Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gaz łupkowy na Lubelszczyźnie: Mieszkańcy protestują

Utworzony przez Gość, 29 czerwca 2011 r. o 20:47
kołtuny we włosach się porobiły i krowy mleko przestały dawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy się sprzeciwiacie, przecież to Ameryka wydobywa, to nie ruscy, bez względu jak wam jest, winniście ich całować po rękach, że w ogóle do was przyjechali. Przecież teraz mamy zachód uwielbiać, co wy robicie, była solidarność na czele z byłym przywódcą nie będzie zadowolona,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do obejrzenia filmu i przemyslenia kwestii gazu lupkowego... nie wszystko wyglada tak pieknie jak nam przedstawiaja politycy i przedstawiciele amerykanskich pijawek łasych na kase. http://www.filmy-dokumentalne.pl/gasland-napisy-pl.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim zabierzecie głos w sprawie najpierw poczytajcie sobie o skutkach wydobycia gazu pooglądajcie dostępne filmy na youtube i dopiero wtedy zabierzcie się do pisania - swoją drogą życzę wam aby szyb wiertniczy stanął w pobliżu waszej miejscowości bo w mojej go nie chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami durnie ,ciemnota i podpłaceni przez ruskich ktorzy wszystkim wode z mózgu zrobia aby na swoim gazie nie stracili!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W treści artykułu użyto poprawnie lubelskie.Natomiast w nagłówku napisano "Gaz łupkowy na lubelszczyżnie" i z tego wynika,że jest matołkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odciąć ciemnotę od gazu, węgla i elektryczności - widocznie ściana wschodnia, tak zwana Polska "C" jest zadowolona jak sobie na łące torfu nakopie i ususzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestujcie. Pewnie opłaca was ruski wywiad tak jak ekologów żeby nie wydobywać naszego gazu tylko kupować od nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahah, ciemnota to wy napowiadali wam jak to sie rozwiniemy jak to zarobimy i jak to bedziemy niezalezni buahahah a napewno wam cos z tego skapnie. Pogladajcie dokumenty i poczytajcie o tym i dopiero zabierajcie zdanie ... polecam np gasland . i dokumenty o tam jak to usa sie wycofuje z wydobywaniaa u siebie ! JESZCZE RAZ NIE !!!! GASLAND !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na youtube ! Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni popieram,obejrzałam ten film,WARTO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz zarobić pieniądze w internecie ? Z 20Dollars2Surf, używaj komputera, tak jak zawsze, ale dodatkowo, zarabiaj. http://pl.20dollars2...com/?ref=336809
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda oszołomów, wszyscy chcą prądu, gazu, ropy ale jak co do czego to oby z dala ode mnie. oczywiście zawsze odszkodowanie się należy za zniszczenia i co najważniejsze to właściciel terenu winien czerpać zyski z ropy/gazy znajdującego się tam (jak w USA) a nie złodzieje zza biurek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEMNOTA, deb***E, IDIOCI - tylko tak można nazwać protestujących. Frajerzy ze średniowieczną mentalnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwni ci ludzie. Przecież będą mieli gaz za darmo. Prosto z kranu i bez potrzeby zakładania sieci gazowej. Tylko jak bym nie radził siadać na sedes z papierosem lub niedopałek tam wrzucać. A PO wodę to sobie POjadą do biedronki. Nawet płemieł tam robi zakupy. A tak naprawdę to ludzie nie dbają o wodę bo codziennie widzę jak wylewają szamba na swoje pola oraz faszerują ziemię tonami nawozów. To chyba dlatego, że płatnicy krus leczenie mają za darmo bo to budżet płaci za nich składkę NFZ w wysokości 240PLn miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna = ciemnogród = PIS. Wszystko jasne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam takiego jednego Jerzego z Grabowca. Plotka głosi, że nawet on pierdzi gazem łupkowym. Także nie dziwią mnie zasoby w tych okolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukas napisał:
buahah, ciemnota to wy napowiadali wam jak to sie rozwiniemy jak to zarobimy i jak to bedziemy niezalezni buahahah a napewno wam cos z tego skapnie. Pogladajcie dokumenty i poczytajcie o tym i dopiero zabierajcie zdanie ... polecam np gasland . i dokumenty o tam jak to usa sie wycofuje z wydobywaniaa u siebie ! JESZCZE RAZ NIE !!!! GASLAND !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na youtube ! Polecam
Pozdrawiam wszystkich kretynów, wsioków i przygłupów, których przedstawicielem jest autor cytowanych wyżej wypocin. Mam już swoje lata ale wciąż nie mogę uwierzyć, że żyją na tym Świecie takie przygłupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pankracy napisał:
Lubelszczyzna = ciemnogród = PIS. Wszystko jasne?
Jasne jest tylko to, że jesteś idiotą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Pozdrawiam wszystkich kretynów, wsioków i przygłupów, których przedstawicielem jest autor cytowanych wyżej wypocin. Mam już swoje lata ale wciąż nie mogę uwierzyć, że żyją na tym Świecie takie przygłupy.
Stary, a głupi... jeszcze na forach się z tym obnosi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...