Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo ten film jest na prawdę dobry (nie mówię tutaj o tym czy ukazuje prawdę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten filmik pokazuje tylko zacofanie gospodarcze lubelszczyzny....jedyne co tam mozna robic to przejechac sie komarem wsrod pol.... zenada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechałem zagranicę ale wiem, że kiedyś powrócę do kraju, powrócę do Lublina.Żadne inne miasto nie dawało mi tyle szczęścia co obcowanie ze starym Lublinem. Pozdrowienia Rodacy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Monik' timestamp='1308576736' post='491691'] ten filmik pokazuje tylko zacofanie gospodarcze lubelszczyzny....jedyne co tam mozna robic to przejechac sie komarem wsrod pol.... zenada.... "monik" Nie zgadzam się z Tobą.Zacofana to jest polska wieś a nie Lublin. Więcej optymizmu i wiary w siebie, Ludzie!!!przestańmy narzekać a weźmy się za pracę i życie będzie piękniejsze. Jasne że Lu jest biedniejszy od Poznania czy Wrocka, ale nikt mi nie powie że miasto jest zacofane, czy też jest trawione przez bezrobocia. Jeżeli sama nie odważysz się np. zaryzykować i szukać dla siebie trakcyjnej pracy, nikt tego nie zrobi za Ciebie. P.S. kończę właśnie studia i wielu moich znajomych (szczególnie płeć męska) pracuje na dość dobrych stanowiskach i tym samym radzi sobie dobrze w tym "zacofanym gospodarczo mieście"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ze Śląska, widziałem ten filmik setki razy, gdy oglądam go za każdym razem ciarki mnie przechodzą. Kocham Lubelszczyznę i te chwile spędzone na Roztoczu... lubelszczyzna się zmienia, ludzie są bogatsi. Może wy mieszkańcy lubelszczyzny chcielibyście autostrad, portów lotniczych, ale ja mam nadzieję, że poza miejscami pracy które są potrzebne, te województwo się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy moim zdaniem filmik promocyjny lubelszczyzny i może nie mam ambitnego poczucia piękna, ale zdjęcia z helikoptera ( czyt. z góry, nie wiem czy to helikopter ) i o zachodzie słońca są genialne. No i muzyka Taki mały Hollywood-ek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaiste, piękny film... Trza jako waćpannę wziąć w te góry, wziąć w te lasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to "coś" ma promować Lubelszczyznę???? hahahahaha;) a co ten spot niby przedstawia? 2 sek. z zarysów miasta i 3 sek. z okolicy? to nawet na reklamę piwa się nie nadaję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hrabia Hręgwicki napisał:
Zaiste, piękny film... Trza jako waćpannę wziąć w te góry, wziąć w te lasy
to nagraj lepszy Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luuub napisał:
to nagraj lepszy Panie.
Gamoniu, ale mi się właśnie podoba ten film, ach... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Lu' drogie dziecko, w odpowiedzi na twoj pelen dziewiczego studenckiego optymizmu post : "monik" Nie zgadzam się z Tobą.Zacofana to jest polska wieś a nie Lublin. Więcej optymizmu i wiary w siebie, Ludzie!!!przestańmy narzekać a weźmy się za pracę i życie będzie piękniejsze. Jasne że Lu jest biedniejszy od Poznania czy Wrocka, ale nikt mi nie powie że miasto jest zacofane, czy też jest trawione przez bezrobocia. Jeżeli sama nie odważysz się np. zaryzykować i szukać dla siebie trakcyjnej pracy, nikt tego nie zrobi za Ciebie. P.S. kończę właśnie studia i wielu moich znajomych (szczególnie płeć męska) pracuje na dość dobrych stanowiskach i tym samym radzi sobie dobrze w tym "zacofanym gospodarczo mieście" moge tylko odpisac....pozyjesz zobaczysz... sprobuj wyjechac z tego zasciankowego skansenu a zobaczysz jak mozna zyc.... Wyjechalam z lubelszczyzny kilka lat temu i teraz kazdy powrot w odwiedziny do rodziny to skok w tyl w czasie i przestrzeni.... pozdrowienia z przezartego kapitalizmem zachodu ;-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA też planuję wyjazd, ale to wszystko ze względów ekonomicznych państwu nie ufam w ogóle i nie liczę na, to że mi dadzą jakiekolwiek pieniądze na emeryturze. Ale na lubelszczyznę zawszę będę wracał z sentymentem zwłaszcza, że tutaj mam większość rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Monik' timestamp='1308588251' post='491765'] 'Lu' drogie dziecko, w odpowiedzi na twoj pelen dziewiczego studenckiego optymizmu post : moge tylko odpisac....pozyjesz zobaczysz... sprobuj wyjechac z tego zasciankowego skansenu a zobaczysz jak mozna zyc.... Wyjechalam z lubelszczyzny kilka lat temu i teraz kazdy powrot w odwiedziny do rodziny to skok w tyl w czasie i przestrzeni.... pozdrowienia z przezartego kapitalizmem zachodu odp. do "MONIK" Nie jestem "pełen dziwacznego studenckiego optymizmu", ale wiem co się dzieje wokół mnie i znam swoją wartość(tak, możesz mnie uznać za kogo tylko chcesz) ale skoro tak podchodzisz do tematu to ok. Zanim poszedłem na studia pracowałem we Francji, pracowałem również w Rosji, więc nie uświadamiaj mnie czym jest ZACHÓD czy też WSCHÓD.Pewien emerytowany Oficer lotnictwa powiedział mi pewne słowa które pozwolę sobie przytoczyć "Jeżeli jesteś nieudacznikiem życiowym to czy to będzie Lu czy to będzie Poznań czy też Lyon, i tak zostaniesz nieudacznikiem" P.S. pochwal się, jaką pracę wykonujesz na tym Zachodzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialna reklama. Szacunek dla twórców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Jestem ze Śląska, widziałem ten filmik setki razy, gdy oglądam go za każdym razem ciarki mnie przechodzą. Kocham Lubelszczyznę i te chwile spędzone na Roztoczu... lubelszczyzna się zmienia, ludzie są bogatsi. Może wy mieszkańcy lubelszczyzny chcielibyście autostrad, portów lotniczych, ale ja mam nadzieję, że poza miejscami pracy które są potrzebne, te województwo się nie zmieni.
A gdzie ta lubelszczyzna jest, Piotrek Roztocze to nie lubelszczyzna i zapewne z historii i geografii w szkole miałeś jedynki.Doucz się a potem zabieraj się do pisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...