Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradary w Lubelskiem: Sprawdź, gdzie zrobią ci zdjęcie

Utworzony przez siuśmajtek, 6 lipca 2011 r. o 07:30 Powrót do artykułu
...Zmieniła się także procedura wystawiania mandatów. Od 1 lipca okres wydłużył się z 90 do 180 dni. Jeśli zdjęcie będzie niewyraźnie, to właściciel pojazdu będzie musiał wskazać kierowcę. Odmowa – mandat 500 zł. Za przeproszeniem pamięć mam dobrą, ale po np. po 175 dniach nijak se nie przypomnę kto kierował danego dnia i o danej godzinie autem, które jest zarejestrowane na mnie!!! Myśleć ustawodawcy, myśleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
itd napisał:
...Zmieniła się także procedura wystawiania mandatów. Od 1 lipca okres wydłużył się z 90 do 180 dni. Jeśli zdjęcie będzie niewyraźnie, to właściciel pojazdu będzie musiał wskazać kierowcę. Odmowa – mandat 500 zł. Za przeproszeniem pamięć mam dobrą, ale po np. po 175 dniach nijak se nie przypomnę kto kierował danego dnia i o danej godzinie autem, które jest zarejestrowane na mnie!!! Myśleć ustawodawcy, myśleć!
Akurat myślenie to nie najmocniejsza strona tego rządu i tych decydentów w tym kraju najpierw się robi ogłasza a później zwala winy na kogoś mniej sprecyzowanego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemcach siedzi i robi zdjęcia już od kilku dni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
itd napisał:
...Zmieniła się także procedura wystawiania mandatów. Od 1 lipca okres wydłużył się z 90 do 180 dni. Jeśli zdjęcie będzie niewyraźnie, to właściciel pojazdu będzie musiał wskazać kierowcę. Odmowa – mandat 500 zł. Za przeproszeniem pamięć mam dobrą, ale po np. po 175 dniach nijak se nie przypomnę kto kierował danego dnia i o danej godzinie autem, które jest zarejestrowane na mnie!!! Myśleć ustawodawcy, myśleć!
Tez sie dziwie ale zobacz oni chca dobierac sie do naszych cudzych kieszen aby miec dodatki pieniedzne bo tu nie chodzi o bezpieczenstwo lecz o kase. Lepiej byloby gdyby kazdy samochod byl zarejestrowany na siebie i tylko ta osoba moze prowadzic dany samochod w tym OC lub na zone i meza, w Anglii cos takiego istnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa Jachim to ta co w Niemcach chciała być wójtem i wyleciała z kierowniczego stołka za brak zaufania???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gro chorób nowotworowych jest spowodowane fotoradarami. Ludzie mieszkający w pobliżu są szczególnie narażeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł ze wskazaniem kierowcy jest poniekąd szalony i mało realistyczny. Nie wiem jak inni, ale ja nie zapisuje w kalendarzu kto korzysta z auta które jest zarejestrowane na mnie...a po tych 180 dniach zapewne nie będę tego pamiętał. A co do zwiększonej ilości fotoradarów to okey niech będą, ale dopóki nie zmieni się stan dróg to raczej wiele pożytku z nich nie będzie. W sumie na drogi lepsze nie liczę...taniej i łatwiej postawić znak niż poprawić drogę:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...