Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Giełdowa firma szykuje się do dużej inwestycji w Poniatowej

Utworzony przez H1N1, 7 października 2009 r. o 13:17 Powrót do artykułu
20 miejsc pracy? Cóż to jest? Kropelka w morzu bezrobocia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Poniatowa() ma idealną lokalizację. Jest położona przy trasie do Łodzi i Warszawy. " A ja myślałem, że do Opola - no może Krakowa , albo Wrocławia .... - haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H1N1 napisał:
20 miejsc pracy? Cóż to jest? Kropelka w morzu bezrobocia.
NO FAKTYCZNIE 20 OSÓB TO KOLOSALNA LICZBA A TAK WOGÓLE TO JAK PAMIĘTAM KANIA OTWIERAŁ JUZ FIRMĘ KÓTRA MIAŁA PRODUKOWAĆ GRANULAT TYLE TYLKO ,ŻE NIE Z OPON.....I ŚRODKI UNIJNE TEŻ MIELI , I ZATRUDNIAĆ TEŻ MIELI, A JAK SKOŃCZYLI ?????? NO TO BĘDZIEMY MIELI KOLEJNY SUKCES.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polifolia pracuje juz 11 lat w poniatowej. Zatrudnia juz ponad 200 osób ale jest o niej cicho. Czemu? Bo prezesowi do niczego nie są potrzebne układy i kuładziki z miejscowymi urzędasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H1N1 napisał:
20 miejsc pracy? Cóż to jest? Kropelka w morzu bezrobocia.
A ja się cieszę i z tych 20 miejsc pracy . Może też tam znajdę pracę . Kropelka do kropelki i uzbiera się szklanka. A jak nie jesteś zadowolony to otwieraj swoją firmę na 1000 osób i zarządzaj.Przecież masz takie prawo i nie narzekaj. \Po byłej Edzie utworzono już 19 zakładów ,które zatrudniają trochę ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy wieś Poniatowa położona jest przy trasie do W-wy i Łodzi?? Czyżbym przespała lekcję geografii? Nie była, nie jest i nie będzie. Co się zmieni to jedynie będzie bliżej obecnej DW 747 a przyszłej DK 747. O lokalizacji myślę, że zadecydowała ekonomia - czyli tani grunt pod tą fabryczkę. Przy okazji ciekawe czy sławny syndyk 2xM zajmował się dystrybucją tego gruntu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...