Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a świstak siedzi bo papierki były kradzione.Jeden to nawet obiecał lotnisko dla Lublina,tyle że w Świdniku.Kampania i mydlenie oczu a w Saskim nie radzą sobie z byle gównem /od wron/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyslew napisał:
a świstak siedzi bo papierki były kradzione.Jeden to nawet obiecał lotnisko dla Lublina,tyle że w Świdniku.Kampania i mydlenie oczu a w Saskim nie radzą sobie z byle gównem /od wron/.
Wieśniaku jeżeli myślisz, że lotnisko dla Lublina będzie na Placu Litewskim to gratuluję twoim rodzicom, że spłodzili takiego gamonia!!! Dziwią mnie zabiegi PiSomatołów o stworzenie pozoru zagrożenia dla niezagrożonej inwestycji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się Lublin musi mieć prezydenta z PełO, żeby mógł coś załatwić w Wawie, bo jak będzie z PIS to w Lublinie będzie kicha, nic się nie załatwi.. Samo życie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE obietnice są tyle samo warte co obietnice pisu. Politykom utrzymywanym z moich podatków dziękuje, ale od stycznia przemelduje się na Słowację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, "wysokiej rangi politycy lubelskiej PO"? Mamy już jakiegoś ministra, premiera czy marszałka sejmu z Lublina? Czy coś mnie ominęło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
góral napisał:
hmmm, "wysokiej rangi politycy lubelskiej PO"? Mamy już jakiegoś ministra, premiera czy marszałka sejmu z Lublina? Czy coś mnie ominęło?
Racja, w Lublinie nie ma wysokiego rangą polityka ( chyba że Życiński ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocyzwiście że obiecują, przed wyborami wszystko będą obiecywać. Co ich to kosztuje? A duuużo głosów wyborców można za to zarobić Tylko pamiętajcie: obiecanki - cacanki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami najpierw puścili plotkę,że zabraknie kasy,a teraz ,że to oni załatwili.Ciekawe skąd wzieli?Żygać się chce na te ich ciemniaków sztuczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dora napisał:
Nie oszukujmy się Lublin musi mieć prezydenta z PełO, żeby mógł coś załatwić w Wawie, bo jak będzie z PIS to w Lublinie będzie kicha, nic się nie załatwi.. Samo życie..
Nie ma wyjścia trzeba głosować na Żuka, bo będzie mógł coś załatwić w Warszawie jak wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa forma politykowania. do tej pory było tylko obiecywanie a teraz jest jeszcze obiecywanie obiecywania, ot tak, żeby mówiło się o czymś więcej. Wybory, wybory i jeszcze raz wybory. One powinny byc w naszym kraju w każdej porze roku. o jaki ten kraj byłby piękny. żadnych waśni, sama zgoda, nowe ulice, chodniki, pomysły. Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Wieśniaku jeżeli myślisz, że lotnisko dla Lublina będzie na Placu Litewskim to gratuluję twoim rodzicom, że spłodzili takiego gamonia!!! Dziwią mnie zabiegi PiSomatołów o stworzenie pozoru zagrożenia dla niezagrożonej inwestycji!!!
Mnie za to nie dziwią zabiegi POwców, wejć na forum, obrażać, poniżać, dzielić naród, a potem taki pseudo inteligent swoją wiedzą poucza innych (istny Niesołowski)! Swoją drogą Grabczuka już opisano wczoraj, że jego winy Lubelszczyzna ma najgorsze wyniki w pozyskiwaniu unijnych pieniędzy. Ten nie widzi problemu i rozdaje nagrody na ostanie miejsce! O czym mowa, chyba Grabczuk chce tym artykulikiem powiedzieć, że chyba tej drogi nie spieprzymy, jak wszystkiego innego czego się dotkniemy? Zobaczymy jak będzie krakał po wyborach, rozdziobią nas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś gościu,twój Żuk siedzi jakiś czas na tych stołkach i nie przypominam sobie żeby coś załatwił.Przepraszam,cukrownię załatwił bez mydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Lubelszczyźnie wygrywał zawsze PIS i teraz Tuski się mszczą nie dając grosza na kluczowe inwestycje. Teraz, przed wyborami, wiadomo można wszystko obiecać a później nie zrobić nic. Tak jak pisał ktoś na tym forum (ze 2 miesiące temu) kasy nie ma ani na lotnisko ani tym bardziej na Kurów-Piaski- i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEKUJEMY CI PLATFOLRMO SUPER!!!! MAM NADZIEJE ZE NIE ZAWIEDZIECIE MNIE JAK ZAWSZE MODLE SIE O TO BOGA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ci którzy dzisiaj obiecują zadeklarują,że z chwilą kiedy nie otrzymają pełnej planowanej na 2011 rok kwoty na tę inwestycję ustąpią z polityki i urzędniczych stanowisk.Niech to zrobią w środkach masowego przekazu;telewizji radio i lokalnej prasie,w terminie przed wyborami samorządowymi. W przeciwnym razie nikt z Platwormy Obywatelskiej nie otrzyma mojego głosu,mojej rodziny ani znajomych.Dość paplaniny bez pokrycia i tłumaczeń Prezydenta jakoby nic mu nie było wiadomo o Polsce "B" ....(o "B" może i nie ale "Ź" już tak ?.) Lublinianie nie pozwólmy aby nas utożsamiano z bohaterami powiedzenia "OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
power napisał:
na Lubelszczyźnie wygrywał zawsze PIS i teraz Tuski się mszczą nie dając grosza na kluczowe inwestycje. Teraz, przed wyborami, wiadomo można wszystko obiecać a później nie zrobić nic. Tak jak pisał ktoś na tym forum (ze 2 miesiące temu) kasy nie ma ani na lotnisko ani tym bardziej na Kurów-Piaski- i nie będzie.
Po 1945 roku Bierut "mścił" się na Mikołajczyku i uważasz że metody sprawowania władzy POwróciły ????? ......Wiesz co chyba się z tobą zgadzam RP ewoluuje w stronę PRL. WTEDY TEŻ DOBRY PRZECIWNIK TO BYŁ MARTWY PRZECIWNIK.DZISIAJ TEŻ WATAHĘ DOŻYNA SIĘ i PATROSZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko skończeni idioci mogą jeszcze wierzyć w jakiekolwiek obietnice Partii Oszustów. Ale idiotów u nas nie brakuje, więc pewnie się znajdą... przy urnach wyborczych głosując na tych hochsztaplerów. "Nowe przysłowie sobie Polak kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ci co obiecują podpiszą weksle, że jak nie będzie kasy to z własnej kieszeni sfinanasują i zobaczymy jaki będzie efekt Już Bronek obiecał że w 500 dni zrobi reformy, i ja się pytam gdzie te reformy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gac napisał:
Racja, w Lublinie nie ma wysokiego rangą polityka ( chyba że Życiński ).
Niech DUCH Święty wstąpi do lubelskiej przestrzeni i Życińskiego wymieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
Tylko skończeni idioci mogą jeszcze wierzyć w jakiekolwiek obietnice Partii Oszustów. Ale idiotów u nas nie brakuje, więc pewnie się znajdą... przy urnach wyborczych głosując na tych hochsztaplerów. "Nowe przysłowie sobie Polak kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi."
Widać, że jesteś nieudacznikiem życiowym, skoro tych co mają inne poglądy wyzywasz od idiotów. Zapewne jesteś darmozjadem żerującym na innych, dlatego odpowiada ci państwo socjalne, o które tak walczy twój guru obłąkany Jarosław K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...