Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkańcy teraz obronili wał-juz nie chodzi tym razem o zalanie gospodarstw tylko darów które tonami zalegają w każdym gospodarstwie domowym-pewnie część ludzi teraz musiała się natrudzić żeby to wszystko uprzątnąć a cześć sobie zadaje pytanie po co tyle tego nabrałem/łam skoro i tak tego nie zużyje a może w kazdej chwili nastepna fala zabrać i żadnego pożytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Mieszkańcy teraz obronili wał-juz nie chodzi tym razem o zalanie gospodarstw tylko darów które tonami zalegają w każdym gospodarstwie domowym-pewnie część ludzi teraz musiała się natrudzić żeby to wszystko uprzątnąć a cześć sobie zadaje pytanie po co tyle tego nabrałem/łam skoro i tak tego nie zużyje a może w kazdej chwili nastepna fala zabrać i żadnego pożytku.
a po to bo "zesrać się i nie dać się"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Mieszkańcy teraz obronili wał-juz nie chodzi tym razem o zalanie gospodarstw tylko darów które tonami zalegają w każdym gospodarstwie domowym-pewnie część ludzi teraz musiała się natrudzić żeby to wszystko uprzątnąć a cześć sobie zadaje pytanie po co tyle tego nabrałem/łam skoro i tak tego nie zużyje a może w kazdej chwili nastepna fala zabrać i żadnego pożytku.
Bardzo mądra jesteś Aniu,naprawdę bardzo mądra.Rodzice mają z Ciebie dużo radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a po to bo "zesrać się i nie dać się" [/quote] [quote name='gość' date='31 lipiec 2010 - 12:22 ' timestamp='1280571758' post='322798'] Bardzo mądra jesteś Aniu,naprawdę bardzo mądra.Rodzice mają z Ciebie dużo radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie Ania jest bardzo mądra! Ciekawe czy mądrość tą nabyła, czy jest "poje***a" genetycznie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składam że jestem wolontariuszką i ponad miesiąc jeździłam do Wilkowa i okolic z pomocą-co tam się działo to przechodzi ludzkie pojecie-ciagle te same osoby w kolejce po dary,po 3 osoby z gospodarstwa i za zgrzewkę konserw są gotowe wydłubać oczy sąsiadowi byle by tylko sobie wziąć,i nie ważne ze napewno taka żywość sie zepsuje bo nie bedą w stanie jej przejeść-albo zboże-ostanio brali rolnicy co nie mają żanego inwentarza a owe zboże sprzadają na pobliskim targowisku po niższej cenie rynkowej,konserwy i inne srodki zreszta też wiec niech nikt mi nie mówi że nie mam racji,a wasza łacina w komentarzach świadczy że jesteście z tych własnie terenów,teraz jeździmy w inne rejony i tam spotykamy tylko życzliwość a nie zawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też miałem okazje kupić konserwy, pościel a nawet pepsi po bardzo niskich cenach, więc coś w tym jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestey ania MA RACJE.. jedni maja darow po strop a inni g...taka rzeczywistosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Tak się składam że jestem wolontariuszką i ponad miesiąc jeździłam do Wilkowa i okolic z pomocą-co tam się działo to przechodzi ludzkie pojecie-ciagle te same osoby w kolejce po dary,po 3 osoby z gospodarstwa i za zgrzewkę konserw są gotowe wydłubać oczy sąsiadowi byle by tylko sobie wziąć,i nie ważne ze napewno taka żywość sie zepsuje bo nie bedą w stanie jej przejeść-albo zboże-ostanio brali rolnicy co nie mają żanego inwentarza a owe zboże sprzadają na pobliskim targowisku po niższej cenie rynkowej,konserwy i inne srodki zreszta też wiec niech nikt mi nie mówi że nie mam racji,a wasza łacina w komentarzach świadczy że jesteście z tych własnie terenów,teraz jeździmy w inne rejony i tam spotykamy tylko życzliwość a nie zawiść.
nie mów o sobie "wolontariuszka", bo nie zasługujesz na to miano. Tacy jak Ty jeżdżą pozwiedzać, popatrzeć jak inni cierpią, a potem opowiadają jacy to ludzie nie są. Nie wszyscy są tacy sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie wolontariusze i więźniowie odwalają najcięższą robote(skuwanie tynków,zrywanie podłóg itd.)a prawie dorosłe dzieciaciki po 16 latek i wiecej wyjeżdzają na kolonie za granice lub malują sobie paznokcie i machaja rekoma zeby szybciec wyschly zamiast złapać za łopate lub szczotke i pomagac sprzątać-i to nie są wyjatkowe przypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji-dla czego wstawiacie zdjecia z pierwszej fali powodziowej i straszycie ludzi taką wodą?nie wszyscy przychodzą na wał sprawdzać wode a jesli zobaczy w necie to sie przerazi i zaraz zacznie pakowac dobytek a obecny stan wody jest o ponad 200cm.niższy od tego na zdjęciu i już nie przybywa na szczescie a lada chwila zacznie opadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jakby nie wolontariusze i więźniowie to Ci ludzie nie dali by rady. Ale nikt im nawet dziękuje nie powiedział... A dorosłe dzieci nie pomagają bo stoją w kolejkach po dary bo ciągle mało i mało. Ludzie od tych darów pogłupieli, ale jak niektórym mało, to niech biorą. Jak to się mówi Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy... Wiec może ta kolejna fala ma co nieco tym ludziom uświadomić, bo niektórzy to przesadzają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Tak się składam że jestem wolontariuszką i ponad miesiąc jeździłam do Wilkowa i okolic z pomocą-co tam się działo to przechodzi ludzkie pojecie-ciagle te same osoby w kolejce po dary,po 3 osoby z gospodarstwa i za zgrzewkę konserw są gotowe wydłubać oczy sąsiadowi byle by tylko sobie wziąć,i nie ważne ze napewno taka żywość sie zepsuje bo nie bedą w stanie jej przejeść-albo zboże-ostanio brali rolnicy co nie mają żanego inwentarza a owe zboże sprzadają na pobliskim targowisku po niższej cenie rynkowej,konserwy i inne srodki zreszta też wiec niech nikt mi nie mówi że nie mam racji,a wasza łacina w komentarzach świadczy że jesteście z tych własnie terenów,teraz jeździmy w inne rejony i tam spotykamy tylko życzliwość a nie zawiść.
Tak Aniu popieram twoją wypowiedż ,to prawda , że ten naród nienajedzony, chytry i pazyrny . Nie szanują siebie i swoich sąsiaów. Tylko im mało i mało. Nawet ksiądz proboszcz już nie mógł na to przepatrzyć i poradzić sobie z tą ich chciwością .Dobrze , że poprosił o zmianę parafii i odszedł z dnia na dzień .Przynajmniej będzie spokojny i dobrze Mu życzę aby mógł normalnie pracować i modlić się o rozum dla nich. Może to będzie dla nich lekcją pokory . Już się nie rozczulam nad Wami i nawet Wam nie współczuję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiądz proboszcz siedzi w więzieniu za to ze gineły pieniadze z caritasu został wywalony a nie sie przeniósł !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem mieszkancem jednej z zalanych miejscowosci i sam sie dziwie ludziom jacy sa pazerni. najwiecej krzycza ci, ktorzy najmniej maja do powidzenia, bo co moglo im sie stac na drugim pietrze, a czy strata kilku arow dzialki, na ktorej rosnie trzy marchewki na krzyz i w dodatku nawet nie opieleone bo sie nie chce jest wielka strata w porownaniu do tych, ktorzy utracili wielohektarowe uprawy sadownicze czy chmielowe... a zboze z pomocy dostali nawet ci, ktorzy nie maja ziemi wogole. jeszcze co do pomocy finansowej, tacy ludzie ktorzy wode widzieli tylko u sasiadow dostali tyle samo lub jeszcze wiecej co ci, ktorzy musza skuwac tynki, wyrzucac meble czy podlogi. reasumujac w gminie wilkow panuje wielka niesprawiedliwosc, w wiekszosci przypadkow pazernosc, zawisc, chciwosc... nie da sie tego opisac, to trzeba zobaczyc na wlasne oczy, uslyszec na wlasne uszy jak sasiad na sasiada patrzy jakby mu najwieksza krzywde zrobil. zal mi wiekszosci miwszkancow mojej gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazimierzanka napisał:
ksiądz proboszcz siedzi w więzieniu za to ze gineły pieniadze z caritasu został wywalony a nie sie przeniósł !!!!!!
skad wiesz? bylas> widzialas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznany napisał:
jestem mieszkancem jednej z zalanych miejscowosci i sam sie dziwie ludziom jacy sa pazerni. najwiecej krzycza ci, ktorzy najmniej maja do powidzenia, bo co moglo im sie stac na drugim pietrze, a czy strata kilku arow dzialki, na ktorej rosnie trzy marchewki na krzyz i w dodatku nawet nie opieleone bo sie nie chce jest wielka strata w porownaniu do tych, ktorzy utracili wielohektarowe uprawy sadownicze czy chmielowe... a zboze z pomocy dostali nawet ci, ktorzy nie maja ziemi wogole. jeszcze co do pomocy finansowej, tacy ludzie ktorzy wode widzieli tylko u sasiadow dostali tyle samo lub jeszcze wiecej co ci, ktorzy musza skuwac tynki, wyrzucac meble czy podlogi. reasumujac w gminie wilkow panuje wielka niesprawiedliwosc, w wiekszosci przypadkow pazernosc, zawisc, chciwosc... nie da sie tego opisac, to trzeba zobaczyc na wlasne oczy, uslyszec na wlasne uszy jak sasiad na sasiada patrzy jakby mu najwieksza krzywde zrobil. zal mi wiekszosci miwszkancow mojej gminy
Dokładnie jak wyżej-Najwiecej skamlą i płaczą ci co najmniej potracili w powodzi a przez ten płacz i brak jakiegokolwiek honoru korzystają ze wszystkich stron począwszy od ilości darów po różne zapomogi i korzyści finansowe.A co do ksiedza to nie ukradł tych pieniedzy tylko żle rozdysponował-dokładniej dal jednej rodzinie za duzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Tak się składam że jestem wolontariuszką i ponad miesiąc jeździłam do Wilkowa i okolic z pomocą-co tam się działo to przechodzi ludzkie pojecie-ciagle te same osoby w kolejce po dary,po 3 osoby z gospodarstwa i za zgrzewkę konserw są gotowe wydłubać oczy sąsiadowi byle by tylko sobie wziąć,i nie ważne ze napewno taka żywość sie zepsuje bo nie bedą w stanie jej przejeść-albo zboże-ostanio brali rolnicy co nie mają żanego inwentarza a owe zboże sprzadają na pobliskim targowisku po niższej cenie rynkowej,konserwy i inne srodki zreszta też wiec niech nikt mi nie mówi że nie mam racji,a wasza łacina w komentarzach świadczy że jesteście z tych własnie terenów,teraz jeździmy w inne rejony i tam spotykamy tylko życzliwość a nie zawiść.
Skoro tam byłaś to bądź rzetelna i nie pisz, że w każdym gospodarstwie jest po parę ton darów. Cwaniaków i hien wszędzie jest pełno, ale to co napisałaś to jakieś nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie jak wyżej-Najwiecej skamlą i płaczą ci co najmniej potracili w powodzi a przez ten płacz i brak jakiegokolwiek honoru korzystają ze wszystkich stron począwszy od ilości darów po różne zapomogi i korzyści finansowe.A co do ksiedza to nie ukradł tych pieniedzy tylko żle rozdysponował-dokładniej dal jednej rodzinie za duzo.
a co to za rodzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...