Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grabarczyk obiecuje budowę drogi S17. \"To światełko w tunelu\"

Utworzony przez Hrabia KOks, 6 stycznia 2011 r. o 15:49 Powrót do artykułu
30sekund napisał:
Co z jego obietnic, on siedzi wygodnie na fotelu w warszawce, a jak nie daj Boże trzeba pojechać do lublina pościemniać ciemnemu ludowi to w BMW 7er dziur tak nie czuć, szofer prowadzi, a jak korek będzie to i koguta na dach da się założyć.
A mówiłem że Skoda jest do kitu ? Pisałem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu z wlkp napisał:
Obiecanki to nadzieja 5 procent ale uwierzymy jezeli wplynie na konto Regionu Lublina FUDUSZE z Centralnej Kasy Panstwowej.Panie Grabarczyk a co sie stanie jezeli pan nie będzie ministrem dlatego obiecanka musi byc [powinien]podpis Premiera i Ministerstwa Infrastruktury.Lubleszczyzna jest dymana przez 25 lat od powstania solidarnosci DOSLOWNIE Wszystko lecialo na łeb i szyje z 9 pozycji Lublin zzamyka tabele regionow na tym traci jako kraj ale niektorzy to nie ROZUMIĄ
co najwyżej 23 lata - kto czuwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba napisał:
Min.Grabarczyk będąc przed wyborami na lubelszczyźnie stwierdził,że pieniądze na budowę drogi zostaną napewno przekazane.Całkiem jak w grach sms-owych.Wyślij tylko jednego smsa-nagroda zostanie wypłacona napewno/kiedy ,gdzie i komu/.W chwili obecnej minister znowu obiecuje gruszki na wierzbie,czy to są konkrety przedstawiciela Rządu?
jasne - można i śliwki na jarzębinie zaszczepić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luzz napisał:
Jestem w szkoku....powiem wam...trzeba być deb***em aby tego kawałka ważnego dla lubelszczyzny nie zrobić....unia frajerzy dokładaja nam 85%!!!!!jestem w szoku....to o co kaman...o wklad 15%....jaja jak berety
Sprawa jest prosta: (nie)rząd nie chce wywalać kasy na drogi, bo już opracował proces teleportacji. Na razie ćwiczy przesył składek z OFE do ZUSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minimalizm... zamiast walczyć o całość S17 do granicy to ludzi ze wschodu zadowoli sam odcinek od Lublina. Jak walczyć to o całość! Podczas, gdy S17 wybudują do Lublina to zachodnia Polska będzie miała wiele km autostrad i dróg ekspresowych. Minimalizm... WSTYD wstyd - a co mnie obchodzi zachodnia Wolska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak ,teatr w budowie to juz 30lat ,ja mam46 nie dożyję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów stara zgraja szczęśliwym trafem, .... ,,Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy?!,, - Wdzięczni jesteśmy platfusom reformy?! ,,Taki sojusznik jak Tusk się przyda. - to trzeba wyrzucić Vivat platforma i Al-Kaida!,, ,,Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska,, - jakoś bardziej poetycko tutaj trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIERZCIE TEMU CZŁOWIEKOWI .OBWODNICY NIE BĘDZIE 100% PEWNOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są dwie opcje. Lada moment może nie być ministra Grabarczyka lub budowa zacznie się w grudniu 2012. Cieszmy się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Białej Podlaskiej i dla nas tutaj ta inwestycja powiewa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Jestem z Białej Podlaskiej i dla nas tutaj ta inwestycja powiewa!!!!
a kogo to obchodzi , że ciebie to nie obchodzi - więc zamknij mordę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej, młody junaku, smutek zwalcz i strach, Może na tym piachu za 30 lat, Przebiegnie, z pewnościa, jasna, długa, prosta, Szeroka jak morze Trasa S17...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a zapomniałeś o lanserce (miss Sejmu, lasce zapyziałego lubelskiego bonda), której aktywnosć POlityczna ogranicza sie do lansowania po warszawskich galeriach w nowych fryzurkach, któtkich kieckach i modnych pantofelkach za 3 tysiące
NIE ZAPOMNIAŁEM LECZ DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ŻE O TAKIEJ KANALII TO NAWET SZKODA PISAĆ NA FORUM!!! PRZYKRE JEST TO ŻE POSŁOWIE Z LUBELSZCZYZNY TO LUDZIE NIBY WYKSZTAŁCENI PO LUBELSKICH UCZELNIACH, DAJĄ ŚWIADECTWO SWOJEJ MIERNEJ EDUKACJI I MAŁOSTKOWOŚCI!!!! DOPUŚĆ POSŁA DO KORYTA A ZOBACZYSZ JAKA Z NIEGO ŚWINIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam napisał:
A CO CI DAŁ JAREK I LESZEK? KOLEJNY POMNIK? DO NICH MIEJ ZAL I ICH OBCIĄŻAJ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, BO PO PO NICH TAKIE G... ODZIEDZICZYŁO I MUSI SIĘ Z NIEGO WYGRZEBAĆ.
"G" to ty masz w głowie zamiast mózgu. Przestań czytać "Gazetę Wybrańczą" i zacznij wreszcie patrzeć realnie na otaczającą cię rzeczywistość. Wymówki i dziurę w d*pie ma każdy, ale nie każdy jest takim kretynem żeby w te wymówki wierzyć. PO "rządzi" od 2007 roku a w Lublinie od dwóch kadencji prezydentami są ludzie z PO. Niedostrzeganie tego faktu przez "tak bystrego obserwatora" jak ty może świadczyć tylko o tym, że od czterech lat jesteś pacjentem oddziału zamkniętego w szpitalu neuropsychiatrycznym przy ul. Abramowickiej. Na podstawie bzdur jakie wypisujesz mogę stwierdzić, że lekarze, którzy cię tam umieścili wykazali się profesjonalizmem. Powinieneś też zmienić swój nick z "Sam" na "Samogwałt" ponieważ do osiągnięcia pełnej satysfakcji i pełni szczęścia wystarczy ci obcowanie ze sobą i własnym "intelektem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku z Bialej Podlaski -pan powinien mieszkac z dala od patriotow lokalnych ,dla pana im gorzej tym panu lepiej sie zyje a jak będa chcieli wybudowac wazną inwetycje to caly region powie NIE dla bialej ,dlatego zamiast opon zimowych wymien pan olej Uniwersalny zamiast np Kujawskiego .Życze panu najpierw rozum a pozniej zdrowia.Szanowni mieszkancy bez potwierdzenia Premiera wraz zapisem funduszy to trudno uwiezycministrowi ,dlatego ze tego pana jak nie sam moze premier zwolnic MÓW IMY CZAREK KASA to jest prawdziwa OBIETNICA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnej S17 . Wybijcie sobie z głowy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie czytajcie Gazete Wyborcze z dnia 2011 01 06 i tam stoi jak byk Grabarczyk obiecal drogę i obwodnice w/wymienionym miescie przebywał 1.5 godz w obecnosci marszalka senatorow i poslow -Co sądzicie o obiecankach pana CZarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie cieszy Piaski - Lublin dziura na dziurze + koleiny a do pracy codziennie z Krasnegostawu jadę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...