Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eurowybory 2019. Ilu europosłów będzie miało woj. lubelskie i kto ma największe szanse?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 kwietnia 2019 r. o 19:49 Powrót do artykułu
Głosuję na HETMANA. Boję się , że Pani Kruk - może w europ............ spożywać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo interesujące czekają nas wybory. Z jednej strony samodzielnie PiS z drugiej koalicja konserwatystów, komunistów, ludowców i zielonych. Ciekawy miks który być może się rozleci jeszcze przed wyborami. Wbrew temu co mówią liderzy partii, totalnej opozycji ciekaw jestem jak PSL będzie popierał swoich koalicjantów w swerze wprowadzenia deklaracji LGBT bo z całą pewnością komuniści nic nie będą mieli przeciw. Ciekawe co powiedzą przedstawiciele PO na postulat zrównania dopłat bezpośrednich z rolnikami starej unii. Co zrobią komuniści gdy PO zaproponuje liberalne podejście do gospodarki a wiadomo że liberalizm nijak ma się do gospodarki komunistów. I najlepsze wisienka na torcie jak PSL poprze koalicjantów na płaszczyźnie rozdziału kościoła od państwa i stwarzanie państwa laickiego na wzór Francji. Wychodzi jedna jedyna sentencja należy oszukać wyborców. Tak więc niech totalna opozycja w tym dość ciekawym kalejdoskopie szykuje się na wybory parlamentarne z jednym postulatem "Walka z PiS-em" bo wam to najlepiej wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL niech najpierw rozliczy się z gotówki która zabrali z OFE tj.167 mld zł,gdzie te pieniadze sa??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Kruk i Mazurek!!!!! Coś tam coś tam ludzie pomyślcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięży i tak Pan Hajdar!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie ZSL. DOŚĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
III cieniutko z panem Hetmanem coś mi się wydaje ze pani Mucha go pokona i to w przedbiegach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman z partii zielonych komuszków , teraz tęczowy koalicjant , PSL zrobi wszystko byleby tylko dorwać się do koryta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji Prima Aprilis zapraszam do zapowiedzi pod tytułem "Z telewizyjnej ramówki ...": ***s://paradoksy-propagandy.blogspot.com/2019/04/z-telewizyjnej-ramowki.html .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman nie ma szans na reelekcję z Muchą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL?! Co to jest?Kolorowa koniczyna?! LGBT+ Głosujcie na nich a nasze dzieci zatraca tożsamość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na PiS, boję się o moje dzieci, że będą zmuszana do LGTB!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zagłosuję na PSL to stołkowicze i karierowicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Kruk to się nadaje do kieliszka a nie do europarlamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Hetmana. Gwarancja normalnosci. Z PiSu sama geriatria startuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nigdy nie zagłosuje na PiS. Zadłużają kraj żeby dawać kasę nierobom. Kupują wyborców. A co z naszymi emeryturami w przyszłości ? Będą głodowe i nie damy rady wyżyć. Narodzie obudź się i nie głosuj na populistów z PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Krzysztof Hetman jest merytorycznie przygotowany do pracy w PE na rzecz Polaków Polski i Lubelszczyzny. Mój głos należy do niego. Innym również życzę tego mądrego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis krzyczy o LGBT o normalności o mocnym dogmacie KK ale program Sperma+ to już sam marszałek zaczął wprowadzać na bazie przyjaźni Polsko-ukraińskiej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl zanim napiszesz głupoty-kto zapie.dolił 167 mld zł naszych pieniedzy i twoich także z OFE które były przeznaczone na emerytury jak zapowiadał tusskowina pod palmami to PSL  razem z PO zabrali te pieniadze nie PIS ci zabrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Marek Falenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...