Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Wieprzowiny w Bełżycach (zdjęcia)

Utworzony przez Wiesia z Siemiatycz, 15 lipca 2012 r. o 18:40 Powrót do artykułu
smakosz wieprzowego napisał:
służba zdrowia jest bezpłatna i pewnie jakiś specjalista cię przyjmie (ale czy pomoże ?) a w psl jest burmistrz i 2 radnych i nie siej popeliny bo wcześniej był pis i jakoś cienko przez 6 lat a język którego używasz to dopiero poziom ,,trzeźwa świnio" a Bełżycom gratuluję imprezy, chociaż jeszcze parę fujerek jest w obiegu
Cieszy, że jedyny problem w ripoście na ten post to troska o zdrowie i język piszącego. Rozumiem,że nie podważasz meritum. No i nie wzdrygaj się tak na członkostwo w PSL. Do wczoraj to była chluba. Wcześniej był PiS a jeszcze wcześniej był PZPR i ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mir napisał:
Oj fujarki!!! To wasze zapyziałe myślenie. Nikt wam się nie podoba. Gdyby Burmistrz zaprosił Adele, też byście narzekali, że za gruba. Taka jest wasza cecha, marudzić i krytykować.
OOoo Widzę kolego, że Burmistrzowi bez oliwki w dupkę wchodzisz, tylko się nie poobcieraj bo będzie piekło, a na Adele to musicie zassać z 300tys zł kredytu chyba, ze podłączycie się znowu do imprezy typu ŚWIĘTO KROWICH PLACKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
OOoo Widzę kolego, że Burmistrzowi bez oliwki w dupkę wchodzisz, tylko się nie poobcieraj bo będzie piekło, a na Adele to musicie zassać z 300tys zł kredytu chyba, ze podłączycie się znowu do imprezy typu ŚWIĘTO KROWICH PLACKÓW
nie ważne jak się nazywa święto tylko kto za nie płaci, dla mnie ważne że nia ja jako podatnik. impreza była super , organizujcie takich więcej, niech się nazywają jak tylko chcą , a ja i tak na nie przyjdę bo lubię świetną zabawę i będę dziekować organizatorom, a te wasze szukanie dziury w całym świadczy tylko o jednym -ZAZDROŚĆ jeszcze nigdy W Bełzycach nie widziałem takich tłumów, gwiazd takiej klasy i oczywiście dwóch MINISTRÓW naraz. Gratulacje dla organizatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadowolony napisał:
nie ważne jak się nazywa święto tylko kto za nie płaci, dla mnie ważne że nia ja jako podatnik. impreza była super , organizujcie takich więcej, niech się nazywają jak tylko chcą , a ja i tak na nie przyjdę bo lubię świetną zabawę i będę dziekować organizatorom, a te wasze szukanie dziury w całym świadczy tylko o jednym -ZAZDROŚĆ jeszcze nigdy W Bełzycach nie widziałem takich tłumów, gwiazd takiej klasy i oczywiście dwóch MINISTRÓW naraz. Gratulacje dla organizatorów
Gdyby impreza była dwa tygodnie później to honorowym gościem a zarazem przedstawicielem beużyckiej wadzy mógł by być Sawicki. Znakomite THE END i to na swoim festiwalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak dla mnie to impreza wieprzowa w niedziele była tylko dla "wybrańców". Nie zauważyłam żeby dania z grila były za darmo tj rok temu. Owszem wybrańcy "z namiotu PSL czy też wieprzowiny" wynosili całe siaty mięsa za darmo, całymi rodzinami tam walili (a raczej wsiami) ale dla zwykłych ludzi nie było nic za free. Dzielenie mieszkańców na uprzywilejowanych "tych z wisiorkami - Gość" i ich znajomych oraz resztę ludzi to chyba kpina. Poza tym impreza jak każda inna ani super ani do bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadowolony napisał:
nie ważne jak się nazywa święto tylko kto za nie płaci, dla mnie ważne że nia ja jako podatnik. impreza była super , organizujcie takich więcej, niech się nazywają jak tylko chcą , a ja i tak na nie przyjdę bo lubię świetną zabawę i będę dziekować organizatorom, a te wasze szukanie dziury w całym świadczy tylko o jednym -ZAZDROŚĆ jeszcze nigdy W Bełzycach nie widziałem takich tłumów, gwiazd takiej klasy i oczywiście dwóch MINISTRÓW naraz. Gratulacje dla organizatorów
Ty Kuwa naprawdę gupi jesteś, a te pieniądze to myślisz ze nie twoje, tylko że przeszły przez budżet i trafiły do ministerstwa rolnictwa który promuje wieprzowinę, a co do płacenia to ma dla mnie ma znaczenie kto płaci, bo wiesz jak nazywają się panie które nie patrzą kto płaci ważne aby płacił, ale jak zapłaci to coś za to chce, wiec nie bądź k-wą tylko mężczyzna bo zachowujesz się jakby ktoś na oczy nasikał i widzisz wszystko w jednym kolorze , kolorze naszej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty Kuwa naprawdę gupi jesteś, a te pieniądze to myślisz ze nie twoje, tylko że przeszły przez budżet i trafiły do ministerstwa rolnictwa który promuje wieprzowinę, a co do płacenia to ma dla mnie ma znaczenie kto płaci, bo wiesz jak nazywają się panie które nie patrzą kto płaci ważne aby płacił, ale jak zapłaci to coś za to chce, wiec nie bądź k-wą tylko mężczyzna bo zachowujesz się jakby ktoś na oczy nasikał i widzisz wszystko w jednym kolorze , kolorze naszej władzy
tzn. o co tobie tak własciwie chodzi? lepiej żeby ludzie pobawili sie trochę czy żeby siedzieli w domu i wspominali dobre czasy minionej kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tzn. o co tobie tak własciwie chodzi? lepiej żeby ludzie pobawili sie trochę czy żeby siedzieli w domu i wspominali dobre czasy minionej kadencji
Chodzi oto żeby tak gospodarować Budżetem żeby było na te dni Bełżyc bo właśnie w tej kadencji zabrakło i dla tego podczepiono się pod festiwal bo gdyby nie festiwal, to właśnie za tej kadencji siedział byś w domu gdyby nie wieprzowina. Od wielu lat dni Bełżyc były w czerwcu 2010 a ostatnie i prawdziwe tuz po wygraniu wyborów http://mdk-belzyce.p...belzyc_2010.jpg a teraz są w lipcu podczepione do wieprzowiny a jak wieprzowina się posypie z jakiegoś powodu to może podczepimy się pod festiwal koni lub powiatowa wystawa psów pasterskich która wypada w marcu , góra to jednak wielki dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...