaleźć?
Ja też czekam na niemiecki xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mojego któregoś przedmówcy na miłość boską look after znaczy opiekować się... i tam było wszystko ok . pozdrawiam^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego, look after znaczy opiekować się, look at to patrzeć na coś, obserwować. Tych związków wyrazowych nie tłumaczy się dosłownie. Dlatego odpowiedź 'look after baby...' jest poprawna. Test był idiotycznie prosty... W przeciwieństwie do rozprawki na humanistycznym... Ale zobaczymy jak to będzie. Powodzenia, pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaq napisał:
Kurde bledow w odpowiedziach tutaj widze co nie miara... Nie tylko Shall(to slowo oznacza POWINIENES, wiec jak by brzmialo zdanie - czy powinienem mu zostawic wiadomosc??), ale rowniez w obrazku z ta matka i dzieckiem, jak moze byc [...] look after baby??? Logiczne ze look at baby. Dalej, 10 zadanie 3 przyklad, totalnie niejasne. Dwie odpowiedzi byly prawidlowe... - odpowiedz A brzmiala ze nie musimy placic za wszystkie(a na obrazku bylo ze 1 gratis), a odpoweidz C - mozemy zaoszczedzic troche pieniedzy. Bez sensu ten test...
Shall chyba toche pomylilo ci sie z should bo Shall I .. ?- znaczy Czy mam .. ?(cos zrobic), Look after znaczy opiekować się, a z tym płacieniem to chodziło ze nie placisz wogole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaq powiem ci jedno. LOOK AFTER oznacza w dosłownym tłumaczeniu OPIEKOWAĆ SIĘ, to po 1. Po drugie shall ma kilka znaczeń a w kontekście tego zdania oznaczało : MOGĘ (zdanie: czy mogę coś przekazać) Pomyśl nad tym co piszesz... LOOK AT znaczy patrzeć na !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"It's nice to HEAR from you"??? Beż wyrazu "from" to miałoby oczywiście sens. A tak...nie kapuje;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tych "blędów". Shall znaczy 'czy mam', coś w tym stylu, tylko takie bardziej uprzejme. "Look after" to znaczy 'opiekować się', a nie mogło być "look at", ponieważ ta babka gapiła się w monitor, a nie na dziecko. (sama o mało się nie pomyliłam^^) Co do reklamy, to nie było 2 poprawnych odp., ponieważ ta reklama wcale nie mówiła o tym, iż nie można, nie sprzedadzą wam np. jednego produktu. Wcale nie tzreba kupić dwóch. no, to by było na tyle, żadnych błędów nie było, o!^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test banalny. Nie dość, że był błąd w oznakowaniu odpowiedzi - inne oznakowanie literowe samej odpowiedzi, a inne w karcie, to egzamin był taki,iż uczeń nie musiał napisać ani jednego słowa w języku, który zdawał. Czy ktoś odpowie za zdefraudowanie publicznych pieniędzy - bo wydatkowanych na bezsensowny egzamin? Nikt nie odpowie. Patologia i tyle. Mam prawię max liczbę punktów a test zajął mi jakieś 25min...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha zle odpowiedzi :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tą szkołą tanca powinno być wszystko na fałsz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karinka napisał:
Odnośnie testu wahałam się tylko w jednym miejscu, ta kobieta dzwoniła do męża czy syna? Bo z jednej strony to obie odpowiedzi mi psowały ale tak dziwnie tam było see u in the evening a wieczorem byla przeciez ta impreza to co z synem sie umawiala na impreze? :[[[ ;D
pisało przecież że jak przyjdzie ze szkoły ;P no to raczej syn ,nie ?;D hehe kozacki był test ;d 45 pnkt może będzie xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odpowiedzi są złe ten kto ten test rozwiązywał nie umie angielskiego ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaq napisał:
Kurde bledow w odpowiedziach tutaj widze co nie miara... Nie tylko Shall(to slowo oznacza POWINIENES, wiec jak by brzmialo zdanie - czy powinienem mu zostawic wiadomosc??), ale rowniez w obrazku z ta matka i dzieckiem, jak moze byc [...] look after baby??? Logiczne ze look at baby. Dalej, 10 zadanie 3 przyklad, totalnie niejasne. Dwie odpowiedzi byly prawidlowe... - odpowiedz A brzmiala ze nie musimy placic za wszystkie(a na obrazku bylo ze 1 gratis), a odpoweidz C - mozemy zaoszczedzic troche pieniedzy. Bez sensu ten test...
Look after czyli opiekować się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
44 pkt. całkiem nieźle jak na kogoś kto nie zdaje przez nieobecności, gra całymi dniami w Lineage 2, na serwerze Azure... Na tym serwerze gra ponad 9000 graczy z całego świata, ponadto jest to serwer, który cieszy się największym on-linem online wśród nieoficjalnych serwerów w historii Lineage. To Ci gracze nauczyli mnie angielskiego. Dziękuję Wam. http://www.azuregaming.net/L2/ <--- Wanna learn some English?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odp są złe to nie mozliwe ;/ i w tej szkole tanca naprawde powinny byc 3 razy false tam ona gadala ze jest za drogo przed supermarketem a u niej sie placi i 1 z gorszami...;/ albo z tym ostanim tez byla nieprawda bo gadala ze codzinnie oprocz jakiegos dnia zal...albo jak moze byc ze on sie pyta co robisz w sql a odp nie dziekuje czy cos takiego? lipne odp ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy mają opublikować odpowiedzi z niemieckiego testu bo czekam i czekam :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś tak by zamieścił odpowiedzi z NIEMIECKIEGO!! Po co mi Angielski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najgorszym wypadku 47 punktów ; ) Ładnie. Test bardzo łatwy dla osób uczących się w klasach językowo zaawansowanych. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50/50 test zrobiłam w niecałe w jakieś 10 minut. Prymitywnie prosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natalka93 napisał:
Te odp są złe to nie mozliwe ;/ i w tej szkole tanca naprawde powinny byc 3 razy false tam ona gadala ze jest za drogo przed supermarketem a u niej sie placi i 1 z gorszami...;/ albo z tym ostanim tez byla nieprawda bo gadala ze codzinnie oprocz jakiegos dnia zal...albo jak moze byc ze on sie pyta co robisz w sql a odp nie dziekuje czy cos takiego? lipne odp ;/
Kretynko, jak nie znasz angielskiego, to się nie wypowiadaj. Dziewczyna płaciła 2 funty za lekcje tańca, lekcje odbywały się w poniedziałki i piątki, a pomiędzy tymi dniami były lekcje baletu dla młodszych. ŻAL to mi ciebie, dziewczynko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...