Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głusk: Plac z fontanną przed nową siedzibą Urzędu Gminy

Utworzony przez Zbigniew, 21 czerwca 2012 r. o 12:47 Powrót do artykułu
A może by tak zadbać o całkowicie zrujnowaną drogę zbudowną z srodków UE, która teraz wygląda ja po bombardowaniu bowiem z braku nadzoru i "oszczędności nie utwardzono poboczy"- bo taniej i ciężkie samochody rozjeździły ponad 4 km tej "nowej drogi" No i może za jednym zamachem obok FONTANNY postawic POMNIK W Ó J T A ŻYCZENIAMI dożywocia na stanowisku...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt Gmina Głusk rozwija się bardzo ładnie. Kanalizacja, budowa nowego urzędu gminy , budowa dróg oraz plany stworzenia osiedla wokół gminy są bardzo ambitne. Warto pomyśleć o siłowni ,przenisieniu biblioteki do nowego budynku gminy i zorganizowaniu tutaj faktycznie duzego centrum zycia. Byłoby fajnie. Pamiętac nalezy o tym aby buractwa z Podleśnej w Lublinie nie wpuszczać na ten teren bo zaćpane ryje wszystko zniszczą...albo mam pomysł, założyć im obroże z GPS na szyje i dopiero wypuścić do ludzi. Jak coś któryś zrobi to będzie wiadomo czy był o danej godzinie w tym miejscu. Pamiętajcie - bezmuzgów z gminy i Podleśnej w Lublinie nie wpuszczać do miejsc wyskokiego standardu i będzie ok. Mam nadzieje że przeczytają to ale z drugiej strony nie wiem czy potrafią czytać... eh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy podpisać "Artykuł Sponsorowany". Może wójt rozpoczyna kampanię, może chce być " sprawiedliwy wobec..".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to że tam jest poprwczak w którym rządzi się jakis pan Scur i to jest wylęgarnia wszelkiego zła w okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się że o własną siedzibę mogą zadbać władze gminne, ale tu niestety kończy się ich inicjatywa. Drogi są w fatalnym stanie na wielu odcinkach powycinano asfalt budując kanalizację i pozostawiono aby utrudnić życie użytkownikom i płacącym podatki mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy przeczytać ile ofert sprzedaży domów jest w tej okolicy i już wiadomo, jak wspaniale żyje się mieszkańcom tej gminy. Drogi okropne,brak oświetlenia, niekompetentni urzędnicy, szkoły pozbawione świetlic dla dzieci ale BĘDZIE FONTANNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zbigniewie wiem o czym Pan pisze i niestety potwierdzam, sytuacja się nie zmienia pomimo wielu próśb kierowanych do Urzędu Gminy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś w końcu z Państwa dziennikarzy zainteresuje się bliżej Gminą Głusk. Na początek polecam sprawdzenie do kogo należy nowy budynek gminy... Później warto zainteresować się sprawami sądowymi Pana Wójta i orzeczeniami prokuratury!!! Następnie warto sprawdzić która kancelaria prawna obsługuje Gminę Głusk! Szczególnie chodzi tutaj o współwłaścicielkę kancelarii i jej możliwy wpływ na orzeczenia prokuratury (no i oczywiście powiązania zarządcze z wójtem). Jakby tego było mało, to może warto sprawdzić LGD Kraina Wokół Lublina. Ciekawa jest historia nowej spółki wodociągowej w gminie. Proszę sprawdzić na jakich działa zasadach... Temat rzeka, na setki wydać papierowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...