Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głusko Duże: Śmiertelnie potrącił rowerzystę

Utworzony przez fd, 2 sierpnia 2009 r. o 12:55 Powrót do artykułu
No i co miernoty! Jakoś nie jechał BMW !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo BMW stało w stodole na niedzielę czekało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wypadek to w końcu była wina kierowcy czy rowerzysty który był pod wpływem alkoholu??? Niektórzy świadkowie wypadku mówią że kierowca też był pijany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moja rodzina i kierowca był pijany a rowerzysta wcale nie jechał tylko prowadził rower! Media nigdy prawdy nie napiszą ani nie powiedzą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to był ten 21 letni chłopiec z Głuska, mieszkam nie daleko Głuska i jestem bardzo ciekawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem jedno że i z tymi pijanymi rowerzystami i pieszymi to niezdatne, niedosc że pijani to łażą po nocach bez kamizelek. powinni mandaty dostawac bo zagrozenie jest okropne z ich strony. A ty Anka oskarżasz o kłamstwo dziennik wsch.,?! jesteś pewna że kierowca był pijany!? Rada dla Ciebie wytocz im proces o kłamstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co was to obchodzi kto to !!!! Kierowca nie był winnym.Cała wina była tego rowerzysty. on wjechał mu w bok samochodu !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak był nie z Głuska tylko z Rozalina, Znałem go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to był Gacek z Rozalina ;( i nie wjechał w bok... tylko samochód wyprzedzał i nie zauważył nadjeżdzającego chłopaka... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! ale wy jesteście wredni!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondolencje dla rodziny i znajomych . To nie pierwszy wpadek śmiertelny w tym mejscu , nie wspominając o potrąceniach osobiście bardzo nie lubię tego odcinka drogi, kierowcy jadą tam szybko i jest bardzo dużo pieszych nie zawsze trzeźwych niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOCZYWAJ W POKOJU [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to wina leży po obu stronach. Z tego co wiem to tam jest ograniczenie a kierowca jeżeli niema dość dobrej widoczności nie powinien wyprzedzać, z kolei rowerzysta powinien mieć jakieś oświetlenie lub odblaski by być widoczny na jezdni a i tam to każdy chodzi jak chce więc trzeba uważać a nie wciskać sandał do podłogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludzie! ale wy jesteście wredni!!
odezwał się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo wstrząśnięta tym wszystkim znałam Chłopaka a tu nadle już go nie ma:( Jestem zbulwersowana tym co tu przeczytałam ludzie przestańcie oskarżać innych prawda jest taka że nic nie zwróci życia. a w obec kierowcy napewno zostaną wyciągnięte konsekwencje choć już dużą karą jest życie ze świadomością że zabiło się człowieka... Współczucia dla rodziny bo to napewno wielki cios:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak przy okazji.... odcinek drogi pomiędzy Kazimierzowem, a Karczmiskami jest bardzo niebezpieczny!!!!! Ruch pieszych i rowerzystów często odbywa się częścią jezdni - brak chodników, zarośnięte nieutwardzone pobocza.... Jeśli do tego dodać górki i pagórki, wąską i średniej jakości nawierzchnię drogi to wypadek nietrudno. Uwaga na budrysów udających się lub powracających z uciechy dla podniebienia do pobliskiej knajpy(ponad kilometr od wsi przy głównej drodze). Towarzystwo maszeruje, jeździ rowerami kupa i ma gdzieś jadące samochody.... Policja woli dybać na kierowców-frajerów parę kilometrów wcześnie - na nieczynnym od wielu lat przejeździe kolejowym - stoi tam dalej znak STOP. Ot taka Polska paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee napisał:
Ten wypadek to w końcu była wina kierowcy czy rowerzysty który był pod wpływem alkoholu??? Niektórzy świadkowie wypadku mówią że kierowca też był pijany
To mój kolega i nie był pijany weś się zastanów zanim coś napiszesz . a nie piszesz bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
To moja rodzina i kierowca był pijany a rowerzysta wcale nie jechał tylko prowadził rower! Media nigdy prawdy nie napiszą ani nie powiedzą..
sory ale nie ten cytat co trzeba wkleiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam jedno to jest wina kierowcy bo pijany jechał a Gacuś [*] nie jechał i nie prowadził roweru tylko stał na poboczu !!! a ten kierowca nie uważa co robi i mam nadzieje że dostanie porządną kare za to co zrobił !!! Współczuje rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...