Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hip-Hop jest lepszy od Disco

Utworzony przez Pawett, 2 czerwca 2008 r. o 14:38 Powrót do artykułu
'I <3 UDS' taka prawda wiec bedziemy to powtarzać kiedy bedziemy chcieli ;o także I <3 UDS I <3 UDS I <3 UDS I <3 UDS o!! xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to po co ten komentarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheh lena weź wyluzuj;] urasz się za to ze wszystko zgaraneliśmy i nie dopingowaliśmy innych...od kiedy drużyny ze sobą rywazlizujace dopingują się nazwajem. Jesli nie podobało ci sie ze cały UDS trzyma się razem to już nie moja wina. Każda nasz formacja była inna, wszyscy tak samo długo przygotowywali się i ćwiczyli. Wygralismy bo bylismy w tym okegu najlepsi zobaczymy co będzie za rok. Jeśli tanczysz gdziesz to zycze ci takich sukcesów jak nam udało sie w tym roku:D Pzdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I <3 UDS TYLE! i nie odpisujcie na te żałosne komentarze bo nie warto... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I <3 UDS TYLE! i nie odpisujcie na te żałosne komentarze bo nie warto... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt UDS jbył jest i bedzie najlepszy toi sie nazywa hip hop to co oni tancza so swietni zazdroszcze im..Ja sie ciesze ze swojej solówki hip hop ze w juniorach mogłam zdobyc pierwsze miejsce i z duetui z 3 miejsca:):):)Ale bede dopingowac UDS bo są najlepsi....Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje wszystkim, nie tylko zwyciezcom, a wszystkim tym ktorzy odwarzyli sie wystąpic i zaprezentowac to co potrafią, to ze jedni potrafią lepiej inni gorzej, hmm kwestia umiejetnosci, Lena praktyka czyni mistrza wiec trenujcie i pokazcie na co was stac, a z tego co piszesz wnioskuje ze poprostu zazdroscisz, powiedz mi czy ktos wam bronił zabrac na zawody 150 osob? nie wiec my wygralismy widac ze jestesmy lepsi Pozdrawiam, a krytyka przynajmniej ja przyjmuje z pokorą :0 POzdrawiam i dzieki wszystkim jeszcze raz gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe oceniajmy kto jest najlepszy itp.. bo to glupota wszyscy mamy ta sama pasje ktora jest taniec.. Wiec nie rozumiem czemu w nas tak tępicie.. ;/ Moze sa osoby ktore trzymaja za wysoko glowe.. ale uwierzcie w tancu to pomaga.. Ale tez nie kazdy taki z UDSu jest.. kazdy jest inny i ma inna osobowosc.. A wiadome jest to ze dopingujemy swoim bo jestesmy z jednego klubu wiec dziwne by bylo jak bysmy sie nie odezwali slowem.. a co do wynikow formacji.. Ja bylam dumna z grupy D3 bo oni tancza od wrzesnia.. i tyle treningow potu i zmeczenia im sie oplacilo.. i dlatego wybuchlismy jak zobaczylismy te wyniki i nie tylko grupa d3 ale caly UDS.. !! powinnismy sie wspierac wszyscy razem a nie tepić !! A jak ci i sie nie podoba UDS lub masz jakies ale.. to powiedz nam to na zywo albo chociasz sie podpisz i powiedz z jakiego klubu jestes .. A nie wypisujesz na forum.. !! UDS :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reakcja formacji D1, po ogłoszonych wynikach grupy D3 była - jak dla mnie - wspaniała Rzeczywiście, może trochę przesadziliśmy z okrzykami, podskokami, owacja ale to wszystko jest wpływ chwili, EMOCJE. Tego się nie dało zatrzymać. Jak widziałem twarze ludzi z naszej grupy i grupy D1 to myślałem, że połowa zaraz zemdleje ze stresu xD Dlatego właśnie była taka reakcja na nasze II miejsce... I za to Ich Kocham Może nie wszyscy się uwielbiamy, ale w sytuacjach extremalnych możemy na siebie liczyć, wspierać się i dopingować. Taki jest właśnie UDS - nie ważne jak tańczysz, ważne że należysz do jednej wielkiej rodziny :] Pozdro I <3 UDS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bo wszyscy tancerze to jedna rodzina, starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna"... dlatego powinniśmy trzymać się razem i sobie pomagać i dopingować i gratulować a nie się dzielić na lepszych i gorszych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam WSZYSTKICH tancerzy, a zwłaszcza tych, którzy wystartowali w naszym turnieju. Mam dwie prośby do osób wypowiadających się na tym forum: 1) Taniec bez względu na styl jest czymś wspaniałym i nie muszę tego nikomu tłumaczyć wiec proszę was byście nie wprowadzali między nami tancerzami (ja też nadal tańczę i to w kilku stylach) różnych podziałów, bo to co się komu podoba to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Ponadto każdy ŚWIADOMY i DOJRZAŁY tancerz wie, że każda technika ma coś interesującego i pozwala się rozwijać. AMEN. 2) Jako, że miałem przyjemność organizować tą imprezę proszę Was o komentarze odnośnie oprawy turnieju, warunków w jakich się odbył, pokazów, gali tanecznej itd. Z góry dziękuję za wszystkie konstruktywne odpowiedzi na mój post P.S. Pragnę Wam wszystkim jeszcze raz podziękować za przybycie i wspaniałą atmosferę zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Mam nadzieję, że następnym razem będzie jeszcze lepiej i że wszyscy tancerze będą docenieni za swój trud włożony w przygotowanie się do turnieju, bez względu na technikę w jakiej tańczą. Wojciech Boryca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no więc ciesze się bardzo że takie coś się odbyło. Było naprawde bardzo miło i wspaniale mam nadzieje że będzie w tej szkole więcej takich imprez związanych z tańcem. Bardzo mi sie podobali wszyscy uczestnicy turnieju. Moim zdanim wszystkie miejsce są jak najbardziej zasłużone. Podobał mi się bardzo doping jaki miał klub UDS. naprawde sama wiem ze przy takim dopingu odrazu lepiej się tańczy! Szkoda tylko że w jednej grupie (chyba) uds3 acięła się płyta bo napewno było by jeszcze lepiej, a tak się uczestnicy zestresowali napewno;)choć i tak bylo naprawde super!!mi osobiscie podobaly się najbardziej wasze stroje. chodzi mi o stroje bialo czerwone. pozdrawiam wszystkich tancerzy :)i organizatora turnieju;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i brawa dla ojca i matek UDS'u:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atmosferaa byłaa jaak w jedneej wielkiej rodziniee [[;!!!! a za dooping baardzoo dziękujeeeemyy bo naprawde sie przydał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda na to że w tym turnieju brał udzial tylko UDS... a może jakieś opinie na temat innych zespołów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pragnę pogratulowac Barbarze Kuchcie z UDSu.. i tak się przy okazji zapytać macie z nią jakiś kontakt lub jej gg ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHANI MIŁOŚNICY TAŃCA! SMUTNO MI CZYTAJĄC NIEKTÓRE OPINIE NA TEMAT NAJLEPSZYCH JAKBY NIE BYŁO GRUP. WIELKĄ RADOŚCIĄ DLA MNIE, OSOBY STARSZEJ OD WAS O WIELE LAT JEST TO,ŻE MACIE PASJĘ. PASJĘ, KTÓEJ WAM Z SERCA ZAZDROSZCZĘ. ŻE DZIEKI NIEJ NIE WAŁĘSACIE SIĘ PO ULICACH BEZ CELU,ŻE KAŻDĄ CHWILĘ (OPRÓCZ SZKOŁY-MAM NADZIEJĘ) SPĘDZACIE TAŃCZĄC, DOSKONALĄC SIĘ... WIEM, ILE GODZIN SPĘDZACIE NA TRENINGACH, ILE POTU PRZELEWACIE , BY WSZYSTKO WYSZŁO NALEŻYCIE... NA TURNIEJU W PONIATOWEJ DOWIEDLIŚCIE,ŻE WARTO. SPRAWIACIE SWOIM RODZICOM WIELKĄ RADOŚĆ ! WIEM,ŻE CI, KTÓYM NIE POSZŁO TAK DOBRZE JAK WAM MOGĄ BYĆ ŻLI, ZDENERWOWANI, ZAZDROŚNI. ALE ZROZUMCIE ICH. NIE KAŻDY TRAFIA PRZECIEŻ NA TAK WSPANIAŁYCH TRENERÓW, NIE KAŻDY MA W SWOIM MIEŚCIE TAKĄ JAK WY SZKOŁĘ TAŃCA...MACIE NAD INNYMI PRZEWAGĘ.I TO MOŻE BOLEĆ. W PONIATOWEJ WIDAĆ BYŁO,ŻE KIBICUJECIE SWOIM (BYŁO WAS PRZECIEŻ NAJWIĘCEJ) ale nie szczędziliscie braw przeciwnikom. Nie każdy widac to zauważył. Róbcie swoje, tańczcie, bawcie się i bądzcie wspaniali jak teraz. Jesteście wspaniali i obalacie mit o trudnej młodzieży. GRATULACJE!!!!!! Organizatorom tego turnieju równiez składam serdeczne podziękowania. I zcekam na przyszły rok,zabiorę całą rodzinę. Może jedynie prośba o ciekawszą ekspozycję miejsca do tańca- scena? tło? Znacznie uatrakcyjniłoby to imprezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ja o większe oświetlenie które bije na scene
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BAsia jest nie do pobicia.! profesjonalistka w tym co robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I <3 UDS napisał:
BAsia jest nie do pobicia.! profesjonalistka w tym co robi
tiaaa cały czas tańczy to samo... fajnie to robi ale jakoś nie do końca do mnie przemawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...