Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festyn w Bychawie: Jedzą pierogi i czekają na Dodę

Utworzony przez informator, 24 maja 2009 r. o 19:43 Powrót do artykułu
Uwaga! Nieoficjalnie dowiedziałem się, że Doda w czasie występu pokaże swojego pieroga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a to Ty jesteś tym pierogiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee tam lipnie było. BYłem pierwszy i chyba ostatni raz. No i jeszcze trzeba było bulic dyche co zadko spotykane na takich imprezach plenerowych. Tak ze wyszedłem duzo przed koncem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żenada.Festiwal pierogów głośno reklamowany,za wejście na obszar sprzedaży pierogów 10zł (tam także ustawione były toalety),o godznie 16,00 pierogi sie skończyły,gromady ludzi całych - rodzin zawiedzionych, cicho poklinając, po zapłaceniu strażakom za parking 2zł opuszcały gościnna Bychawę.Byłem tam pierwszy raz i o ten raz za dużo, następnego już nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na wielu festynach w naszym regionie, ale tylu napitych i chamskich buraków nigdzie nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...