Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

FORUM WYBORCZE na kogo zagłosujesz ?

Utworzony przez Na ONR !, 4 marca 2015 r. o 20:41
Na szczęście idiotki takie jak Hela są w mniejszości i nic nie mogą zrobić. Wygra Komorowski, bo ludzie chcą normalności, a nie pisowskiego jadu i dyktatu sukienkowych.
Ale żydzi i komuchy już rządzili i widzisz do czego doprowadzili,teraz pora na POLAKA na prezydenta,nie może być inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski pokazał jak wygląda demokracja w jego wydaniu i w wydaniu POlszewików,usuwając Jana Pośpieszalskiego i jego program. To jest gwóżdż do trumny dla niego i mam nadzieję że dla całej komuny jaka jeszcze została w naszej ojczyżnie.Mój ulubiony redaktor i mój ulubiony program. Przy najbliższej okazji zejszczę go moim ciepłym moczem za to co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żydzi i komuchy już rządzili i widzisz do czego doprowadzili,teraz pora na POLAKA na prezydenta,nie może być inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście idiotki takie jak Hela są w mniejszości i nic nie mogą zrobić. Wygra Komorowski, bo ludzie chcą normalności, a nie pisowskiego jadu i dyktatu sukienkowych.
 
Na szczęście idiotki takie jak Hela są w mniejszości i nic nie mogą zrobić. Wygra Komorowski, bo ludzie chcą normalności, a nie pisowskiego jadu i dyktatu sukienkowych.
Dokładnie! Pisiory trzymają się sutanny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zerknąć na tą stronę.. https://www.facebook.com/groups/1384802975170196/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Dokładnie! Pisiory trzymają się sutanny  
 
  Dokładnie! Pisiory trzymają się sutanny  
i to jest błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę,nigdy więcej tego czerwonego łajna. Tylko DUDA !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K O M O R O W S K I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K O M O R O W S K I  do piachu !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K O M O R O W S K I
 
K O M O R O W S K I [media]######://przemekkainel.pl/forum/komor.swf[/media]
Komorowski nasz prezydent!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K O M O R O W S K I
  
Komorowski nasz prezydent!
 
K O M O R O W S K I
[media]http://przemekkainel.pl/forum/komor.swf[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K   O  M  O  R  O  W  S  K  I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K   O  M  O  R  O  W  S  K  I
 
K   O  M  O  R  O  W  S  K  I
B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Komorowski nasz prezydent!
 
  B)  
 
K   O  M  O  R  O  W  S  K  I
I POszedł w pisdu !!!  się je bać !!!!   sovieci do domu !!!! tą datę należy zapisać dla potomnych złotymi zgłoskami,dzień obalenia komunizmu,dzień przecięcia pęPOwiny z kacapami na wschodzie, z FSB i WSI,a by POLSKA była zawsze POLSKĄ,  i tu moja rola też się kończy,mogę spokojnie isc na zasłużoną emeryrurę.   SZACUN POLACY !!!!!!!  POgromca komuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...