Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To taka mentalność wielu rolników którzy mają hydranty przeciwpożarowe w zasięgu działeczki uprawnej.Nie dotyczy to tylko tej miejscowości.Ja raz sąsiadkę pogoniłem kamieniami od nie swojej wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:Dw sklepie mozna kupic wode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NIEDOROZWINIĘTY SEKRETARZ GMINY ZROZUMIE, ŻE JAKO URZĘDNIK MA SŁUŻYĆ MIESZKAŃCOM - WEDŁUG NIEGO NAJLEPIEJ ROZSTRZELAĆ WSZYSTKICH ROLNIKÓW - TYLKO ZAMIAST SZAJEWSKI POWINIEN NAZYWAĆ SIĘ DZIERŻYŃSKI. ZAPYTAM SIĘ PANA PUZIO CZY UCZCIWY DZIENNIKARZ NIE POWINIEN OPISAĆ STANOWISKO DRUGIEJ STRONY. DLACZEGO DZIENNIK ZATRUDNIA TAKIE MIERNOTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roundapem trzeba traktowac takie podlaczenia do hydrantow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 tys. litrów? Hydrant ppoż podłączony do wodociągu rurą o średnicy 80 mm w ciągu godziny pobiera ok. 45m3 wody - czyli 45000 litrów.Na takie praktyki może zaradzić jedynie świadomość społeczna i niestety donosicielstwo. Niestety dla dbających o higienę osobistą powszechnie obowiązuje znów milczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast na poprawę infrastruktury wydaje się forsę na festyny i tym podobne bzudry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...wa mać pobudowałem się pod Lubliniem, liczyłem na ciszę i spokój, świeże powietrze a tu takie jaja. Gmina  powinna mi płacić odszkodowanie za uciązliwości jakie mnie spotkały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy nie maja wodomierzy zlikwidować ryczałt ludzie przestaną kombinować a tak woda leje się szeroką strugą a płacą za to wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja się budowałem to studnie sobie wykopałem i nie jestem prawnikiem tylko rolnikiem a jak synowi i córce dom budowałem to też studnie im pokopałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...