Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To czy mieli zapięte pasy czy nie - zmieniło coś w Twoim życiu?
Wytęż intelekt i spróbuj zgadnąć, czy zmieniło to coś w życiu ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytęż intelekt i spróbuj zgadnąć, czy zmieniło to coś w życiu ofiar.
ja wytężam  i nie mogę zrozumieć jak mogą mi pomóc w przeżyciu pasy bezpieczeństwa gdy miażdży mnie naczepa a następnie przytwierdzony do fotela pasami i dociśnięty blachą i całym wnętrzem jak deska rozdzielcza, kierownica i fotele, koziołkuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba najmądrzejsza rzecz jaką tu napisano. Ludzie opamiętajcie się!!!
dajcie prosze spokój i nie skandujcie!! stała się tragedia wielka dla rodzin zarówno nieżyjących jak tego chłopaka znależliscie sobie miejsce na wymadrzanie się .kto ma rację A CO TO TERAZ ZMIENI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie prosze spokój i nie skandujcie!! stała się tragedia wielka dla rodzin zarówno nieżyjących jak tego chłopaka znależliscie sobie miejsce na wymadrzanie się .kto ma rację A CO TO TERAZ ZMIENI?
  Chętnie dam spokój - tylko wyjaśnij nam kto i co skandował? Bo ja żadnego skandowania nie słyszałem - ale być może ze starości już mi się słuch pogorszył...   Nie używaj słów i wyrażeń, których nie znasz - to nie ujawnisz swojej ignorancji. Ale to się już stało i twoja głupota zyskała status publicznej tajemnicy! :D :D :D :D No i - naucz się pisać w ojczystym języku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wytężam  i nie mogę zrozumieć jak mogą mi pomóc w przeżyciu pasy bezpieczeństwa gdy miażdży mnie naczepa a następnie przytwierdzony do fotela pasami i dociśnięty blachą i całym wnętrzem jak deska rozdzielcza, kierownica i fotele, koziołkuje ?
Jeśli przekracza to możliwości twojego intelektu, ja na to nie pomogę. Może trochę poczytaj, (eksperymentować nie radzę) a dowiesz się jakie znaczenie dla przeżycia ma zapinanie pasów bezpieczeństwa przez kierującego i pasażerów  (wszystkich, tych z tyłu też).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przekracza to możliwości twojego intelektu, ja na to nie pomogę. Może trochę poczytaj, (eksperymentować nie radzę) a dowiesz się jakie znaczenie dla przeżycia ma zapinanie pasów bezpieczeństwa przez kierującego i pasażerów  (wszystkich, tych z tyłu też).  
Ale pytam się po raz kolejny co to zmieniło w Twoim życiu że tak się tym jarasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapytam, co się zmieniło w twoim życiu, że zadajesz takie głupawe pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby które piszą na tym forum są zeby nikogo nie obrazić są mało inteligentne,wypisują głupoty czepiaja się pisowni ... Lepiej zamknijcie strony i otwórzcie sobie coś innego nie ukazujcie swojej minimalnej inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniarz, zero doświadczenia za kierownicą takiego zestawu, zabił troje niewinnych ludzi. Jest mokro, ślisko, a droga wąska i bez poboczy a ten idiota zapier***ał bez deka wyobraźni na zakręcie naczepe zarzuciło na przeciwległy pas i tragedia gotowa. Trzeba nie mieć mózgu, szok co się dzieje na drogach i kto jeździ tymi tirami
byłeś tam w trakcie wypadku? z tego co wiem, to jeszcze nie stwierdzono po czyjej stronie była wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goska - czepiasz się; faktem natomiast jest, że za wypadek (w oparciu o opublikowane dane) jest kierowca ciężarówki, nie można mieć pretensji, że jest on z tego powodu potępiany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...