Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Niedrzwica Duża. Mieszkańcy: nie chcemy tu fermy norek!

Utworzony przez Zuzanna, 5 września 2012 r. o 06:51 Powrót do artykułu
Szczerze współczuję tym mieszkańcom, znam ten odór doskonale, to jak mieszkać koło wielkiej latryny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może hodowlę umieścić w centrum miasta. Ludzie przecież na wsiach powinny być hodowle, a z czego wy chcecie żyć? Z rent i dopłat do hektara nieużytków z unii? Wykoszone równo trawniczki i życie jak na wczasach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może hodowlę umieścić w centrum miasta. Ludzie przecież na wsiach powinny być hodowle, a z czego wy chcecie żyć? Z rent i dopłat do hektara nieużytków z unii? Wykoszone równo trawniczki i życie jak na wczasach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o ferme ale o to by inwestor wreczyl im lapowke/ dotacje/ swiadczenie/ jak by nie nazwac. Po prostu wyrwac cos z cudzej inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malkontenci są wszedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
To może hodowlę umieścić w centrum miasta. Ludzie przecież na wsiach powinny być hodowle, a z czego wy chcecie żyć? Z rent i dopłat do hektara nieużytków z unii? Wykoszone równo trawniczki i życie jak na wczasach?
odezwał się pewnie Pan miastowy!!!! a co ludziom, którzy mieszkają na wsi ma przekszkadzać smród?? to moze by tak postawić tą farme obok twojego zakichanego bloku.. albo i nawet załozyc ją w twoim 2*2 mieszkanku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś jest po to by było hodowle, jak się nie podoba to do miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
wieś jest po to by było hodowle, jak się nie podoba to do miasta
ty pewnie tam mieszkasz i nie wiesz nawet jak wygląda kura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
ty pewnie tam mieszkasz i nie wiesz nawet jak wygląda kura [/quote] [quote name='Ja' timestamp='1346825719' post='670692'] ty pewnie tam mieszkasz i nie wiesz nawet jak wygląda kura
nie muszę wiedzieć jak wyglada kura, ważne byś ty wiedział po co jest kura i jak zarabiać na niej pieniadze bym ja mógł kupić jajko. Ale po co pracowac jak można dostac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ferma to już fabryka.Gdzie obrońcy zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie wiecie jak uśmierca sie te zwierzęta 30 tys sztuk do komór gazowych,ogrodzenie pod napieciem to prawie jak Majdanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
nie muszę wiedzieć jak wyglada kura, ważne byś ty wiedział po co jest kura i jak zarabiać na niej pieniadze bym ja mógł kupić jajko. Ale po co pracowac jak można dostac!
typowe myslenie mieszczucha!! myslisz ze ludzie na wsiach tylko cięzko pracują od rana do nocy i moze jeszcze po to bys ty miał sie dobrze?? mylisz sie chłopczyku... wiele wsi( zalezy to jeszcze od danego województwa) dobrze się juz rozwinęło i nie mam tu na mysli typowo gospodarki rolnej wręcz przeciwnie wiele ludzi z niej juz zrezygnowalo poniewaz nie potrzebne im jest juz zarabianie na jajach.. a WY ludzie z bloków nawet ogródka nie macie zeby sobie cos wyhodowa.. kupujecie wszystko a pozniej zalicie się ze jest kryzys.. gdzie tam kryzys,, trzeba umiec tylko dobrze gospodarować pieniędzmi.. np zakup swiezych jaj- 7 zł !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferma musi byc poświęcona przez conajmniej biskupa i za conajmniej 5000 zł i naczej to grzech ludzie, wielki grzech......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że mieszkańcy nie tylko nie chcą takiej fermy...nie pozwolą na nic. Czy ferma czy inna działalność-będą protestować...tacy ludzie. Jeszcze do niedawna u większości z nich była mała hodowla zwierząt futerkowych...wtedy przykre zapachy nie przeszkadzały. Szkoda też, że piszący artykuł nie wspomina o tym, że w tej miejscowości, tuż obok, jest jeszcze jedna ferma- lisów...tyle że innego właściciela. Jednakże przykre zapachy, zdaniem mieszkańców pochodzą "jedynie" z fermy norek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
top napisał:
Problem w tym, że mieszkańcy nie tylko nie chcą takiej fermy...nie pozwolą na nic. Czy ferma czy inna działalność-będą protestować...tacy ludzie. Jeszcze do niedawna u większości z nich była mała hodowla zwierząt futerkowych...wtedy przykre zapachy nie przeszkadzały. Szkoda też, że piszący artykuł nie wspomina o tym, że w tej miejscowości, tuż obok, jest jeszcze jedna ferma- lisów...tyle że innego właściciela. Jednakże przykre zapachy, zdaniem mieszkańców pochodzą "jedynie" z fermy norek...
Mała ferma to nie fabryka.Poza tym ferma o której mówisz i wasza ferma jest juz od dawna i nikt do tej pory z nia nie walczył choć jest cholernie uciążliwa już w tym wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel gminy napisał:
Mała ferma to nie fabryka.Poza tym ferma o której mówisz i wasza ferma jest juz od dawna i nikt do tej pory z nia nie walczył choć jest cholernie uciążliwa już w tym wydaniu.
Czas to zmienić w końcu, czara goryczy się przelała !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obchodzą mnie Ci ludzie , ani ten odór. Zależy mi tylko na pieniądzach. Gdy będę miała ich dużo , nie będzie mi wtedy przeszkadzało , że mój mąż mnie bije i znęca się nade mną . Jako psycholog wiem, że pieniądze to WSZYSTKO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel gminy napisał:
Mała ferma to nie fabryka.Poza tym ferma o której mówisz i wasza ferma jest juz od dawna i nikt do tej pory z nia nie walczył choć jest cholernie uciążliwa już w tym wydaniu.
Nie bądź śmieszny, ja fermy nie mam i raczej nie będę nigdy mieć, wyłącz wiejskie, stereotypowe myślenie to więcej osiągniesz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ula K. napisał:
Nie obchodzą mnie Ci ludzie , ani ten odór. Zależy mi tylko na pieniądzach. Gdy będę miała ich dużo , nie będzie mi wtedy przeszkadzało , że mój mąż mnie bije i znęca się nade mną . Jako psycholog wiem, że pieniądze to WSZYSTKO !
idz sie lecz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
typowe myslenie mieszczucha!! myslisz ze ludzie na wsiach tylko cięzko pracują od rana do nocy i moze jeszcze po to bys ty miał sie dobrze?? mylisz sie chłopczyku... wiele wsi( zalezy to jeszcze od danego województwa) dobrze się juz rozwinęło i nie mam tu na mysli typowo gospodarki rolnej wręcz przeciwnie wiele ludzi z niej juz zrezygnowalo poniewaz nie potrzebne im jest juz zarabianie na jajach.. a WY ludzie z bloków nawet ogródka nie macie zeby sobie cos wyhodowa.. kupujecie wszystko a pozniej zalicie się ze jest kryzys.. gdzie tam kryzys,, trzeba umiec tylko dobrze gospodarować pieniędzmi.. np zakup swiezych jaj- 7 zł !!
co za patafian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...