Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gala tańca

Utworzony przez opolanka, 26 września 2010 r. o 23:14
Maciek BRAWO[przez duże B)nie przejmuj sie tym głupim pisaniem,mam nadzieje że wiesz że madrzy ludzie ktorzy wiedza jak ciezko pracujesz i co jest owocem twej pracy szanuja cie!wszystkie negatywne opinie powinny Ci dawać kopa do dalszych działan domyslasz sie zapewne że negatywy sa sposobem na odreagowanie słabeuszy,tych ktorzy przez głupie złosliwe gadania nie wiadomo czemu chca zwrócic na siebie uwage,reszta bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to,że duza czesc udawała że nic nie wie o gali to ich problem gdyby wybuchł jakis skandal to napewno w plotach brali by udział ci którzy to pisza.wiesz co zazdrosniku,,,za bilet trzeba było zaplacic zaskocze cie wcale nie duzo-ale trzeba było ,a ludzie w naszym miasteczku najchetniej dostawaliby za darmo.Na szczescie mam na mysli zazdrsnikow i prymitywow ktorzy interesuja sie wyłacznie plotami i nie maja ochoty ani na cywilizacje ani na kulture a ty do nich jak widac należysz tak wiec wal sie i spadaj na pchli targ tam dowiesz sie o swoim poziomie kulturowym
Ale prowdzicie pustą dyskusje , jak brakuje argumentów to zaczyna się ubliżnie i poniżanie piszących, którzy mają inne zdanie. Opolaki nie dorośliście do dyskusji. Wszyscy muszą trąbić w jedną "trąbę" bo inaczej dostanie się od nieudaczników itp. nie chcę być wulgarny jak inni. Szkoda czasu na dyskusje na tym forum jak i na innym dotyczącym Opola. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...