Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gołe pępki się chowają

Utworzony przez (Anonimowy), 6 października 2007 r. o 19:19 Powrót do artykułu
mundurki won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowiek z konokształtną fgębą odszedł i tylko mundurkowy niesmak (czytaj smród) został.koniokształtyny do obory z takimi pomysłami.chcesz dalej mundurkować Polskę głosuj na Giertych w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...motająca się coraz ciaśniej w swoje łańcuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diana :) sławna jesteśś:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za tym panem o którym wspominasz. Jestem wręcz jego wielkim przeciwnikiem. ale, powiedz, czy gdybyś poszedł do urzędu, a tam przywitałaby Cię pani z gołym pępkiem na wierzchu, czy aby napewno nie czułbyś sie zlekceważony? Poniżony, różne są gabaryty pań zza okienek. Nie zawsze jest to smaczne w urzędzie. Podobnie jest w szkole. Dlaczego uwaga uczniów, młodzieży ma skupiać się na pępku (czy nawet wylewających sieę sadełkach), a nie na wiedzy? Taka pannica stojąc pod tablicą, nie skupia się na odpowiedzi tylko na ciąhgłym obciaganiu bluzki, lub podciąganiu spodni. Jeśli masz w rodzinie taka latorośl, to popatrz. A jeśli masz do czynienia ze szkołą, to zwróć na to uwagę. Nie jestem nauczycielem, mam córkę, która też tak się ubiera i uważam, że jest to moda strasznie głupia, nie wpominając lekceważąca, poza tym bardzo niezdrowa i nie estetyczna. Całe szczęście, że podobno (oby) wraca moda na długie tuniki i swetry, oby jak najszybciej. Wtedyo i wygląd, smak, estetyka będzie inna. Możnaby wtedy dyskutować nad sensem mundurków. Pomyśł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem uczniem Gimnazjum nr 5 :-) Proszę zauważyć, że na tym zdjęciu, Koleżanka ma zapięty mundurek, co nie znaczy, że jest obowiązkiem jest zapinanie się. W statucie nie doczytałem się, aby uczeń MIAŁ OBOWIĄZEK nosić kamizelkę zapiętą. A bez zapięcia "pępki które rzekomo się chowają" są nadal widoczne :-) Także w naszej szkole nic się prawie nie zmieniło oprócz obniżenia ocenom ze sprawowania tym, którzy nie noszą mundurka (czasami zapominają, fakt, raz mi się też zdarzyło nie zabrać kamizelki, choć nie wyciągnięte zostały konsekwencje).Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...