Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gołoledź i oblodzenie od rana. Będzie ślisko!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2016 r. o 18:53 Powrót do artykułu
Idzie luty podkuj buty niech wiara dalej daje na letnich będzie się działo jak w piątek na wojciechowskiej do pracy 1,30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"będzie"? a co będą przez najbliższe godziny robić ludzie i sprzęt przeznaczeni i opłacani, by tego "nie było"? nagłówek z rana: "zima znowu za***yła".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołoledź,a sami sobie goło lećcie.Mi wystarczy to że ostatniego czwartku rano idąc po chodniku śliskim jak szklanka mało sie nie zabiłem bo jakiś debil nie raczył chodnika posypać solą czy piachem,a tak było wszędzie i przy prywatnych posesjach i w miejscach gdzie to miasto powinno zadbać o zlikwidowanie lodu na chodnikach.A do kompletu nie przyjechała mi rano 17-tka i spóźniłem sie do pracy i dostałem opie*dol od szefowej i cały dzień mniałem zje*any.A jutro rano dzięki Bogu nie ide do pracy i będe mógł sobie rano popatrzeć przez okno jak ludzie sobie rano radzą w drodze do autobusu czy własnego samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaskarki ? Dojedziecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu milion pójdzie w kilk godzin, a korki będą potworne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuku syp ulice i chodniki  żeby rano nie było ślisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"będzie"? a co będą przez najbliższe godziny robić ludzie i sprzęt przeznaczeni i opłacani, by tego "nie było"? nagłówek z rana: "zima znowu za***yła". Powiedz mondralo co da sypanie soli teraz przy padającym deszczu? Wszystko spłynie do kanalizacji,ale za to Ty będziesz mógł ponarzekać ile miejskiej kasy Żuk zmarnował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...