Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hip-Hop jest lepszy od Disco

Utworzony przez Pawett, 2 czerwca 2008 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Juz na moj temat proszę nie wchodzić.. i mnie zostawić w spokoju Wszystkim sie nie musi podobać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Olu, mam nadzieje ze nie mowisz tak tylko po zobaczeniu jednego kawałka jak tańczy . ! a moze poprostu mowisz tak z zazdrosci ?! bo jest naprawde super ma wszytsko co potzreba w tancu. i zapewne duzo osob ci tak powie. Ale jeśli niechce zeby o niej umówic to nie mówmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja was wszystkich kocham i tyle . a UDS szczegolnie- bo wy wszyscy jestescie moja rodzina. nie chce poruszac nie przyjemnych tematow, ale musze do tego wrocic.- kto innym zespolom zabronil przywiesc cale swoje rodziny, misto i wgl... wtedy tez mielibyscie doping i moze nawet o wiele wiele wiekszy. ....a nasz UDS dalej by sie dopingowal!!! ja chcialabym wszystkim podziekowac za doping, za gratulacje po naszych wystepach i za wszystko. jestescie kochani. tanczenie w UDSie to chyba najlepsza rzecz, jaka mi sie przytrafaila w zyciu (jak dotad xD) i NIE ZAMIERZAM REZYGNOWAC Z PRZYJEMNOSCI Z NIA ZWIAZANYCH (chodzi mi tu o moja rodzine-udeesowa- o jej wsparcie:P i o rezultaty naszej ciezkiej pracy, potu i tym podobnych). ci ktorzy ngdy nie byli w naszym lubelskim UDSie to nie znaja atmosfery ktora tam panuje... i tyle i kropka. xD a taniec BARBY sni mi sie do dzisiaj ... BYŁAS SUUUUUPPPEEERRR! jedna wielka sex bomba :* <3 (juz nie wiem co powiedziec)... lowju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<3 :* Dziękuję..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie za ma co xD gdubym ja była chłopakiem....to bym cie wykorzystała zebys mi tanczyla co noc xD nie no, zartuje.... ale naprawde...wszyscy bija brawa dla barby !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu brak kultury uds ! żal mi was. za takie zachowani powinniście być zdyskwalifikowani. za złe zachowanie podczas ogłaszania wyników oraz braku kultury dla innych tancerzy którzy brali udział w konkursie, głupie gatki, ciągłe krzyczenie uds uds itp. ; // pomyślcie nad sobą, może się czegoś nauczycie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nic do UDS'ów nie mam troche mi sie nie podobało jak bronicie się przed krytyką no ale okey . Chcę zobaczyć jak sobie poradzicie w Niemczech. ;)) Gratuluje talentu i mam nadzieje ze moja grupa też kiedyś bedzie na waszym poziomie chociaż mi sie wydaje ze niewiele nam brakuje ;p B. podobały mi się wasze formacje.Nie wszystkie to fakt ale większośc była okey . ;) A formacja dorosłych która zajęła 1 miejsce była poprostu zaje*bista.! Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero kultury uds !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt UDS jbył jest i bedzie najlepszy ! < ------------- cytat. no i więc jest wiele innych zespołów nie tylko uds ludzie bez przesady. zobaczymy co uds osiągnie w niemczech na mistrzostwach świata. i uds nie był najlepszy tylko etezja. gdy jeszcze była etezja . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sczezgólnei zecałą etezja przeszla do udsu (;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UDS jest zajebisty , niektórzy niewiedzą jak trzeba włożyć dużo pracy aby coś ośągnoć. Oni właśnie na to ZASŁUŻYLI swoją pracą.Dla mnie są MISTRZAMI.Co do NIEMIEC to bardzo im życzę aby WYGRALI......BO I TAK SĄ JUŻ MISTRZAMI....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie już nie gadajcie głupot bo uds nie jest najlepszy , jest wiele więcej lepszych zespołów. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika. napisał:
ludzie już nie gadajcie głupot bo uds nie jest najlepszy , jest wiele więcej lepszych zespołów. !
tak? może spoko, może szau. gdzie "wiele więcej"? nie znacie udsu, to się nie czepiajcie. logiczne że dopingujemy się nazwajem. banany znajdą się wszędzie. co do przekonania o własnej zajebistości - jak najbardziej, w granicach naszych osiągnięć. dajcie już spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvv napisał:
tak? może spoko, może szau. gdzie "wiele więcej"? nie znacie udsu, to się nie czepiajcie. logiczne że dopingujemy się nazwajem. banany znajdą się wszędzie. co do przekonania o własnej zajebistości - jak najbardziej, w granicach naszych osiągnięć. dajcie już spokój.
ale wy widzicie tylko siebie sa tez inni i w stosunku do nich zachowujecie sie bardzo chamsko. Jestescie pewni wygranej , a może wkącu ktos dokopie wam bo UDS NIE JEST NAJLEPSZY NA CALYM SWIECIE . !!! Zozumiem ze dopingujecie siebie na wzajem ale bez przesady . tu klócicie sie ale powiniscie wkacu zastanowic sie nad swoim zachowanie . Bo gdyby to byly prawdziwe zawody to byscie wylecieli za takie zachowanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnieszka napisał:
ale wy widzicie tylko siebie sa tez inni i w stosunku do nich zachowujecie sie bardzo chamsko. Jestescie pewni wygranej , a może wkącu ktos dokopie wam bo UDS NIE JEST NAJLEPSZY NA CALYM SWIECIE . !!! Zozumiem ze dopingujecie siebie na wzajem ale bez przesady . tu klócicie sie ale powiniscie wkacu zastanowic sie nad swoim zachowanie . Bo gdyby to byly prawdziwe zawody to byscie wylecieli za takie zachowanie .
zgadzam się z agnieszką. tancerze z uds'u nie widzicie żadnych innych zespołów oprócz was, sory za krytykę no, ale taka jest prawda. pomyślcie nad tym jak się zachowujecie. amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal patrzeć na te komentarze. Mistrzostwa Okręgu, to pierwsza impreza gdzie pojechaliśmy całym UDS`em razem ! Czego wy się czepiacie? Dopingowaliśmy wszystkim, a oczywiste jest, że dla swoich doping jest większy. Wielki bulwers poleciał przy ogłoszeniu wyników... What ? Byliście na Mistrzostwach Polski ? Tam przy ogłoszeniu wyniku trzeba sporo odczekać nim inne szkoły tańca się uciszą. Natomiast w Częstochowie byliśmy sami i nie krytykowaliśmy nikogo za to, że cieszyli przez kilka minut z wygranej. Czy ktokolwiek z innego zespołu chciał pogadać, zapoznać się ? Nasza reprezentacja zaprzyjaźniła się z wieloma zespołami z całej polski! Czy w naszym województwie każdy musi patrzeć z odrazą na tych, którzy się cieszą ze swoich pierwszych osiągnięć ? Dorośnijcie, pojedźcie na imprezy większego pokroju, a nie chodzicie naburmuszeni i nawet do nikogo sie nie odezwiecie. Bo naprawdę świetną rzeczą jest poznać ludzi, którzy również kochają taniec. I pamiętajcie, że rywalizacja jest tylko i wyłącznie na parkiecie ! Trzeba to odczuć na własnej skórze, dlatego przyjeżdżajcie na Mistrzostwa Polski, wtedy zobaczycie czy to my jesteśmy "świętymi krowami" czy po prostu każdy się cieszy z rezultatów ciężkiej pracy. Peace. Co do organizacji? Sprzęt grający, nagłośnienie - czy organizatorzy wiedzą co to są bity ? Bo w Poniatowej ledwo było słychać do czego się tańczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj boże jesteście zazdrosni i tyle. Uds jest wspaniały i wielki szacunek dla nich bo tańcza świetnie:) a to ze dopinguja to znaczy ze sa zaprzyjaźnieni ze soba i to mi sie podoba anie jak u nas w zespole.. w pokusie nie ma tak ze wszystkie grupy ze soba współpracuja itd ...wrecz przeciwnie . beznadziejnie ! uds jest zgrany i to widać ! szacunek :* pzdr dla zwyciezców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do postu Pawetta to zgadzam się...mimo wszystko:P Byłam na MP w Częstochowie i faktycznie zespoły cieszyły się tak jak kolega opisał. Mimo wszystko trzeba UDS przyznać że mają talent i przede wszystkim warunki!! Inne zespoły maja duży problem przede wszystkim z zebraniem składu, sama wiem po swoim zespole..przed turniejem zbieraliśmy kogo się dało żeby zebrać 24 osoby...;/;/ Lublin jest duuuużo większym miastem niż chociażby Zamość czy każde inne miasto , które brało udział, dlatego jest im o wiele łatwiej zxebrać skład ktoś nie cghodzi na treningi to dowidzenia będą następni w mniejszych miastach nie ma takiego komfortu... Druga sprawa to trenerzy chociażby taka Etezja która też była niepokonana, osobiście nic nie mam żeby nie było ale wybaczcie ich trenerka nie była w stanie pokazać żadnych kroków ze względu na wiek, a samymi warsztatami nic się nie osiągnie...W UDS trenerów jest 3 i wszyscy tańczą! PO trzecie porównajcie sobie koszty ich tańczenia z naszymi płaca za zahjęcia, stroje i wszystkie wyjazdy i ikt mim tego nie sponsoruje w ich wypadku żeby tańczyć trzeba mieć kasę... Ale efekty widać Z drugiej strony myślę że UDS jest motywacją dla innych zespołów do dalszej prazy i jeszcze większego wysiłku... Bo nikt nie jest niepokonany:P:P Co do mistrzostw w Bremen UDS na 48 składów zajął 19 miejsce, więc zdecydowanie zasłużyli na wygranie okręgu duet dzieciaków zajął 5 miejsce to nie jest byle co! Jeżeli chodzi o zachowanie to myślę,że każdy podchodzi do tego inaczej i podejrzewam, że na przyszłość UDS trochę się pohamuje;) No to pozdrawiam wszystkich tancerzy i życzę sukcesów;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się nie odzywaj bo robisz posmiewisko xxd to, że byliśmy lepsi od grupy której dopingujesz to nie znaczy, że masz po nas jeździć ja tam się cieszę, że ludzie tak wspaniale dopingowali. a tańczylismy dobrze, jeśli jury nas wyróżniło sposród tylu osób. i nie mów nic o żadnych świetych krowach dopóki nas nie poznasz ;/ pzdr I <3 UDS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej nie wiem czy ktos zaglada jescze na to forum ;p;p i sorki ze pisze tu ale nie bardzo moglam znalezc informacji wlasnie na temat UDS-u a widze ze temat :Hip-Hop jest lepszy od Disco przerodzil sie tu w dyskusje wlasnie o UDS-ie . Chcialabym uczyc sie Hip-Hop-u ale jestem kompletnie poczatkujaca... mam pytanie do ludzi tanczacych w UDS-sie czy przyjmowane sa tam osoby poczatkujace? slyszalam ze nabor jest od wrzesnia? jak tam jest? jaka jest atmosfera? czy myslicie ze mam szanse nauczyc sie tanczyc? Dzieki z gory za odpowiedzi ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...