Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wina jest oczywista według mojej oceny!-OZNAKOWANIE SKRZYŻOWANIA -jak w pragramie MAMY CIę!!jaja na całego ,owszem kierowca przegapił serię idiotycznie ustawionych znaków za blisko ustawionych( tak skrzyżowania jak i siebie na wzajem)ale tu chodzi o ludzkie życie!Nie będąc miejscowym też mógłbym tak pojechać?!Dla drogowców egzamin do poprawki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież znaki widać jak wół, na górze miga stop , z prawej stop pionowy i ustap pierwszenstwa pionowy.... jak mozna pisac ze oznakowanie nedzne ? ten gosc ma wielkiego farta ze zyje , chyba oczy mial w zadzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypatrzcie się ludzie dobrze co oni tam zrobili, najpierw jest znak drogi z pierwszeństwem dotyczący takiej malutkiej uliczki po prawej a za kilkanaście metrów już stop, dla mnie to bezsens. Wypadało by coś z tym zrobić i z czegoś zrezygnować np. światła na tym skrzyżowaniu albo lepiej brak drogi z pierwszeństwem wcześniej, można naprawdę przespać coś takiego! A to że ten gościu przeżył to już chyba intencja Boża!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznakowanie faktycznie jest tragiczne ale ja jeżdżę tamtędy bardzo często z Zamościa do Rzeszowa i odwrotnie i jakoś ten stop zauważam... on rzuca sie w oczy z daleka a jak sie jedzie to sie myśli przede wszystkim o swoim bezpieczeństwie i o tym co sie na drodze dzieje a o reszcie to jak sie wyjdzie z auta:) Mam prawko 3 lata dopiero ale troche sie już ujeźdizłem autem i staram sie uważać na full... Niestety sporo jest takich niedzielnych kierowców... mojemu ojcu gość tak wyjechał pod koła w Zamościu, niedaleko Nowego Szpitala... typek jechał z Hrubieszowskiej na wprost na Wyszyńskiego.... a starszy jechał Legionów od strony przejazdu kolejowego - drogą z pierwszeństwem.... no ale gościowi z Hrubieszowskiej sie spieszyło więc pojechał na stopie i malo brakowało a by mi starszego zabił idiota. Rozwalił Peugeota ojcu i tłumaczył sie że myślał że Hrubieszowska jest z pierwszeństwem... nawet policja sie smiała z takiej gadki... Zabierać prawko takim ludziom i na testy psychologiczne albo do okulisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na wojewódzkiej jest kilka razy większy ruch, to nic dziwnego, że krajówka jest podporządkowana. Paradoksem jest to, że droga wojewódzka Lublin-Biłgoraj-Przemyśl nie jest krajową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie, tam najpierw są aż dwa znaki "droga z pierwszeństwem przejazdu", a chwilę później "koniec drogi z pierwszeństwem przejazdu" oraz znak "stop". To jest nienormalne, aby na tak krótkim odcinku drogi ustawić zupełnie wykluczające się znaki. Policja powinna wnioskować o zmianę oznaczenie tego odcinka drogi. Aby patrzeć jak dojdzie tam do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że na filmiku wygląda że jest źle oznakowane ale wcześnie od ok 400 m widać migający znak STOP a poza tym jest to teren zabudowany! Można trochę zwolnić! A jak by dziecko mu wyskoczyło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogratulowac oznakowania drogi, naje***... drzew a pomiedzy nimi znaki lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...