Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów

Utworzony przez miła, 21 marca 2010 r. o 17:59
Przecież wszyscy wójtowie w Polsce maja takie same pensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo sekretarz , skarbnik i zastępca wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba Ci wczorajsze słońce zaszkodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wysokość poborów zależy od rady Gminy / w tym przypadku bardzo hojnej /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.bip.lublin.pl/michow/upload/pliki/p._Nr_2_z_dn._06.12.2010_r..pdf 11 wybarńców było bardzo chojnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przecięż WYBRAŃCY pensje dla Wójta ustalają. Jak dają to się bierze. Też bym wziął ale nawet opieka nie chce mi dawać A gdzie te pensje??? Bo link się nie otwiera....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tez się nie otwiera. Zamiast wklejać link to po prostu napiszcie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo rozrzutni wasi radni-nie moi ja na wyborach nie mogłem być-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie najlepiej tłumaczyć: Wasi, nie mogłem. Trzeba być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róbta co chceta , a i tak nic wam to nie da .Kto ma władzę ten ma kasę liczy się tylko forsa , forsa a marny słaby lud musi siedzieć cicho i czekać na jałmużnę.Tak to obecnie wygląda nasza rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
foreigner napisał:
co do jankowskiego to szkoda slow,zapomnial jak byl jednym z prezesow w gs michow i jezdzil czerwona lada do pewnej kobiety do baranowa zdradzajac swoja zone co tydzien systematycznie,zreszta sam go tam wozilem,to co taki ktos moze zrobic dla michowa?nic...michow staje sie powoli,, wymierajacym miasteczkiem ,,a wiadomo zprzed wyborami trzeba cos robic,bo cieple krzeszelko nie lubi zmian...
o nie ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem przeciwna wyciągania prywatnych spraw na forum....niech sobie robi co chce po pracy-jego życie. Natomiast w pracy niech będzie sumiennym pracownikiem i niech nie uprawia kolesiostwa. Przez tyle lat było stanowisko w-ce Wójta, teraz już nie potrzebne? Więc po co tyle lat było wydawać pieniądze na dużą pensje... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zarabiają polscy nauczyciele: Nauczyciel stażysta - 2619 zł (171 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel kontraktowy - 2906 zł (190 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel mianowany - 3770 zł (247 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel dyplomowany - 4817 zł (315 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Do tego staż(od 5 do 20%) z lata pracy + 10 % dodatek wiejski 10% za jedną godzinę 45 min. ok. 277 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze do tego wakacje , wolne soboty, święta, ferie , przedłużone weekendy itp. i narzekają.... Natomiast władze powinny się zainteresować brakiem pierwszej klasy LO w Michowie. Kto zawinił? Kto doprowadził do tego ,że dzieci nie chcą chodzić do tej szkoły? Wnioski powinny być wyciągnięte. A sztucznych etatów nie utrzymywać. Zawód jak każdy inny. Wielu ludzi traci pracę i nikt sie nimi nie przejmuje, natomiast dla nauczyciela trzeba pokombinować aby go utrzymać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mogliście zostać nauczycielami, dziś była by podwyżka i wolne wakacje do tego trzynastka i inne dodatki. A co do liceum to wiejski małe szkoły też są likwidowane jak np. szkoła Wypnisze i na pewno też była bezpieczniejsza od tych gminnych do których te dzieci teraz uczęszczają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej byc wf-menem -mata piłke grajta a ja na kawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety do tego trzeba powołania, lecz nie wszyscy nauczyciele trzymają się tej zasady -raczej stołka się trzymają. Szkoła w Wypnisze? dla garstki dzieci? Prosze wybaczyć to właśnie nazywało się" sztuczne etaty". Jaką sympatią ktokolwiek darzyłby jakiegokolwiek nauczyciela to z takim wyróżnianiem niektórych by się na pewno nie zgodził.... Jeżeli chodzi o wf- a szczególnie jednego nauczyciela to mam nadzieję,że dyrekcja się w tym roku zwróci uwagę na jego pracę/złamana ręka dziecka podczas lekcji i nieobecności nauczyciela to za mało?/Rodzice bardzo często o tym dyskutują.... Bo jeżeli się pracuje to na lekcji musi sie przebywać -FIZYCZNIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty "emerytka" pewnie masz dziecko lub wnuka w szkole skoro tyle wiesz ..natomiast "iza" na pewno jest nauczycielem bo oczywiście oni uważają ,że wszyscy są powołani do tego zawodu i inne względy nie mają na to wpływu/wolne wakacje, weekendy...na szczęsie z niektórymi nauczycielami w szkole można podyskutować n/t niektórych niekompetentnych nauczycieli. Niektórzy nie boja sie o tym mówić. Nie zwracanie uwagi na problem skutkuje pózniej np. brakiem klasy. Czy ktokolwiek z nauczycieli z tego powodu zostanie zwolniony....czy będzie miał mniej godzin? Twierdzenie,że , było się uczyć, też mogłeś być....proszę....nie o to chodzi. Przynajmniej nie narzekajcie stojąc w kolejce w sklepie: "jakie to mamcie trudne życie i ciężką pracę z tym związaną" Trochę szacunku dla innych też wykształconych. Żaden z nauczycieli mi nie podpadł i nie dlatego piszę lecz takie mam spostrzeżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
ja jestem przeciwna wyciągania prywatnych spraw na forum....niech sobie robi co chce po pracy-jego życie. Natomiast w pracy niech będzie sumiennym pracownikiem i niech nie uprawia kolesiostwa. Przez tyle lat było stanowisko w-ce Wójta, teraz już nie potrzebne? Więc po co tyle lat było wydawać pieniądze na dużą pensje... ?
Człowiek na takim stanowisku, powinien się odpowiednio zachowywać również po pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zarabiają polscy nauczyciele: Nauczyciel stażysta - 2619 zł (171 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel kontraktowy - 2906 zł (190 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel mianowany - 3770 zł (247 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel dyplomowany - 4817 zł (315 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Do tego staż(od 5 do 20%) z lata pracy + 10 % dodatek wiejski 10% za jedną godzinę 45 min. ok270zł ....i jeszcze do tego wakacje , wolne soboty, święta, ferie , przedłużone weekendy itp. i narzekają.... Natomiast władze powinny się zainteresować brakiem pierwszej klasy LO w Michowie. Kto zawinił? Kto doprowadził do tego ,że dzieci nie chcą chodzić do tej szkoły? Wnioski powinny być wyciągnięte. A sztucznych etatów nie utrzymywać. Zawód jak każdy inny. Wielu ludzi traci pracę i nikt sie nimi nie przejmuje, natomiast dla nauczyciela trzeba pokombinować aby go utrzymać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...