Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gierniak: Zderzenie forda i toyoty. Jedna osoba zginęła

Utworzony przez maria, 29 grudnia 2010 r. o 08:13 Powrót do artykułu
zginął Krzysiek J. pochodził z Targowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak 18 lat też umarł w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd wiesz byłeś u niego, widziałeś?? jak nie to po jaką cholere tak piszesz?? Crespo żyje ale jest w cieżkim stanie. ale sie wyliże. WIERZE W TO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też w to wierze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł jest silny na pewno się z tego wyliże... I żyje jak tu Kamil napisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Crespo dasz rade !. trzymaj sie mordeczko V
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu on żyje czy nie żyje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos wie czy ten chłopak młody zyje bo byłam pierwszą osobą która udzielała pomocy i chce wiedziec czy on zyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze ten chłopak sie wylize bo jest młody a kim był ten drugi pasazer odpowiedzcie prosze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goska napisał:
mam nadzieje ze ten chłopak sie wylize bo jest młody a kim był ten drugi pasazer odpowiedzcie prosze?
Ojcem tego chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro o godzinie 14 w Czerniejowie odbędzie się pogrzeb Taty Pawła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSKA napisał:
czy ktos wie czy ten chłopak młody zyje bo byłam pierwszą osobą która udzielała pomocy i chce wiedziec czy on zyje?
żyje, ale jest w ciężkim stanie... czy mógłbym prosić osoby, które były pierwsze na miejscu zdarzenia o kontakt? mój numer gg to 32490463
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
żyje, ale jest w ciężkim stanie... czy mógłbym prosić osoby, które były pierwsze na miejscu zdarzenia o kontakt? mój numer gg to 32490463
mo e-mail to maximus692720@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zalezy kim jestes? to moge sie z tobą skontaktowac bo to ja pierwsza zaczełam udzielac pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chce złozyc szczere kondolencje rodzinie sama bardzo osobiscie to przeżyłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak możesz odezwij się do mnie na e-maila, wtedy ci powiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
To jak możesz odezwij się do mnie na e-maila, wtedy ci powiem
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami. Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Jestem siostrą cioteczną Pawła i jestem bardzo blisko z jego rodziną. Bardzo proszę Cię o kontakt.Mój nr gg to 571582. Kamil dziękujemy Ci że zaprzeczyłeś tej plotce którą rozpowiedział "kolega". Dziękujemy wszystkim którzy są razem z Pawłem i mocno wierzą w to że wyjdzie z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda Świdnik napisał:
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami. Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Jestem siostrą cioteczną Pawła i jestem bardzo blisko z jego rodziną. Bardzo proszę Cię o kontakt.Mój nr gg to 571582. Kamil dziękujemy Ci że zaprzeczyłeś tej plotce którą rozpowiedział "kolega". Dziękujemy wszystkim którzy są razem z Pawłem i mocno wierzą w to że wyjdzie z tego.
mój nr gg to 5715282
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda Świdnik napisał:
W imieniu rodziny bardzo dziękujemy za szczere słowa otuchy oraz za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.Dziękujemy również osobom które były obecne na pogrzebie wujka Prosimy o modlitwę za powrót Pawła do zdrowia.Wszyscy wierzymy ze z Waszą modlitwą Pawłowi uda się szybko wrócić do zdrowia i wkrótce będzie z Nami. Gosiu dziękujemy Ci z całego serca za udzielenie pomocy.W imieniu najbliższej rodziny jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Jestem siostrą cioteczną Pawła i jestem bardzo blisko z jego rodziną. Bardzo proszę Cię o kontakt.Mój nr gg to 571582. Kamil dziękujemy Ci że zaprzeczyłeś tej plotce którą rozpowiedział "kolega". Dziękujemy wszystkim którzy są razem z Pawłem i mocno wierzą w to że wyjdzie z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM MAM PYTANIE W JAKIM STANIE JEST TERAZ PAWEŁ? CO MÓWIĄ LEKARZE? MODLĘ SIE OP JEGO WYZDROWEINIE I MYSLE ZE TO SIE UDA ODEZWE SIE NIEDŁUGO NA NUMER GG SIOSTRY PAWŁA POZDRAWIAM I TRZYMAJCIE SIE W TYM CIEZKIM OKRESIE WASZEGO ZYCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...