Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale super kotek z tej Renatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przeczytałem frajerzy. Kaczki narobiły wszedzie sobie wrogów, niech kaczki walcza. Główny sztab manewrów bedzie w Toruniu w termach, tylko nie proscie zachodu o pomoc jak wam sie kupry już beda paliły bo to zdrada i targowica :) idzcie z Antonio na Moskwe,przecież Bog jest z wami he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmacierewicz dobrze ma w głowie namieszane. Proponuję szybki sąd i pluton egzekucyjny dla tego politycznego śmiecia! Taki śmieć musi zostać szybko zlikwidowany w celu obronności i suwerenności Państwa Polskiego. Dziwi mnie to, że nie został jeszcze zlikwidowany. Zagraża życiu i zdrowiu całej europy. Wierzę w to, że ktoś zaopiekuje się pisowskim śmieciem. Polsko obudź się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładny kociaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ojczyzna wzywa, to nie pozostaje nic innego, jak - spieprrzyć w bezpieczne miejsce, łaskawa pani. przecież co innego zrobiliby tacy Tusk, Komorowski albo Kopacz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ojczyzna wzywa, to nie pozostaje nic innego, jak - spieprrzyć w bezpieczne miejsce, łaskawa pani. przecież co innego zrobiliby tacy Tusk, Komorowski albo Kopacz ??
Nie musieliby nigdzie uciekać, bo oni nie machali szabelką przed kilkakrotnie większym sąsiadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musieliby nigdzie uciekać, bo oni nie machali szabelką przed kilkakrotnie większym sąsiadem.
  Jak to nie? A kto najgłośniej i jako pierwszy krzyczał o restrykcje dla Rosji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie? A kto najgłośniej i jako pierwszy krzyczał o restrykcje dla Rosji?
Popierali zdanie unii a kaczki się wypinają na wszystkich i liczą, ze naród bedzie walczył.Za co??? za republikę watykańską z marionetkowym rządem i imitacją prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha , a ja przeczytałem frajerzy potrzebni na wypadek wojny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale super kotek z tej Renatki.
 
Ale super kotek z tej Renatki.
no właśnie młoda i jeszcze nie doświadczyła tego w jaki sposób rząd oszukuje uczciwie pracujących, za ok. 30 lat zmieni zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ojczyzna wzywa, to nie pozostaje nic innego, jak - spieprrzyć w bezpieczne miejsce, łaskawa pani. przecież co innego zrobiliby tacy Tusk, Komorowski albo Kopacz ??
A to nie mamy czołgów? Tylko wracamy do obrony nożyczkami i brzytwą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przeczytałem frajerzy. Kaczki narobiły wszedzie sobie wrogów, niech kaczki walcza. Główny sztab manewrów bedzie w Toruniu w termach, tylko nie proscie zachodu o pomoc jak wam sie kupry już beda paliły bo to zdrada i targowica :) idzcie z Antonio na Moskwe,przecież Bog jest z wami he he.
A może to tylko ''kaczki dziennikarskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na spotkanie z panem B. trzeba się ogolić podstrzyc i wypielęgnować paznokcie. Poległych na froncie obecnie bez przygotowania utylizuje się w objazdowych krematoriach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... w sprawie przeznaczenia ich do wykonania świadczeń osobistych". Coś takiego mógł wymyślić tylko jakiś trep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...